• dzggzd
    171
    Mislim da je bio na klupi protiv Gorice tako da vjv je
  • Orc123
    7.9k
    Joj daj ne pusite te fore novinarske...nije on nikakav projekat...nemamo krila i zato je u kadru...nece dobit ni minute... Treba jos puno zganaca pojesti da bi bio ozbiljniji faktor!
  • Mališan
    1.8k
    Usprkos do bola iritantnom starom od malog i neprobavljivom Bari, uvjeren sam da će mali bit igračina
  • Dinaminjo
    930
    Napoli doveo Brazilca za branica za 10m iz Red Bull Bragatina (srsly) iz bra lige
  • Mihaljević
    9.8k
    Ništa on više ne treba pojesti, on je prošao sve pogone i sad ga treba probati u prvih 11 a ne zadnjih 6 minuta, odma smo dali Kaneku šansu nakon 2 dana što je došao , a Rukavinu smo prošle sezone kad smo imali 13+ bodova mogli isprobat kad smo htjeli... Ili posudba ili šansa, nema šta čekati na klupi.
  • Orc123
    7.9k
    Da mu treba dati sansu je tocno! Ali da novine pisu da je on zamjena za Ivanuseca je bolesno! Tko god to misli ne zeli dobro Dinamu!treba dobiti priliku ali dace biti igrac za prvih 11 odmah, to je glupost teska!
  • dinon7
    870
    Govori se da su Kačavenda i Stojković pred transferom u Dinamo za ukupno pet milijuna eura.

    Mislim da to nije istina. Nisam čitao, ne čitam, jer se uvijek šalju krive informacije. Ništa nisam dogovorio. Mislim da ćemo se dogovoriti ovaj tjedan kada se Dinamo vrati s puta (Dinamo u utorak u Grčkoj igra s AEK-om u trećem pretkolu Lige prvaka, op.a.)
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    U slučaju prodaje Ivanušeca samo od Gvardiola i od te prodaje Ivanušeca bi na račun sjelo oko 25 milijuna a ušlo se i u grupnu fazu europskog natjecanja (minimum još dodatnih 10 milijuna) tako da nema opravdanja za izostanak dovođenja ozbiljnih pojačanja. Nadam se da je to sa juniorom Rukavinom koji će zamijeniti Ivanušeca patka i da će se dovesti ozbiljan i iskusan igrač sa plaćom od 700-800 tisuća eura. Ne 19-godišnji Alžirac niti Japanac iz desetog kluba japanske lige nego baš kapitalac.Ako ti ode nositelj igre moraš dovesti novog a on košta.
  • Mihaljević
    9.8k
    Doće njih dvojica na kraju 8 mjeseca kako je krenulo.
  • dinon7
    870
    Ajax bez još jednog stopera. Edson Alvarez ~ West Ham.
    Vise od 30 miliona eura
  • PlavacZRima
    289
    Možda sad i njihovi navijači plaču di su pojačanja,da uprava samo zna rasprodat :)
  • Ivanmtk
    1k
    Mislim da je Šiklić indirektno odgovorio da je transfer riješen..
  • dinon7
    870
    Ako su kao mi, tamo su već mnogi u procesu izvršavanja samoubojstva
  • Captain America
    17.7k
    U slučaju prodaje Ivanušeca samo od Gvardiola i od te prodaje Ivanušeca bi na račun sjelo oko 25 milijuna a ušlo se i u grupnu fazu europskog natjecanja (minimum još dodatnih 10 milijuna) tako da nema opravdanja za izostanak dovođenja ozbiljnih pojačanja. Nadam se da je to sa juniorom Rukavinom koji će zamijeniti Ivanušeca patka i da će se dovesti ozbiljan i iskusan igrač sa plaćom od 700-800 tisuća eura. Ne 19-godišnji Alžirac niti Japanac iz desetog kluba japanske lige nego baš kapitalac.Ako ti ode nositelj igre moraš dovesti novog a on košta.Maksim Maksimirski

    Mi moramo u svakoj liniji dovest igrača cijene i renomea Boška Šutala ako želimo nastaviti napredovati. Druge nema. Ako uprava ima druge planove, nije im bitan nastup u Europi i osvajanje domaćeg prvenstva već isključivo zarada, kako su već ljudi rekli, nek izvole izaći van prema navijačima i to jasno reći. Ovo tapkanje u mraku je dovelo do nezapamćeno negativne atmosfere prije ovako važnih utakmica i to ne može dobro djelovati kako na igrače tako ni na navijače od kojih se očekuje da dođu na onakvo igralište dati podršku, a ne znaju što im se s klubom događa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions