• Nogo
    3.6k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/kako-ce-izgledati-dinamo-u-nastavku-sezone-prica-se-o-kupnji-kapitalaca-ali-jedan-posao-nije-realan-15362583

    Najgore mi je od svega šta nas novine deru sa svih strana. Od mede na dalje...
    Mogu misliti šta će biti ako bude negativan rezultat protiv Aeka
  • CastAway1986
    1.4k
    Što Juric i recimo Krdzalic nebi u Lokose a ove ostale raskidat
  • dumitrumitu
    1.3k
    Vidim da bi ljudi htjeli Despodova i Tekpetya. Gledao sam ih prije koji dan u Ljubljani uživo i nisu baš nešto pokazali. Pogotovo Tekpety koji nije mogao trčati nakon 20 min.
  • Mihaljević
    9.8k
    Deni Jurić? Pa to je panj svijetski.
  • Orc123
    7.9k

    I ja sam gledao i npr. Despodov bi bio pojacanje i za jace klubove od Dinama. On je u Ludogorecu ono sto je Livaja u Hajduku!
  • Nogo
    3.6k
    Krdžalića smo pred malo potpisali. On može samo na posudbu negdje. Jurića potjerati prvom prilikom.
    Kada samo vidiš koliko je tu igrača ostalo od prošle uprave dođe ti slabo
  • Neki tip
    21.3k
    Kada je odlazio Orša čekao je Ivanušec.marcio amoroso

    Osvanuo spletom okolnosti na lijevom krilu, a ne nekakvom planiranom sportskom politikom.

    Da mi je euro za svako mišljenje koje sam pročitao da je Ivanušec stvoren za lijevo krilo ili da je dočekao šansu odlaskom Orše na toj poziciji ili išta tome slično - imao bih ravno 0 eura.

    Kada je odlazio Orša, dogodio se Ivanušec.

    To je priličnija konstatacija.
  • Mihaljević
    9.8k
    Imam prijatelja iz Bugarske (Navijač CSKA) , kaže da su ga sprdali u Caglariju kako je igrao, ali kaže da je najbolji igrač u Bugarskoj ligi , al kaže da ne vjeruje da će tako loš igrač u velik klub kao što je Dinamo, kad imamo toliko talenata :D
  • Mihaljević
    9.8k
    Evo kaže mi u Bugarskoj ima neki Richardinho iz Levskog , kaže top igrač... Po imenu obećava...
  • austrijanac
    4k

    Glup clanak i zalim sto sam ga pročitao.

    Cim je krenuo po nekim izvorima koji nisu iz kluba, sve mi jasno.

    Eto on u nedjelju navecer zna sta misli stari od Vidovica ili kako Stojkovic nema mjesta radi Rukavine.
  • emilperska
    5.5k

    Ja sam (ne na sportnetu doduse) nego na drugim platformama slicnu stvar isticao, a nemam nikakve veze sa sportskim sektorom opcenito. Preko kolega koji su visegodisnji pretplatnici Rijeke te su imali uvide u to kako on trenira (odnosno ne trenira) prek tjedna radi koljena, kako fizicki ne moze vise skocit, kako je izgubljena promjena smjera itd.
    Hocu rec ako su te info dolazile do mene kao nesportskog djelatnika, sigurno ih je znao i Dimamo. Tako da taj koji je njemu dao takav ugovor, dobre namjere nije imao ili je jednostavno lud. Naravno da za to nisu krivi Simic i Biscan, ali bas zato ovaj rok moraju pogodit sa svime sta naprave, a cini mi se da nije bas tako. Inace ce nam jogurt lagano mahat svibnju 2024.s trofejom..
  • Lynx17
    4.1k
    Prestalo se o njemu pricati, ali Sunjic je jucer igrao za Birmingham i to navodno vrlo dobro. Izborio se za mjesto u momcad kroz dobre igre na pripreme. Kazu da izgleda kao "novi igrac."
  • Zagi
    7.7k
    Problemi s koljenima i dodatni treninzi, fizio i ostalo su bili javni podatci.
    Zašto su mu Antolić i Čačić dali onakav enormni ugovor treba njih pitati.

    Osobno sam misli da upravo zbog tih probema dolazi za neku siću kad ono 1.5m po sezoni.
    Da nije smiješno ...
  • Droljo
    8k
    Rijeka nanjuši te napadače u tridesetima. Krenimo od vugrineca, kod nas je došao godinu i pol pre kasno iako nam je bio koristan i tada, gavranović također i sada drmatore. To se moralo rješavati prije rijeke jebiga..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions