• deda
    32.6k
    Da, nažalost jučer je bilo možda 40% godišnjaka na tekmi.
  • Papastrumf
    12.2k

    Na zapadu max 20%.
  • The Undertaker
    5.1k
    Godišnjaci su, kako im i ime kaže, na godišnjem odmoru.
    Kolika je bila cijena ulaznica jučer?
  • jp23
    2.6k
    15 eura zapad dolje, 7 eura sjever dolje
  • deda
    32.6k
    Broj prodanih karata došao je na 4511. Sutra je zadnji dan prodaje na karatani, danas prodaje nema. Online prodaja također završava sutra u 19 sati.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Pa jel netko zna zašto u Dinamu skoro pola ljudi koji ima godišnju kartu ne dođe na utakmicu HNL-a?LeonianWrynn

    U ovom trenutku sezone, ja ti mogu reći za Zapad da 70-80% tih kojih nije bilo - nije bilo zbog kiše, a ostali su na vjerojatno i na godišnjem. Vremenski uvjeti i činjenica da o njima ovisi možeš li sjediti i gledati utakmicu ili nemaš kaj raditi na stadionu su za publiku na Zapadu alfa i omega. To je potpuno razumljivo.
  • Bruh
    926
    6.8. Zagreb prazan i ja sam idem na more 10og pa ne bum ni mogel bit na dinamu... kad se vrate ljudi 9 i 10 mjesec će biti puno više ljudi čak bi rekao i više jer malo zapinjemo pa je napetije
  • NitkoBitan
    17k
    kad se vrate ljudi 9 i 10 mjesec će biti puno više ljudi čak bi rekao i više jer malo zapinjemo pa je napetijeBruh

    Al tad bu gore vrijeme. Em hladnije em kisovitije. Nikako na zeleno granu. Da je preko ljeta pun Zagreb ne bi bilo utakmice ispod 5000 ljudi.
  • Bruh
    926
    ja mislim da će ove sezone više kao i kad je zagustilo prije 2 sezone pa su svi dolazili gledat... uostalom sad se i aktivno radi na PR-u nije više nivo drugorazrednog kluba
  • DrawTube
    4.7k
    kako smo krenuli ove godine bit će kišovito bio 9., 10., 12., 5. Ili 8. mjesec. Razlog više za novi stadion
  • PlavacZRima
    289
    Jel se bolje učlanit u klub u udruzi BBB? ili direkt u klub? Jel i dalje to ima veze za povjerenike?
  • Fićo1986
    1.1k
    Frend je danas uzeo godisnju online,kada je moze podic,samo kad karatana pocne radit za tekmu sa aekom ili moze prije nekako? Hvala
  • NitkoBitan
    17k
    Kako stojimo trenutno sa brojem prodanih godisnjih ulaznica?
  • Nousername
    664
    Moze li se uzeti online clanska iskaznica pa odmah iza nje i godisnja sa popustom?Zato jer sam obnovio clansku iskaznicu i pise mi da ju moraju tek verificirati u roku od 30 dana
  • deda
    32.6k
    Nažalost nisam uspio ispratit današnnu podaju godišnjih zbog neimanja signala. Jel tko pratio ili prebrojio koliko je prodano na koncu na sektoru 4?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.