• miro
    4.4k
    S Lukom treba pričat i objasnit mu da se jednostavno ne smijemo toliko oslabit uz ovako loš ulazak u sezonu. On ima ugovor do 2025. mislim i još godinu dana mora ostat. Nema apsolutno nikakve logike ga prodat za 9 ili 10 milijuna sad kad je Joško donio 13

    Edit - ako ga "moramo" prodat, mislim da nam klub mora dati neko suvislo objašnjenje. Našu potporu imaju, ali moraju počet komunicirat
  • Nogo
    3.6k
    Ja znam da ako se dovedu Stojković, Vidović i ne znam tko da će za početak to biti prinove.
    Sumnjam da će se ići po Takpeteya, Despodova...ili nekoga koji će puno koštati a pitanje je hoće li biti pojačanje odmah ili ne.
    Uvijek se može s Pjacom probati to riješiti za početak ali pitanje je i koliko je to isplativo.
    Znamo kada smo Ivanušeca i Majera dovodili da nisu bili pojačanja i da se godinama to trpilo da dođu na neku razinu. Isto mislim da će biti s Stojkovićem i Kačavendom i ja bi ih odmah doveo.
  • Nogo
    3.6k

    Ivanušec želi ići iz kluba. Drugo je da klub ga ne pušta. Imaš nezadovoljnog igrača.
    Ja bih najviše volio da ostane do zime ali tko sam ja i šta me se pita.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Nama je sada problem što u momčadi nemamo zamjene za te igrače osim Livakovića.

    Kada je odlazio Orša čekao je Ivanušec.

    Ova politika dovođenja igrača od 150, 200 ili 400 tisuća mora dovesti do slabljenja momčadi. To je nažalost neminovnost.

    Isto tako nas mogu iznenaditi i pred kraj roka dovesti prava pojačanja, ali ja u to sumnjam. Ono što sam rekao na početku ponoviti ću i sada. Na prvoj momčadi se nije smjelo štediti i ona je morala biti pošteđena ovih mjera štednje. Oni su se odlučili na rezanje, a rezultati će se vidjeti vrlo brzo.
  • miro
    4.4k
    lijepo je da Ivanušec ima želje, ali isto tako ima i ugovor. S njim treba ljudski popričat i objasnit mu kako stoje stvari, a argumenti su na strani kluba.

    Kažem, mene je više strah ako ispadne da klub mora prodavat
  • San Lorenzo
    15.5k
    Mene ne brine kvaliteta igrača koji će doći, rekao sam da imam povjerenja u skautske sposobnosti ljudi koji su za to zaduženi i remi protiv Gorice mi nije pomutio percepciju...ono što me pak brine je da će ti igrači doći krajem kolovoza, dodaj tome mjesec-dva prilagodbe i imaš rusvaj realno.
  • Kaktus Car
    509
    Ova politika dovođenja igrača od 150, 200 ili 400 tisuća mora dovesti do slabljenja momčadi. To je nažalost neminovnost.

    Isto tako nas mogu iznenaditi i pred kraj roka dovesti prava pojačanja, ali ja u to sumnjam. Ono što sam rekao na početku ponoviti ću i sada. Na prvoj momčadi se nije smjelo štediti i ona je morala biti pošteđena ovih mjera štednje. Oni su se odlučili na rezanje, a rezultati će se vidjeti vrlo brzo.
    marcio amoroso

    To se mora zahvaliti i onima koji su davali prevelike odštete i ogromne plaće igračima koji nisu ni za rotaciju. Samo jedan Drmić uzima mjesto (ili čak 2) potencijalno odličnom igraču.
  • emilperska
    5.5k
    Rjesenje ovog sveg je jednostavno.
    Zabrana prodaja Ivanuseca koliko kosta da kosta ili momentalno cashiranje finog iznosa za jedno krilo. Nikakve Lokse, Bayerni 2, japanske lige itd. Momentalno pojacanje, ako ne i dva
  • PlavacZRima
    289
    Duje Čop,Deni Jurić,Vinko Rozić,Stjepan Mamić,Alessio Tonon,Tomislav Krizmanić,,Matej Mamić,Faris Krkalić
    Ovo su igrači koje sam vidil na sofascoreu/transfermarktu da su još u Dinamu sad ne znam jel jesu svi al znam da neki jesu.Ima netko neki info jer se radi na rješavanju tih igrača?
  • Dinaminjo
    930
    Za osvojit hnl ne treba momcad koja je 3x skuplja od bilo kojeg konkurenta i koja ovisi o prodaji generacijskog talenta kako bi se financirala
  • SAS1987
    14.7k
    Samo jedan Drmić uzima mjesto (ili čak 2) potencijalno odličnom igraču.Kaktus Car

    Drmić je bio potencialno odličan igrač.
  • Zagi
    7.7k
    Drmić je bio potencialno odličan igrač.SAS1987

    Moram istaknuti da je baš Kaktus na snetu u moru pozitive kod potpisivanja Drmića odmah rekao da je Drmić žestoko precijenjen igrač i da nikako nije pojačanje za Dinamo.
    Tog se držao i nakon dobrog Drminog starta i ispao u pravu.
  • Kaktus Car
    509


    Kad? 2013.?

    Drmić koji je došao u Dinamu već godinama nije bio "potencijalno odličan" igrač...
  • SAS1987
    14.7k
    Moram istaknuti da je baš Kaktus na snetu u moru pozitive kod potpisivanja Drmića odmah rekao da je Drmić žestoko precijenjen igrač i da nikako nije pojačanje za Dinamo.
    Tog se držao i nakon dobrog Drminog starta i ispao u pravu.
    Zagi

    Onda svaka mu ćast. Ja Drmića u Rijeki nisam pratio pa eto, generaliziram što je tada mislilo 90%+ navijaća.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Duje Čop,Deni Jurić,Vinko Rozić,Stjepan Mamić,Alessio Tonon,Tomislav Krizmanić,,Matej Mamić,Faris KrkalićPlavacZRima

    Od ovih tu, u klubu su jos Juric, Rozic, Tonon, M. Mamic i Krkalic. Ocekujem raskide sa svima osim Juricem jer on ima najveci ugovor, a cisto sumnjam da je itko zainteresiran za njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions