• emilperska
    5.5k

    Umjesto 9 bodova imamo 4, a orjuna ekipa 6 plus dodatna tekma. Nama je realnost da nam kroz 2 tjedna odlaze barem 2 stupa ekipe, a nadoknadit cemo ih ekipom iz Lokse, dok njima ne odlazi nitko iz startera. Uz ovako los rotaciju, ispada da su nam 3 pojacanja nesto sitno bolja od te lose rotacije. Pa i Biscan u izjavi poslije utakmice zvuci kao da je postao svjestan da je osuden na smrt i da su ga upecali u ovo sve ni krivog ni duznog..
    Ali ajmo kao nojevi svi glave u pijesak jer je dio "nase" ekipe gore pa sad samo cvijece raste..
  • Dinaminjo
    930
    A Hajduk je odjednom sila koja nece prosipat bodove?
    Imaju paniku zbog ozlijedenog tinejdera..

    Ima jos dovoljno vremena da se novac od prodaje pametno investira.
  • emilperska
    5.5k

    Nacelno da, ali sve manje i manje je vremena. A deckima iz Lokse stavljat teret Ivanuseca ili Orsica nije dobro ni za njih ni za nas. Za njih u ovoj sezoni mora bit mjerilo da doprinose vise od Spikica i Bulata, a ne da nose ekipu u Europi ili do naslova. Ako je Stojkovic doveden da sad zamjeni Ivanuseca, malom smo uteg od 50kg stavili na leda da igra s njim svaki vikend. Ista stvar i Vidovic..
  • Dinaminjo
    930


    Ne vidim po cemu bi netko iz Lokse bio zamjena za Ivanuseca. Stojkovic se dovodi i odgaja da sljedece godine zamijeni Baturinu.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Prodat ga za 8-10M je zločin.
  • Dinaminjo
    930


    Tak mogu i ja nabadat ko ovaj boomer.
    Biscan moze tom izjavom
    A) znati da ima Luka ponudu nekog drugog za 12 na stolu
    B) traziti da ga se NE proda (zamislite Dinamo bez Luke)
  • Jurki
    11.7k
    Sad pa pogotovo svima spustiti rampu na odlazak osim Liviju koji ima izlaznu klauzulu.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Titraoui, Kaneko i ta pojačanja za 500 tisuća eura su primjerenija Rijeci i Osijeku nego Dinamu. Evo sad je sjelo 13-14 milijuna od Gvardiola, doći će i novci od Majera, ušlo se najmanje u grupnu fazu Konferencijske Lige (to je još sigurnih 10-ak milijuna)...neka dovedu onda neko pravo pojačanje. Neka ciljaju na najbolje igrače bugarske, rumunjske, mađarske, finske, norveške lige...igrače koji su bili najbolji u nekakvom Cluju, CSKA Sofiji, Brondbyu, Moldeu, Helsinkiju, Ferencvarosu. Igrače koji su dokazali da mogu biti odlični na tom nivou.

    Nama dovode Titrauija iz alžirske lige i plaćaju ga manje nego što neki ljudi plaćaju automobile.. Pogledam njegove highlightse kad tamo čovjek igra na nekoj livadi, krave iza gola pasu travu, potpuni amaterizam od lige. Što ja sad kao navijač mogu očekivati od njega? Da će taj 19-godišnjak doći iz takve lige i preko noći biti na nivou lige prvaka i igrati uz Mišića i ostale hrvatske reprezentativce? To je igrač za dvije godine kaljenja u Lokomotivi prije konkuriranja za prvi sastav Dinama. Nama trebaju dokazani iskusni igrači od kojih znamo što možemo očekivati. Dovedi 3-4 takva, daj im plaću od 700 tisuća do milijun eura i imaš ekipu. Kažu nećemo davati velike plaće jer će se tako naljutiti Petka, Ivanušeca, Šutala, Livakovića koji imaju manje a očito je da oni odlaze i da ih boli kifla koliku će ko imati plaću u Dinamu. Otpočetka mi je ta priča bila šuplja.. Ja ne znam ko tu koga vuče za nos i nemam pojma zašto se dinamova uprava ponaša kao da je klub bankrotiran.
  • San Lorenzo
    15.5k
    Ako na stolu imaš ponudu za Šutala, ako su sjeli bonusi od Joška, onda je prodaja Ivanušeca, nakon ovakvog ulaska u sezonu, potpuno debilan potez...da težim senzacionalizmu, rekao bih čak i rubno veleizdajnički.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Ako Iva ode Vidović mora odma drugi dan bit slikan i potpisan.
  • Dinaminjo
    930
    @San Lorenzo
    Pa nisu igraci sahovske figure.
    To su ljudi od krvi i mesa.

    Ako dode klub i zapne u pregovorima meni je prirodno da igrac zeli otici u jacu ligu..
    Mi navijaci imamo luksuz voljet do bola jedan klub. Igracj su profesionalci i placenici na kraju dana.

    Svidjelo se to nama ili ne.
  • Jaro
    7.3k
    mogu zeliti, ali ima ugovor jos 3 godine... ako nije klubu u interesu prodat ga on nemre nikam...
  • Captain America
    17.7k
    Ako je ovo za Luku istina, onda trenutno gledamo orgijanje grobara Dinama, a klub se od takvog masakra neće oporaviti godinama. Jbt da netko može biti tolko anemičan i da mu ne smeta potencijalno orgijanje lešine, međeda i sličnih glodavaca koje će uslijediti...
  • San Lorenzo
    15.5k

    Vidović trenutno nije bolji ni od Špikića...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions