• PlavacZRima
    289
    Poslje ovakve izvedbe vidi se da fale zamjene za Ivanušeca i Baturini,nijh nitko nema za zamjeniti i dati im prostora za odmor. Upravo vrijeme je za odriješiti kesu.
  • Orc123
    7.9k
    Ja bih jedino pustio Sutala i onda probao dovesti Uremovica! Treba nam L. Bek jos jedan, l. Krilo, klasicni brz centarfor kakvog smo i trazili. Mozda cak i jos jedan centralni vezni ali mi moramo pocet dovodit pojacanja jer ociro u nekim igracima ne vidimo ni rotaciju. Sucic puno trci ali nema eksplozivnost u prvom koraku nit ne ubrzava igru, ne moze on biti starter ni u HNL! Ja bi doveo Uremovica, Stojkovica, Santiaga i nekog napadaca tipa Mierez(Satriana,Bakrar)...
  • Captain America
    17.7k
    Kad smo kiksali s Hajdukom, dovedena su isti tjedan dvojica za kritične pozicije da se smiri navijače. Nakon ovoga danas, ovaj tjedan očekujem Titraouija, Loxiće i Vidovića uz spuštanje rampe Ivanušecu. Sve ispod toga pokazuje neozbiljnost u vladajućim strukturama kluba.
  • Olmic
    3.6k
    Problem je kasno dovodenje igraca, neuigranost.


    Pa mi dovodimo alzirca nekog anonimca 3 tjedna, pa kaj to nije sramota
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja ne znam jesu oni svi skupa svjesni koliko ova sezona znaci? Jer ne ponasamo se na terenu tako..
  • San Lorenzo
    15.5k
    Nakon ovoga danas, ovaj tjedan očekujem Titraouija, Loxiće i VidovićaCaptain America

    Nama bi već danas Stojković bio od koristi, bar se ne boji opizdit loptu sa 20 metara od gola.
  • Captain America
    17.7k
    O tom sam i razmišljao. Kraj ovakvog Baturine i Špikića bi sigurno imao što za reći.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Pimplanje u nedogled. Mora se pucati kad ovi igraju bunker. Jao. Treba zaspati veceras haha
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nama bi već danas Stojković bio od koristi, bar se ne boji opizdit loptu sa 20 metara od gola.San Lorenzo

    Mislim da Stojković s obje noge polomljene izvodi prekide bolje nego naši izvođači

    Nismo u stanju prvu prebacit
  • jp23
    2.6k
    Najbolji izvođač prekida nam je Bulat realno.
  • Orc123
    7.9k
    Stojkovic da ostaviti sve ovo sto imamo, dovest napadaca i jos jednog zadnjeg veznog ili beka...jer ocito da Biscan vidi zamjenu za Miku u liku Ljube.....
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Je li ovo novinarska patka ili je Bišćan neizravno potvrdio transfer Ivanušeca?

    ''Puno ovisimo o njemu i ne samo o njemu. Možda i nije pametno donositi te zaključke nakon ove utakmice, treba pričekati kako će, recimo, Kaneko izgledati kroz neko vrijeme, ali sigurno će nam nedostajati, puno napadačkog potencijala otpada na njega. ''
  • emilperska
    5.5k
    Ne sad da sam pod dojmom ovog sta sam vidio jer sam bio jedan od 3005 nesretnika sta su gledali ovo uživo, ali mislim da je ovo prvenstvo za nas gotovo osim ako jogurt ne uđe u grupe ECL pa ih ritam od 2 tekme tjedno unisti jer nemaju kadar za to. Mi jači od ovog sta imamo necemo bit jer ocito slijede 2 kapitalna odlaska, a rotacija ne postoji niti itko moze Ivanuseca momentalno nadomjestit. A i ova pojacanja iz Lokse ili poseudbe iz Bayerna nisu momentalna zamjena za Ivanuseca. Eventualno jacanje rotacije..

    1. Ukrajinac je trenutno solidan HNL bek, nista vise od tog. Kad se dopelja u formu, pitanje je da li je za 2 tekme tjedno. Ocito treba jos jedan bek.
    2. Ljubu je sezona na beku unistila i trenutno nemamo pojma da li je on igrac za prvih 11 jakog Dinama u vezi. Beka ne bi smio vise igrat ni ppd razno jer to ne vodi nicemu.
    3. Japanac je u najboljem slucaju nesto bolji od Spikica. Nedovoljno za prvih 11 europskog Dinama.
    4. Spikic nije igrac ni za rotaciju. Biscan je treci trener sta ga forsira, to ne vodi nicemu vise.
    5. Glavini zadnji prijelzani rokovi su bili rikverci i trajno su nam devastitali kadar losim moneyballom koji je vjv bio namjerno los. Ovaj nije dobro odraden zasad i to ne izgleda dobro zasad.
    6. Baturina od tekme Superkupa izgleda kao da je van zivota. Danas mi je bila i nejasna pozicija sta on igra, a i ekipa oko mene je dosta negodovala jer im nije bilo jasno sto on tocno igra danas.
    7. Pod uvjetom da ostanu sva 4 nasa stupa (fkt nerealno), mi nemamo rotaciju za 2 tekme tjedno. Kad krenu grupe Europa lige ili ECLa, mi uz rotacije bez 2 od ova 4 necemo dobivat Slaven u gostima.
    8. Slijede gadna vremena ako se ostatak transfer roka ne odradi kak spada. Jogurt je na nepisanih +5.
    9. Biscan zasad ekipi ne daje energiju kakvu je davao Bjelica. Kad ga gledam s tribine, cini mi se da je neke stvari pobrao od Cacketa. Kao da mu je svejedno da li je ovo dns X ili 1. Bjelica bi napravio prekid tekme da ove natjera da jedu travu protiv ovako lose Gorice. A poslije tekme bi rigao vatru na sve oko sebe jer smo sramotno igrali. Ovo mi djeluje premlitavo. Inace, Biscan mi je bio idol i amajlija kao tinejdzeru.

    Jedina dobra vijest mi je da za HNL prilike ce Francuz zamjenit Sutala solidno. Imaju slicne vrline samo sta ih Sutalo pokazuje na elitnoj razini, ovaj par razina ispod, ali za HNL vise neg dovoljno.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Stojkovic da ostaviti sve ovo sto imamo, dovest napadaca i jos jednog zadnjeg veznog ili beka...jer ocito da Biscan vidi zamjenu za Miku u liku Ljube.....Orc123

    Čovječe ne ponavljaj se svako deset minuta.
  • Dinaminjo
    930
    Ajmr koje drame, jedan jogurt za bolju probavu preporucam svima, a kad ga Dinamo popapa opet cete se zavuc u tisinu..

    Kaneko ima brzinu da protiv svih napravi par prodora, fali mu da se malo razumije sa ekipom.

    Sucic nije za igrati u paru sa Misicem vec ga mijenjati.
    Vidjet cemo Titraouia, a Stojkovica dovest sutra.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions