• mali M
    5.1k
    imamo šta imamo... Klub se preslaguje, novi su ljudi u sportskoj politici, pustite sad šta je Mamić il Antolić il Pero il Štef krivo ispregovarao. Ja se baš veselim sportskoj politici što se tiče transfera i idemo korak po korak. Sve staro rezati i bacati, idemo dalje
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Nitko od forumaša sigurno ne zna što piše ugovoru. Neke stvari za milog Boga i moraju ostati poslovne tajne.deda

    apsolutno...al ono, prema novoj upravi su novinari jako kritični, stvara se poprlična negativa i pljuje se na najmanju moguću sitnicu.

    ako su istine ovo što se piše...inkasirati 30 milja ukupno od igrača za kojeg se iz aviona vidjelo da će otići u svjetski vrh, nije baš neki vau posao koji obara s nogu....i netko bi to trebao reći.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Nama je, nazalost, nuznost prodavat zbog proracuna i kad se uzme u obzir da smo zbog te prodaje zadrzali kadar, da je to bilo vrijeme korone, smanjenih prihoda, neizvjesnosti.. ne treba zaboravit da je i Gvardiol imao svojih kikseva i da se kod njega prodavao ipak u prvom redu potencijal. Sama cinjenica da se inzistiralo na klauzulama i kod njega i kod Olma ipak govori da smo svjesni da ne dobivamo koliko bi trebali, ali da vjerujemo u ono sto prodajemo :grin:
    Sad su vremena malo drugacija, sad zahvaljujuci tom postotku mozemo reci da prodavat ne moramo, mozemo i dalje inzistirat na klauzulama ili trazit vise u startu.
  • Lynx17
    4.1k
    Mozda taj 15% o koji novinari sada pisaju je naknado na taj pocetni 20%. Znaci 35% od transfera, sto nije uopce los. :grin:
  • Kaktus Car
    509
    U svakom slučaj, sad kad je Gvardiolov transfer finaliziran može se okrenuti finaliziranju kadra. Bilo bi odlično ako bi se novcem od Gvardiolovog transfere i kvalifikacijama u LP moglo zatvoriti financijsku konstrukciju bez rasprodaje ključnih igrača.

    Na Livakovićev eventualni transfer se ne može utjecati. Za Petkovića se neće dobiti ponuda vrijedna spomena tako da se njega mora zadržati. Ostaje pitanje Ivanušeca i Šutala; bilo bi odlično kada bi se bar jednog od njih dvojice zadržalo još ovu sezonu.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    no, dobro, kako god...dinamo je u kalendarskoj 2023. premašio 20 000 000 eura od transfera i nagrada od UEFE.
  • Noel
    6.1k
    Ajmo sad pojačanja na najjače. Lova je tu.
  • Papastrumf
    12.2k

    Ne daj Boze da branim postupke onih koji su tada prodavali Gvardiola, ali 18 mil € fiksno, placena posudba, bonusi i 15% od sljedece prodaje ne moze biti los posao za tada klinca od 18 godina. Je, vidjelo se da je veliki talent, al jbg, opet dolazimo do toga da se prodaje iz HNL-a.
  • Praskaton
    2.3k
    Iskreno mimo dvojca iz lokse ne vjerujem da cemo ic u neko pretjerano ulaganje u nova imena.Zadrzavanje stozernih igraca i potpisivanje novih ugovora s njima bilo bi nase najvece pojacanje.
  • Orc123
    7.9k

    Pristojno sam pitao covjeka kojeg jako cijenim i koji je clan skupstine da li mozda moze saznati ili mozda zna tocnu info koji bi svi voljeli znati..jedni spominju 18m-drugi9m..velika je razlika..daj se upristoji, vrijeđat me sigurno neces! Apsolutno da nicim nisam zasluzio to, nit sam ja nekoga povrijedio pitanjem! Suzdrzavam se i necu ti vratiti istom mjerom! Ali ocito ovdje neki slobodno vrijeđaju druge forumase. Toliko o tome kako su svi jednaki!
  • DiddyGuela
    2k
    Stojkovica svakako treba dovesti.
    Kacavendu...bolje ne.

    Cini mi se da bi za njega i za Loksu bilo najbolje da odigra jos sezonu tamo. Realno decko je daleko od nivoa koji Dinamo trazi. Cak stovise, on ne radi razliku ni u Loksi. To koljeno ga je dosta unazadilo i potrebno je vrijeme i kontinuitet igara da se priblizi nivou na kojem je bio.

    Luka je druga stvar. Njegovo ne dovođenje bi bilo u rangu Belje i Frigana. Mi takve talente u HNLu MORAMO kupiti. Decko je prerastao Loksu bas kao Majer i Ivanusec prije par godina.
  • IstinaZaDinamo
    2k


    A tko ce sto reci za to, kad je taj transfer obavio najbolji sportski direktor svemira, "nije se moglo bolje" bla bla...

    Cisto sumnjam da je 15% razlike jer je to izaslo doslovno kao zadnja info, prije toga su bile u igri 20% od transfera i razlike u igri. To znaju oni koji imaju ugovor pred sobom, novinari sigurno ne.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ne daj Boze da branim postupke onih koji su tada prodavali Gvardiola, ali 18 mil € fiksno, placena posudba, bonusi i 15% od sljedece prodaje ne moze biti los posao za tada klinca od 18 godina. Je, vidjelo se da je veliki talent, al jbg, opet dolazimo do toga da se prodaje iz HNL-a.Papastrumf

    ne znam, smatram da je ovo trebao biti najveći transfer dinama u povijesti.
    odnosno, najveća lova koju je klub inkasirao od jednog igrača... nitko nije tjerao upravu da ga se proda sa 18 godina.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    A tko ce sto reci za to, kad je taj transfer obavio najbolji sportski direktor svemira, "nije se moglo bolje" bla bla...

    Cisto sumnjam da je 15% razlike jer je to izaslo doslovno kao zadnja info, prije toga su bile u igri 20% od transfera i razlike u igri. To znaju oni koji imaju ugovor pred sobom, novinari sigurno ne.
    IstinaZaDinamo

    slažem se...nemamo pojma.
    međutim novinari sami iznose takvo što...bez i najmanje kritike.
    makar nešto s upitnikom, rečenica koja ostavlja prostora za razmišljanje...jer ipak, to su ugovarali njihovi miljenici.
  • Jurki
    11.7k
    Sad dal je 15 ili 20 posto od cijelog transfera ili od Leipzigove zarade nije tolko prevazno. Ono kaj je vazno da ti novci koji su se zaradili pametno utrose na razvoj kluba u kaj uopce ne sumnjam.

    Imamo dosta mirnu situaciju da se bez brige vise manje restrukturira klub za novi jos jaci uzlet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions