• deda
    32.6k
    Ovo je na cent i moj izračun.
  • Jaro
    7.3k
    Moglo se na njemu dignuti barem 750 tisuća eura.Joey Barton

    Da se moglo, diguran sam da bi se diglo... Jos ako je istina o ovih 100k, logicno da nece vise igrati kad SB ima novog partnera u Hajduku pa nek se tamo financiraju...
    Skidanje Menala i Kule s place je velik pomak i fina cifra. Ne svidja se ni meni sto svi ti aranzmani zavrse u Rijeci al ne mos tu nista kad nije bilo ni opcije kao s Bockajem da se sparkira negdje vani i skine se placa...
  • Kaktus Car
    509
    Ovo je na cent i moj izračun.deda

    Kako? Čak i da je samo 20% od razlike to i dalje ne štima?
  • OsamŠest
    3.3k
    Ništa, možemo u šoping dalje.. :smile:
  • deda
    32.6k
    15% od razlike i 2,75-3,00% fond solidarnosti. Cca 10,5 + 2,7.
  • Kaktus Car
    509
    Imamo negdje potvrdu iz kluba da je na kraju stvarno riječ o samo 15% od razlike ili su to i dalje samo novinarska nagađanja?
  • deda
    32.6k
    Sve su novinarska nagađanja nažalost.
  • Orc123
    7.9k

    Ti ne mozes doc do tocne info iz kluba?
  • deda
    32.6k
    Nemam takvu moč :cool:
  • marcio amoroso
    36.4k
    I da može sigurno ju ne bi podijelio tu s nama na forumu.
  • Papastrumf
    12.2k

    Ti dečko stvarno nisi normalan. Vec sam ti rekao da razmislis prije nego sto misli pretvoris u post na javnom forumu.
  • mali M
    5.1k
    Okej da prestanemo nagađati zašto se klub riješava Menala i zašto mu ne ponude i bla bla . Uzmite u obzir i da je možda i on rekao "više neću čekati i ne želim biti rotacija nego prvotimac". Nije za sve krivo poslovanje i krive odluke nego ponekad i igrač želi riješiti svoj status u klubu. Većina tu govori zašto ga Dinamo daje za đabe, zašto ovo zašto ono... Ako on više ne želi tu biti a ponuda nema (jer je očito da nema) šta bi Dinamo trebao držat na plaći nekoga tko ne želi tu biti, ne želi čekati, nije zadovoljan i ruši atmosferu? Lijepo je služio kao rotacija, sada ide dalje kad si je i malo CV napumpao i sve.. i bok.. čemu filozofija
  • Ludovic IX
    7.3k
    A očito ni njegov menadžer sw ne trga ga negdje plasirati..njemu je bolje 10-20% od plaće u dinamu nego 10-20% od plaće negdj2 drugdj2 jer očito takvu plaću neće više dobit
  • db-izbjeglica
    15.4k
    ako je stvarno ugovoreno 15% od sljedećeg transfera za gvardiola...po meni to nije bio najidealniji poosao i dinamo je trebao izvući više za takvog igrača.
  • deda
    32.6k
    Nitko od forumaša sigurno ne zna što piše ugovoru. Neke stvari za milog Boga i moraju ostati poslovne tajne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions