• Eduardo
    17.3k
    Šteta za Menala što nije mrvicu bolji igrač jer je veliki Dinamovac.boem

    Menalo;
    Kada su me pitali za koga navijam odgovorio sam iskreno da navijam za Hajduk, jer drugačije ne znam. Možda sam trebao biti više diplomat, ali ne želim biti ono što nisam. I to je sve što ću reći na tu temu. Od ljeta sam igrač Dinama i fokusiran sam isključivo na ono što me čeka u Maksimiru i čemu se izuzetno veselim.
  • Dinamosaur
    945
    Možda sam trebao biti više diplomat, ali ne želim biti ono što nisam

    Na kraju price je ipak pokazao da u biti je pravi diplomat kad je pred 2 mj. dosao na futsal da bi nakon par dana imao dernek sa Mamicem
  • superhik
    10.2k
    Ne znam da li je bilo, ali Arsenal je navodno poslao ponudu 20M€ za Šutala.

    According to the report by TuttoMercatoWeb, Arsenal have already submitted an opening proposal of more than €20m[£17m] to sign Sutalo and it has previously been reported that Dinamo Zagreb want a fee of around €25m[£21m] to sell their star man. So, it appears the Gunners are very close to matching Dinamo Zagreb’s asking price to acquire the Croatian’s service.

    https://www.arsenalstation.com/2023/08/03/arsenal-launch-bid-to-sign-josip-sutalo-this-summer/
  • Jaro
    5.4k
    kako je lijepo ljudima kojima je razlika od 5 milja eura sitnica...
  • austrijanac
    2.6k

    S obzirom da za mene, njegova kvaliteta je neupitna, odlican klub i odlican trener. Arteta ce pogotovo cijeniti njegovu hladnokrvnost.

    Al pricekajmo.
  • Orc123
    5k
    Evo Josko potpisao sluzbeno...bilo bi lijepo da znamo koliko je zapravo Finamo zaradio od tog transfera....s 18m eura se doslo na 9m eura....samo naknada za razvoj bi trebala biti oko 2m eura...ne znam ali ja ne vjerujem da je ispod 12m eura....nebitno, ozbiljna kolicina novca je kapnula konacno!
  • Kaktus Car
    341
    Ta ponuda bi bila lošija od Ajaxove (čak i da su identične) jer sve da i ponude postotak od sljedećeg transfera lako moguće da do tog transfera ili neće doći (ako Šutalo uspije u Premiershipu i zadrži se dugoročno u Arsenalu) ili neće biti visok (ako slučajno flopa), s druge strane odlazak u Ajax bi vjerojatno garantirao još jedan veliki transfer.

    Naravno, sa strane prestiža bi bilo puno bolje preskočiti posrednike poput Ajaxa i poslovati direktno s vrhom Premiershipa, ali za to bi Arsenal trebao u startu ponuditi više love.
  • superhik
    10.2k
    jedino što se nešto i Šutala pita :smile:
    Ako on izrazi želju za odlazak u Arsenal, lako moguće da će doći do dogovora
  • Patak
    2.2k
    Pa nešto se pita i Dinamo. Ima ugovor do 2028.
  • Kaktus Car
    341

    Tehnički Dinamo može odbiti svaku ponudu koja klubu nije po volji. Ne mora klub redovito ispunjavati svima želje i željice. Šutalo nije ni Ademi, ni Oršić i nije "zadužio" klub. Realno ovaj transfer rok bi trebali odbiti sve ponude i ovako i onako. Pričekati da prođe Euro.
  • Jaro
    5.4k
    Ako on izrazi želju za odlazak u Arsenal, lako moguće da će doći do dogovorasuperhik

    Normalno da moze, ako Arsenal zadovolji zahtjeve Dinama koji ima ugovor s igracem do 2028. slobodno se mogu dogovarati s igracem koliko i kako hoce.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Od "top tier" klubova poput Arsenala ne treba ocekivati postotak od daljnje prodaje. Treba opalit po dzepu i fiksni iznos i bonuse. Kaj se tice dobrih strana transfera u vece klubove (umjesto neke preprodajne poput Leipziga ili Ajaxa) je ta sto su uglavnom spremni ostavit igraca na posudbi neko vrijeme. Cisto sumnjam da bi se Sutalo nakupio minuta u Arsenalu odmah pri dolasku a minutaza je definitivno potrebna prije EP.
  • Beowulf112
    301
    Kaze index da nam je kapnulo zajedno sa naknadom za razvoj igraca 13,2 milijuna eura
  • xyz
    840


    U tom slučaju, kad vjerojatno neće biti sljedeće velike prodaje, se trebaju bonusi staviti na osobni i klupski uspjeh. Npr. svaki plasman u Ligu Prvaka kad je igrač bio u rosteru, osvojeni trofeji za klub, a za igrača broj odigranih utakmica i sl.
  • Joey Barton
    255
    Nema mi nikakve logike ovo rješavanje Menala u ovom trenutku jer nas čeka još 7 utakmica u kolovozu i svakako bi zaslužio koju minutu u rotaciji. Ako ga se žele riješiti onda zadnji tjedan u kolovozu. Još mi nema logike što je Menalo zahvalan igrač i vrlo dobro reagira sa svojom hitrinom i agresijom kada uđe s klupe. Moglo se na njemu dignuti barem 750 tisuća eura.

    Iz pouzdanih izvora imam informaciju ukoliko zaigra još jednu utakmicu u HNLu u modrom dresu, onda Dinamo mora isplatiti NK Širokom Brijegu 100 tisuća eura. Zato i na proljeće nije skupio neki broj utakmica, i zato je u ovoj sezoni ušao samo u Superkupu i protiv Astane.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.