• xyz
    840
    Ja bih stavio: Livi-Moha-Bernauer-Perić- Perković- Mišić-Sučić-Baturina-Kaneko-Ivanušec-Emreli
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    S tom postavom jedno 3,4 komada u mrezi gorice ocekujem
  • BBB Mataa998
    1.2k

    A kakva je logika izvesti sve najjace snage ako se moze nekoga postediti igre,napora i potencijalne ozljede?
  • Do kraja2023
    123

    Logika je da se se bolje uigraju po meni a sad u svakoj tekmi se neko moze ozlijediti. "Napor"je isto logican ako zelis igrat u klubu razine Dinama i neko tko ne moze pratiti taj ritam nije za nas, jednostavno.
    Naravno da od svih nas u klubu znaju bolje i oni ce odredit tko i kako i zasad imaju 5+ od mene.
    Ne brinem se.
  • Kaktus Car
    341
    Mišića obavezno odmoriti pred AEK, on je odigrao skoro sve minute a naradi se kao malo tko drugi.
  • hardek
    1.4k
    Gurat prvih 11 protiv Gorice prije Aeka bio bi pucanj u nogu. Kao prvo imamo 4,5 igrača koji su u zadnja 3 tjedna praktički odigrali sve minute: Ristovski, Mišić, Ljubo, Šutalo, a i Miha je odigrao 80-90% minuta od kad je došao s time da ima već načeto koljeno. Uz sve to iza nas je 12,13 sati putovanja, mjenanje vremenskih zona i podloga na kojima su se igrale utakmice. Samo takav recept za ozljede.
  • dzg717
    936
    Meni se cini da ce bit teza tekma nego protiv Istre, nadam se da se varam.
  • Sunja86
    993
    Mišića je trebao odmarati protiv Astane kad već nije tad ne treba ni sad jer nam je ovo važnija utakmica nego sto je bila uzvrat u Astani
  • hardek
    1.4k
    Ja prizeljkujem: Livi-Moha-Bernoe-Šutalo-Perković-Baturina-Ljubicic-Kaneko-Marin-Ivanušec-Petković.
    4-2-3-1 i spustit Baturinu niže da Mišić odmori, ako bude povoljan rezultat izvadit što prije Ljubu, Šutala, Petkovića i Baturinu. Ako se Bulat oporavio može i on umjesto Mišića pa Marin seli na klupu.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Da je tekma u Gorici, mislim da bi igrali vaterpolo, a ne nogomet sutra...
  • plavi72
    694
    Najači sastav dati gol-dva i polako izvoditi i odmarati ,čuvati od ozljeda ,one koji će početi u utorak .
  • Filip 91
    500
    Koliko je ulaznica prodano do sad?
  • deda
    27.6k
    Ekskluzivno doznajemo da će danas u pivi na sjeveru biti alkohola :blush:
  • deda
    27.6k
    Po mojoj procjeni oko 500.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.