• Kaktus Car
    341
    Ako idemo u neki posao s Rijekom, ja bih samo pristao da se dovede Labrović (naravno ako ode Livi).Nogo

    Zašto?
  • Zagi
    4.9k
    Sve pet. To ne znači da nećeš pokušavati s mladim talentima.
  • Mihaljević
    7.9k
    Zanima me kako razmišljate...

    Recimo da ode neko od 4 reprezentativca , i sad naravno na njihove pozicije mora se dovesti KAPITALAC , ne? :D

    Zanima me vaše mišljenje , naravno evo i mog...

    Da ode Livi... Realno Nevistić je Bišćanova opcija i tu nemam šta komentirati, ali kad bi morali dovesti nekog moj odabir je Lovro Majkić ili Ivor Pandur. Obojica provjereni i vrhunski mladi golmani , stranac golman mi ne šmeka nešto...

    Ako ode Šutalo... Realno imamo velik broj stopera, u HNL-u imamo najboljih 5 stopera iskreno... Perić , Šutalo x2 , Ristovski, Max... Iskreni ne bih nikog dovodio , in Berna we trust!

    Ako Ivanušec ode... Mislim da mi najteže zakrpali njegov odlazak , ne mislim nego znam, ako on ostane garantujem životom da će biti prvi strijelac lige ove sezone... Ali ako već mora ići... Kolko je realan N'Koudou iz Bešiktaša? Bez ugovora trenutno, igrao prvih 11 u Besiktasu prošle sezone... Naravno uvijek bi prednost dao Stojkoviću prije nego nekom strancu.

    Ako ode Petko... Ajoj... To je igrač nezamjenjiv, ne zato što je vanserijski igrač, nego zato što se takav španer rađa jednom u 100 godina... Ali kad bi već otišao , što i ne vjerujem baš , Morelos je bez ugovora... Glavni igrač Rangersa već dosta sezona... Vjerovatno nerealno , ali nema ugovor , kad bi se posložilo par stvarno možda i realno , ipak realnija opcija Mao Hosoya koji je vjerovatno već na piku...

    Sad me zanima vaše mišljenje... :D
  • CastAway1986
    853
    Jakov Medic je inače veliki dinamovac moglo se i njega uzet da se htjelo!!
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Eto, procjenilo se da nam ne treba i nije ga se htjelo!!
    Pretrpavali bi se sa stoperima bez razloga
  • Kaktus Car
    341
    Ako J. Šutalo ode onda definitivno treba još jedan startni stoper. Perić je prespor za Europu i zabrinjavajućeg zdravstvenog kartona, za B. Šutala pitanje kada i kakav će se vratiti, Bernauer se još mora dokazivati, Perković vjerojatno nije igrač za Dinamo.

    Općenito se redovito jako podcijenjuje značaj Šutala za Dinamovu obranu, tretira ga se kao da je on najlakše zamjenjiv od četvorke na (navodno) izlaznim vratima. Često to bude tako s obrambenim igračima; odlični stoperi se ne cijene, jer njihov doprinos nije odmah jasno vidljiv u obliku golova i asistencija (a svaki kiks je primjetan). Za Ligu prvaka je obrana ključ, a za Dinamovu obranu je Šutalo ključan i teško nadomjestiv ovo ljeto i ako bi izbor bio zadržati Šutala ili Ivanušeca odgovor bi trebao biti Šutalo.
  • Herñan Crespo
    79
    izjavio je negdje da ga ne zanima nimalo igrat u hnl
  • Jean
    12
    Od golmana samo Vidovsek iz Olimpije i nitko drugi, ja veceg potencijala dugo godina nisam vidio.
  • xyz
    840


    Kakva mu je igra nogom?
  • superhik
    10.2k
    moglo se i njega uzet da se htjelo!!
    7h
    CastAway1986

    A to znaš po čemu?
  • mali M
    3.3k
    Moglo se moglo, samo smo trebali poluproizvodima davat plaće od 2-3mil i oni vi došli pješice... Nemojte opće odgovarat na takve gluposti, ja se negdje duboko u srcu još nadam da je to Cast naspisao sarkastično
  • Orc123
    5k
    Vidovsek je strasan golman, da!
  • OsamŠest
    2.5k
    https://www.24sata.hr/sport/alzirac-u-subotu-stize-u-zagreb-biscan-prizeljkuje-jos-tri-igraca-a-vidovic-je-sve-realnija-opcija-926068

    - Alžirac dolazi sutra, idući tjedan potpis
    - Kačavenda i Stojković i dalje na korak od Dinama
    - Vidović sve realnija opcija, on sam nema ništa protiv dolaska (posudba s pravom otkupa)
    - Biščan još želi stopera, krilo i napadača
  • Patak
    2.2k
    Nikako mi se ne sviđa ideja da Bišćan traži te igrače jer može sugerirati da prodajemo neke od nositelja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.