• Ivdzo11
    3k
    • Inače, Medić potječe iz sportske obitelji. Nećak je Darija Šimića, bratić njegova sina Roka a otac od Jakova Medića je Andro, inače brat od Darijeve supruge Jelene
    .

    Kakav je Medo igrac....
  • SAS1987
    13.5k
    Ajax doveo Jakova Medića.Captain America

    Prva asocijacija mi je bio Lovro Medić :lol:
  • LovroZG
    1.3k
    Germanijak ekskluzivno doznaje, Šutalo je toliko blizu Ajaxu da ovi dovode drugog stopera do kraja dana. :fire:
  • Dinaminjo
    512
    Da ga je doveo Dinamo vristali bi nepotizam
  • San Lorenzo
    11.6k
    Da ga je doveo Dinamo vristali bi nepotizamDinaminjo

    Zbog ovoga mislim da se ni ne pokušava ići u dovođenje Roka Šimića.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ovaj Schira propao skroz :lol:
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Znaci Sven je u ZG dogovarao dolazak Jakova sa Simicem :lol:

    Ako se ne varam, on je izjavio da se ne vidi u hnl-u samo par mjeseci nakon sto je rekao da bio volio igrati u Dinamu. Cudan lik. :rofl:
  • Zagi
    5.1k
    Pare od Joška su stigle, momčad je brutalna.
    Dogovorit se s ovom dvojicom-trojicom, ajmo napravit pošteni rezultat u europi pa nagodinu široko vam polje. Imat ćete bolje ponude ionako.
    Ovo je ta sezona.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Livaković mi je tu jedini problematičan, bilo bi najidealnije da potpiše novi ugovor, ako ne, sumnjam da itko u klubu želi popušiti 10m eura tako što će ti iduće godine otići besplatno.
  • Krizy
    36.3k
    Ajax je dao 14 milijuna za krilo Citija (19 godina) bez seniorske utakmice i 8 milijuna za golmana (21 godina) s dvije seniorske utakmice, koji je zbog toga postao četvrti najskuplji njemački golman.
    Prodaja Šutala ispod 30 milijuna je smiješna.
  • Zagi
    5.1k
    Mislim da Livaković potpisuje novi ugovor ako ne nađe transfer do kraja roka.
    Rekao bih da i on i Petko imaju naše ugovore na stolu, samo treba njihov potpis.
  • Zagi
    5.1k
    Tek sada vidim. Gle statistiku malom.
    14 m eura izgleda bagatela.
  • Nogo
    1.3k
    Ako idemo u neki posao s Rijekom, ja bih samo pristao da se dovede Labrović (naravno ako ode Livi).
  • Krizy
    36.3k
    Pogledaj statistiku Bojana Krkića u mlađim kategorijama :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.