• Common Sense
    796
    Kačavenda je jedan od onih igrača koji se u igri oslanjaju na eksplozivnost i brzinu u prvom koraku i na taj način se rješava svog braniča. On je te odlike nakon ozljede izgubio i pitanje je može li se (i kad) vratiti na tu razinu. On Dinamu realno u ovom trenutku ne može pomoći, njemu je najpametnije ovu sezonu ostati u Lokomotivi koja ga može istrpiti i pokušati se vratiti na onu razinu prije ozljede.
  • San Lorenzo
    15.5k
    Ako Šimić, Marić i Bišćan odluče da im Kačavenda treba, onda ću vjerovati njihovoj procjeni. :smile:
  • blue heart 72
    1.7k
    Ja nisam ni prije ozljede bio toliko oduševljen Kačavendom kao većina javnosti. Poslije ozljede je pao što je i normalno i dečko zaslužuje vrijeme. Koliko mi imamo vremena i strpljenja ne znam baš, po meni treba nešto jače od Lukasa. Na stranu to što je dinamovac, jer samo je bitno koliko on može učiniti dinamo boljim. Ali ajde uzimaš ga kao igrača za "sutra", ali sigurno ne za 3 milijuna plus bonusi. To je definitivno previše novaca za njega. Za te se novce može definitivno bolje "ubosti"
  • Ali
    2.1k

    Ma gle krivo ste me shvatili. Mene je Sučić oduševio jučer.
    Dečko od 19g je na plastici uspio rasporediti snagu za 90 min kvalifikacija za LP, kapa do poda. Nisam mu brojao neke sitne propuste jer je voljom i trkom sve to pokrio. I da može po kapacitetu jednog dana dosegnuti razine Broza...

    Samo sam pitao zonaša koji je rekao da je gledao ga cijelu sezonu u zrinjskom i da ga nije oduševio, da da neki osvrt na Janković koji je u istom periodu bio tamo
  • deki87
    37


    4. Alan Shearer
    The No.9 snapped his ACL during his debut season with Blackburn Rovers, bringing a premature end to a season in which he had scored 16 goals in 21 league games.
    6. Roberto Baggio
    There were fears that Roberto Baggio’s career was over before it had even started when, at the age of 18, he ruptured his ACL and tore his meniscus in his right knee.
    7. Ruud van Nistelrooy
    Ruud van Nistelrooy was set to join Man United in 2000 after scoring 29 goals in 23 Eredivisie appearances for PSV Eindhoven in 1999/2000. But a devastating injury days before he was due to be unveiled scuppered the move, with Van Nistelrooy out of action for a year. The Dutchman had ruptured the ACL in his right knee and his move to Old Trafford was off. Fortunately for the striker, Sir Alex Ferguson was still interested and the deal was completed the following summer. Van Nistelrooy rewarded Ferguson for showing faith in him by scoring 150 goals in 219 games.

    Ima bezbroj primjera kao ovi ali i onih drugih koji se nikad nisu uspjeli vratiti na prijašnju razinu. Vrijeme će pokazati.
  • CastAway1986
    1.4k
    Gledao sam i jednog i drugog samo što je Janković odigrao iza toga jednu sezonu HNL-A u Rijeci !! A Sučić koji me nije oduševio ni u Zrinjskom osim ajmo rec količinom trke ne može biti neki važan faktor u Dinamu bar ne odmah zato sam rekao da bi bilo dobro da odigra sezonu u Lokosima ili recimo Gorici!!Ako tražiš usporedbu onoga u Zrinjskom i tu je Janković više pružio dok Sučic je imao tešku konkurenciju u Savicu i Basicu i tek je proigrao nakon njihovih transfera u Rusiju! Da se razumijemo nemam ništa protiv Petra daj Bože da me pozitivno iznenadi kao npr Jakic
  • sport
    3.3k
    Dobar dan.
  • Neki tip
    21.3k
    Pa prije mjesec dana ste mene tu iznapadali kad sam rekao da je mlad i da se može super oporaviti. Ak se kome traži nek nađe. Borio sam se sam protiv svih.Droljo

    Tko me imalo zna kao forumaša, znao je da ovo slijedi.. :lol:

    Kačavenda može postati legenda Lokomotive. Ako će i dalje tražiti toliki novac za njega, otići će tek istekom ugovora. Već sam i prije pisao da ga ne želim u Dinamu, nadam se da neće doći.Krizy

    Očekujem crveni kačavendaDroljo

    istina, puno ga je ozljeda unazadila.miro

    Jučer sam baš sudjelovo u jednom razgovoru i dotakli smo se Kačavende. Njegovo koljeno neće nikad više biti isto. Složili smo se s obzirom da sad s 20 godina već ima takve probleme, nema što tražiti u Dinamu, a pogotovo ne s obzirom na iznos koji Šikić traži od nas.Captain America

    Kakvih to, teških, problema ima kača sa koljenom? Strgo ligamente, operirao i od onda igra.Droljo

    Igra i PjacaKrizy

    Jel to Kačavenda opet riknuo?
    Signalizira neku ozljedu.
    San Lorenzo

    pjaca polomio oba koljena i sve šta ima u njima. Kak je to isto?Droljo

    Kazes, samo strgao ligamente koljena. Smijesna ozljedica.Papastrumf

    pa tu se piše da je gotova karijera, da se nikad neće oporaviti itd. Pa sreća da je tako mlad pa se stigne srediti sve. Kako samo docirate sa visine. StrašnoDroljo

    Inače, ja Kačavendu nikako ne bi otpiso. Nije bogzna kakav sad, al njegov stil igre se nije nimalo promijenio nakon ozljede.LovroZG

    Pa igra par mjeseci tek. Ne velim ja da bude igrač ili da je sad. Samo da ta ozljeda ne mora značiti ništa za daljnju karijeru.Droljo

    Stigne "srediti" ligamente još koji put, nažalost. To je takav tip ozljede da više nikad nećeš biti ni približno dobar igrač kao nekad.Carrasco

    Znači niko ko je sa 19g sjebao ligamente nije postao top igrač? Svi propali?Droljo

    Je, olakotna okolnost je sto je imao takvu ozljedu dosta mlad, ali to je izrazito teska ozljeda, a kod takvih je prvenstveni problem psiholoske naravi, vise nego sama ozljeda. Strah od ponovne ozljede je konstantan i rijetko tko se moze do kraja opustiti. Znam tocno kakav je osjecaj jer sam istu ozljedu dozivio.Papastrumf

    Evo čitam ovo i odmah se sjetim Ramba i njegovih bitaka. :strong:
  • markoli
    1.7k
    Iskreno nisam siguran koliko je pametno dovoditi Kačavendu kod nas u ovom trenutku. I je li uopće trenutno igrač za Dinamo nakon te ozljede. Za njega bi sigurno bilo bolje da odradi jednu sezonu u Loksi gdje će dobiti punu minutažu, dobije kontinuitet.
  • Dudu24
    182

    Odigra li dobru sezonu kod njih, cijena će mu iduće ljeto biti puta 2.
    Otkupiti ga sad, pa ostavit na posudbi.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Šta je sa igračima i reprezentativcima iz francuske koji se mogu dovesti za 2 milijuna? Ako je manji rizik onda radije njih.
  • Droljo
    8k

    Si ga videl? Nekak nađeš unutarnju snagu i izdržiš. Jebiga.
    Super da si izvukao postove di se vidi moja borba, krv, znoj i suze! :wink:
    Eto, sad su svi došli do istine
  • markoli
    1.7k
    Otkupiti ga sad, pa ostavit na posudbi.Dudu24

    Na to sam i ciljao :wink:
  • Ludovic IX
    7.3k
    Znam da to nije naš cilj i svrha ali hrvatska reprezentacija zivi od dinama. I ja smatram da ono najbolje iz hr a poštuje dinamo, treba uzet. Pa makar i za milion više neg istu kvalitetu vani. Nisu Englezi baš toliko glupi da će za svog dat i tri puta veću lovu nego za igrača in inozemstva.

    Ja ne smatram da je loše da hnl klubovi koji proizvodu dobrog igrača, da malo zarade na nama. Ne ono što radimo s rijekom di im držimo glavu iznad vode sa poklanjanjem igrača pa oni nas zajebu na prvom sljedećem svojem. Ali ako s nekim klubom i igračima iz tog kluba imamo pozitivna iskustva, onda je to lokomotiva.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Germaniak EKSKLUZIVNO doznaje: Ajax stigao u Zagreb po Šutala!

    Također, u Dinamu imaju signale da bi se u utrku za Šutala trebali uključiti jedan klub iz engleske Premier lige, odnosno jedan iz Bundeslige, a nije riječ o RB Leipzigu. I to ih čini izuzetno zadovoljnima jer su postigli upravo ono što su željeli - licitaciju za najvrjednijeg igrača kojeg trenutno imaju u svlačionici
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions