• Patak
    2.9k
    Da je Emreli bolje odreagirao već bi bilo prodaj Ivanušeca, imano Emrelija kaoo zamjenu
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Emreli je Petković za siromašne, ima talent ali je nonšalantan.

    Ja bih na poluvremenu izvadio Mišića i Petkovića da se ne bi ozlijedili na umjetnoj travi i da im ne budu upaljene tetive. Važnija su 3 boda u subotu nego drugo poluvrijeme u Astani. Svejedno Dinamo neće izgubiti kada bi sada umjesto njih ušli Menalo i Krdžalić/Marin.
  • Zagi
    7.7k
    Kao da nam treba 0:3 da ubacimo Maura, Marina, Menala i koga god.
    Ubaci mlade odmah, nacionalni koeficient mi je bitan ko lanjski snijeg..

    Najbolje da raubamo Miška jer su ostali nesposobni dobiti maltežane .....
  • NitkoBitan
    17.6k
    mada bi bilo lijepo da brzo zabijemo jos jedan, pa da navijaci malo smire zivce.Infinity

    Prva tekma 4:0, sada lagano kontroliramo utakmicu i jos se nitko nije ozlijedio. Ako netko nije zadovoljan time onda stvarno...
  • Zagi
    7.7k
    Ako netko nije zadovoljan time onda stvarno...NitkoBitan

    Iritira nonšalancija.
    Protiv RNK Splita ili Astane na 0:5, isto je
  • Mrvica
    3.9k
    Ostane li Emreli na terenu, zabija još 2-3 komada sigurno :rofl: Prigovaranje zbog nonšalancije pri ukupnom vodstvu od 5:0 mi nije jasno :lol: Nek odrade trening do kraja bez ozljeda i riješen problem.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Iritira nonšalancija.Zagi

    Kao da od Petkovica na takvo nesto nismo naviknuti :sweat:
  • San Lorenzo
    15.9k
    Prigovaranje zbog nonšalancije pri ukupnom vodstvu od 5:0 mi nije jasnoMrvica

    Šta nije jasno, pred golom si, pucaš normalno, a ne ova potkopavanja i rolice.
  • Zagi
    7.7k
    Naviko sam, nije me prestalo iritirat niti neće.
  • scooniepenn
    3.3k

    A bas, stvarno su Dinamovi navijaci nenadjebivi.
    Igramo s vrlo pristojnom ekipom gdje na klasu imamo nakon 3 poluvremena 5:0 i to nije dovoljno dobro. Naravno da se moglo i vise zabiti, ali 5 golova nije malo. Inace, tu se sprda s Astaninom obranom, ali zasigurno Dinamo nije niti malo zasluzan za nesigurnosti. Nije ni AEK-ova granit, tako da ce se puno toga kao i ovdje pitati nas.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ovo nije bio faul, trebao je priznati gol.
  • hardek
    2.8k
    Astana jako loša. Super tekma za probat Perkovića, Krdzalica i dat Menalu što više vremena
  • Ivdzo11
    4.2k
    Nisu oni toliko losi koliko se pise.... Samo je Dinamo prejak za njih
  • Orc123
    8.1k
    Spikic opet slab danas
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Cuj cuj ima mika i desnu. Samo hrabro
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.