• Eduardo
    20.4k
    Izgleda da se vode zavrsni razgovori izmedju Grada i Dinama oko toga ako će se obnoviti stadionSAS1987

    Zašto se uopće vode razgovori oko ovoga?

    Smiješno...
  • SAS1987
    14.8k
    Bandicu je jeftinije napraviti krov a i jednostavniji je projekt (ne treba rušiti stadion, traziti novi stadion za Dinamo itd). Shvatite da on ne trazi najbolje dugorocno rjesenje, on trazi sto manji zahvat i da se mu stadion makne sa leđa.

    Btw, stadion se treba financirati novcem poreznih obveznica, da možemo staviti neki transparent tipa "Dalmacija radi, Maksimir se gradi"
  • BluePhone67
    4.1k
    "Dalmacija radi, Maksimir se gradi"SAS1987

    Dobra
  • reziser
    6.8k
    svako obnavljanje ovog rugla je bacanje novaca
    nemože to popraviti krov na zapadu i sjeveru, zajebi to
    novi stadion.

    nema druge
  • xavier
    12.1k
    Tribina istok je prastara, sa zapada otpadaju komadi betona...iskreno se nadam da ne postoji niti jedan arhitekt ili građevinac koji bi potpisao stavljanje krova na to.
  • Blaz
    373
    kum penava ce sve potpisat samo da uzme dio kolaca
  • reziser
    6.8k
    citat iz sportskih:

    Koliko smo uspjeli saznati, razgovori se trenutno vode na temu treba li aktualni stadion srušiti i graditi novi, ili ipak ovaj dotjerati, pretvoriti u moderno zdanje. Sigurno je, pak, prema svim tim neslužbenim informacijama, da će stadion ostati u Maksimiru, pitanje je tek kako u tu priču implementirati onaj ‘krš’ na Sveticama gdje nikad nije saživio HNS-ov kamp. Također, pitanje je gdje će Dinamo igrati dok će Maksimir (ne ako, nego kad) dobivati novo lice, hoće li to biti Kranjčevićeva?

    Konačno ili opet san
    Ali, kao što je rekao Bandić, više će se znati nakon revanša u Trondheimu, tada bi i Dinamovo pismo koje gradonačelnik očekuje na stolu, trebalo otkriti konačno i zadnje rješenje za Dinamov stadion. Nakon toga preostaje samo krenuti s radovima. Jesmo li stvarno došli blizu tom trenutku, ili će opet sve ostati na lijepim snovima?
  • Bosna86
    11.7k
    Ja sam u srednjim dvadesetima i otprilike ovo je jedno 54. najava gradnje, vjerovatno stariji od mene pamte i vise
  • Infinity
    16.5k
    Btw, stadion se treba financirati novcem poreznih obveznica, da možemo staviti neki transparent tipa "Dalmacija radi, Maksimir se gradi"SAS1987

    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


    Sto se tice broja najava gradnje. Do prije godinu dana sam znao reci kako sam samo projekata Grbavice vidio vise nego projekata Maksimira. Danas ovi imaju skoro pa pola solidnog stadiona, kamo srece da i mi docekamo neke radove.
  • SAS1987
    14.8k
    Ma ja sam siguran da ce se ovog puta graditi. Stadion je jednostavno postao preopasan i sigurno je klub dobio signal Uefe da nece vise licencirati stadion. Pogotovo ako je stvarno Uefa smanjila kapacitet stadiona.
  • Dudu
    2.6k
    Stvarno nedostaje ova vikend utakmica, pa se opet mora i o stadionu mastat :lol:
  • The Undertaker
    5.5k
    Zaboravlja se da Maksimir nije samo stadion već i Dinamov kamp sa još 5 terena od kojih je HK licenciran za juniorski LP. Ako se ne želi degradacija uvjeta rada u klubu, prvo se mora pronaći ili sagraditi kamp za Dinamo. Veslačka mi se čini kao prirodno rješenje ali bi bilo bolje da klub sebi izgradi kamp ako već stadion financira grad.
  • xavier
    12.1k


    Ne razumijem u čemu je problem s kampom prilikom izgradnje novog stadiona na recimo Sveticama.
  • SAS1987
    14.8k
    Najbolje bi bilo graditi stadion na onom krsu na Sveticama i kasnije rušiti Maksimir ali to mislim da Bandicu nije opcija jer tamo kao planira nesto drugo.
  • Kwedi
    3.8k
    Da se ne vrtimo u krug, Dinamo nek plati-grad mu da zemljište/objekt(Maksimir) i svi zadovoljni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.