• El Capitan
    74
    Lovrić bi i ovdje mogao natući 5-10 stranica :smile:
  • Neki tip
    21.3k
    Prodaja Oršića, sada, bila bi jedan od glupljih mogućih poteza. Olmo, za dobre par, ajd, znamo i znali smo da će se to dogoditi prije ili kasnije. Nadam se i dalje - što kasnije. Ali Oršića prodavati je ko da prodaješ, ne znam, Dilavera. Ne možeš dobiti ni približno koliko vrijedi tvojoj igri što prodaju čini - iznimno glupom.
  • Infinity
    16.4k
    Međutim, Lopez je dogovorio suradnju s talijanskim prvoligašem Crotoneom.

    Lopez je htio u Europu zbog obitelji, a istog trena kad se spomenuo ikakav talijanski klub bilo je jasno da ga nece dovesti ni Barcelona pored njih, a ne Dinamo.

    Gledao sam par dokumentaraca/intervijua s njim prije nekih pola godine. To je covjek koji stvarno pati za svojom djecom i meni je osobno zao sta mu se sve dogadja i na koji nacin se Wanda i pogotovo papak Icardi odnose prema njemu, ali to nije tema. Zelim reci da nitko nikakvim novcima ne bi mogao parirati nekom talijanskom klubu koji nudi kikiriki. Eventualno su se oni mogli potuci medjusobno i da Maxi dodje u onaj koji je blize Milanu. Al kakav je Icardi papak ne bih se iznenadio da samo zbog ovoga ode u Kinu.
  • El Capitan
    74
    Stvarno ne razumijem zbog čega čovjeka tako maltretiraju, da je tukao obitelj bilo bi mi jasno ali ovako jedino mogu zaključiti da se radi o rijetko viđenim krkanima. A bome nije da se tako ne ponašaju i prema Interu; zato je Icardija klub i šutnuo u ledenicu a Wandu bi najradije objesili sa vrha Meazze.
  • El Capitan
    74
    Lopez na stranu, da kratko i bezbolno riješimo temu Lovrića; čovjek koji je očito dosta upućen u njegovu karijeru je na Sportnetu napisao slijedeće (ako je pola toga istina što dalje od Dinama).




    Mogu ti i ja odgovoriti iako ne cijeniš moje mišljenje pa pišem u vjetar.

    Prodori u lijevo nisu učinkoviti jer ih ne radi. Odnosno, upućuje ga se često, doslovno crta da ima jako puno prostora otići na tu stranu, ali to radi jako jako rijetko.

    Nije preveliki radnik. Ima privatnog trenera što bi bilo pohvalno da ne odgađa treninge da bi otišao negdje s curom. Nedavna fizička testiranja su pokazala da je na razini kadeta, a statistički mislim da je među najslabijim dodavačima u ligi. Tj. najrjeđim. Iako je po ovim dodavanjima u šesnaesterac na vrhu.

    Još u Kustošiji sam ga čuo kako svojima po izlasku iz igre govori da OPET nije ušao 100% u utakmicu, da ga suparnik nije privukao.

    Gorica ga je dovela kao "mrtvog" igrača i zbog toga potpisala ugovor koji im neće previše ići na ruku kad ga prodaju, a spasio ga je Jakirović. Odlaskom Atiemwena Sergej mu je rekao da postoji prazno mjesto i da je njegovo ako se potrudi, a ovaj je i dalje bio nezainteresiran. Bio je spreman ići bilo gdje igrati ako cura nađe sebi angažman. Drugačiji Sergejev pristup o kojem neću javno je urodio plodom i Lovrić je proigrao.

    Ni vani ni u Dinamu ne bi obraćali pažnju na njega, ako se ne zalaže otpisan je. Vidjelo se već u Lokomotivi.

    Što se tiče obrambene igre, s Oršićem je neusporediv. Karakterno da ne govorim. Ne možeš se baš svaku utakmicu zakačiti s nekim...Kad su pobijedili Slaven greškom Karamarka, prvo što je njemu palo na pamet je otići naslađivati se dok ostali trče čestitati Zwolinskom.

    https://www.youtube.com/watch?v=Ycqljgrwa98

    Lovrić je tehnički sjajan, od udarca koji je stvarno izvrstan, promjene smjera, brzine, driblinga, ali radi od sebe jednodimenzionalnog igrača. A ima odlične obje noge.

    Vidi to Jakirović, bez brige, ali dok god ga ide ili barem navlači po dva suparnika na sebe, nije lud da nešto mijenja. Dovoljno je mlad pa postoji još prostora za napredak, pitanje je samo je li on spreman na to.

    Napisano će većini djelovati smiješno zbog odličnih brojki i atraktivnog stila, ali eto, Santana će demantirati sve što treba.
  • Infinity
    16.4k
    Stvarno ne razumijem zbog čega čovjeka tako maltretiraju, da je tukao obitelj bilo bi mi jasno ali ovako jedino mogu zaključiti da se radi o rijetko viđenim krkanima. A bome nije da se tako ne ponašaju i prema Interu; zato je Icardija klub i šutnuo u ledenicu a Wandu bi najradije objesili sa vrha Meazze.El Capitan

    Ovo boldano ti sve govori. Covjek nazove svoje dijete za rodjendan, ovaj krkan otme dijetu telefon i kaze Lopezu da vise ne zove, jer 'to vise nisu tvoja djeca, nego moja'.

    Antipatican tip koji se nasao u pravom klubu, jednako antipaticnom.
  • Krizy
    43.5k
    Svi igrači koji su u medijima spomenuti u kontekstu dolaska u Dinamo:
    jmvscshwsbcpwmyw.jpg
    j70qlz2c5ws2nv3l.jpg
    r9uihlu7rqtv5yze.jpg
    a8x3idhn7guioqsv.jpg
  • Eduardo
    20.3k
    Raspisali se novinari da Rosenborg krade Lovrića Dinamu... Može možda s našima na puta pa im ga dostavimo kao poklon dok budemo slavili ulazak u LP.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ako nam je Lovrić pojačanje za LP onda bolje da nikoga ne dovodimo.
  • BluePhone67
    4.1k
    Od kud je taj Lovric dosao i inace ? Jel to neki rodjak od onog Bandicevog procelnika Ivice Lovrica, sto god je sada na funkciji ? Pusem i na hladno pa pitam legitimno pitanje ako netko zna.

    00o0hurb9ur5jqon.jpg
  • xavier
    12.1k


    Iz Ogulina je, a u Goricu je došao iz Lokomotive.
  • Jaki
    100
    Bjelica tvrdi da sto se tice pojacanja da je to to ocekivao sam da kupe zadnjeg veznog.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    pa to je i realno otprilike, jer da bi doveo nekog treba prodati par igrača prvo koji su viškovi, a čini se da nema zainteresiranih...

    iako realno su nam prijeko potrebni krilo, zadnji vezni i dobro bi nam došla špica
  • xavier
    12.1k
    iako realno su nam prijeko potrebni krilo, zadnji vezni i dobro bi nam došla špicaDragon1Warrior123

    Špica bi nam dobro došla? Stvarno? A gdje to imamo rupu na toj poziciji?

    Petković igra u životnoj formi i dogurao je do reprezentacije. Gavranović je švicarski reprezentativac. Istina, trenutno nije u formi, ali nije to razlog za dovođenje novog igrača. Neću uopće spominjati Andrića koji je prije pola godine kupljen za milijun eura...a igramo s jednim napadačem.

    Pa nije ovo FM :yikes:
  • Dudu
    2.6k
    Ne treba nam nista, meni i ovako zao da na klupi moraju sjedit Ivanusec, Majer, Gojak, Gavran, Beli, samo bezveze gomilat igrace..

    Od ovih nabrojanih svi bi bili glavni igraci u Osijeku, Rijeci ili Hajduku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions