• Neki tip
    19.3k
    jel nam se većini lakše s njim poistovjetiti nego nekim isklesanim manekenomGelipter

    To možda vama debelima, nama manekenima se lakše poistovjetiti s manekenima.

    Nego, šalu na stranu (baš se dobro zabavih na ovoj temi i hvala moderatorima što su me pustili da plešem po rubu, nisam ga prekoračio), Bočkaj je meni simpatičan lik. Ne krivim njega što nije dinamov europski bek, to je pogrešna procjena pri dovođenju, a ne njegova greška.

    Otkad je u Dinamu, nikad ništa o njemu negativno nisam čuo u smislu profesionalnog pristupa.
  • Zagi
    5k
    Još uvijek smatram da Pero itekako ima mjesta u HNL rotaciji i može biti vrijedan kotačić u osvajanju domačih natjecanja.
  • Gelipter
    3.4k
    pridružujem se isprikama, ali ovo malo nestašluka treba pripisati sreći od dovođenja lijevog beka.
    I šalu nastranu, i meni se čini da otkad je Biščana se Bočkaj prepolovio i fkt bi ga sad bilo šteta pustiti. Kao što mnogi rekoše, može on u rotaciji za HNL biti koristan još.
  • Lynx17
    2.6k
    Još uvijek smatram da Pero itekako ima mjesta u HNL rotaciji i može biti vrijedan kotačić u osvajanju domačih natjecanja.Zagi

    Bio sam proslu sezonu na utakmicu protiv Istre a on je tada bas izgledao dobar. Opasan. Nije on los igrac. Samo nema konstantnost.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ne obraćaj pažnju previše na upise Nekog tipa, malo nam kolega voli trolat ljude :joke:
  • Armagedon13
    958
    Kako stojimo sa Šikićem ?
  • Neki tip
    19.3k
    Kako stojimo sa Šikićem ?Armagedon13

    Veli da ne želi doć. Bolje mu biti gazda cijelog kluba, nego naš skaut.
  • Gelipter
    3.4k
    Na prvu sam pročitao Špikićem. Otprilike su mi jednako iritantni.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    @Neki tip sta si pusio ti danas :lol:
    Pre komedija si danas stvarno hahaha
  • CastAway1986
    853
    Čitam neki belgijski forum malo i navijač Anderlechta piše da je velika mana ukrajincu bila da nezna ni riječ engleskog i da je i to jedan od razloga što se nije do kraja uklopio u ekipu , mislim na prvu mi to zvuči smiješno da netko u ovom stoljeću nezna engleski a profesionalni je nogometaš tako da mislim da je to obicna izmišljotina!!
  • Patak
    2.2k
    Ovaj Mihaličenko je bio u Dinamu Kijev 2, onda su ga prodali 2019 u Zoru Lugansk, od tamo je prešao u Anderlecht 2020. i potpisao na četiri godine do 2024. Nakon dvije godine su ga posudili prvo Šahtaru a nakon još jedne prodali nama. Tak da nije bio dobar Dinamu Kijev, nije bio dobar Anderlehtu, vjerojatno ni Šahtaru, nadam se da će biti dobar nama iako su i Dinamo Kijev i Anderleht momčadi koje vrijede manje od nas trenutno. Možda je onda i bolje da je potpisan na jednu godinu...
  • Lynx17
    2.6k
    Čitam neki belgijski forum malo i navijač Anderlechta piše da je velika mana ukrajincu bila da nezna ni riječ engleskog i da je i to jedan od razloga što se nije do kraja uklopio u ekipu , mislim na prvu mi to zvuči smiješno da netko u ovom stoljeću nezna engleski a profesionalni je nogometaš tako da mislim da je to obicna izmišljotina!!CastAway1986


    Ukrajinski Gareth Bale.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Kaneko razgledava Zagreb sa foticem, viden u skupini turista iz Japana...
  • DiddyGuela
    941


    Đurasek je također rekao da Mika ne prica engleski.
    Ali UKR i nas jezik nisu toliko razliciti.
    Đurasek je vec nakon 3 mjeseca mogao komunicirat sa suigracima na UKR.
  • Rex Ramae
    2.4k
    znaci dodju mu Englezi ko meni Facke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.