• og1986
    2.9k
    Nakon ovog danas livi u mojim očima može slobodno ići, ako ga još ovi žele.

    Imamo nevistica, i od tih novaca Stojković i frigan.

    U pm više...
  • Olmic
    3.2k
    kakav frigan, potpisao ua belgijce u kojem ti svemiru zivis
  • og1986
    2.9k
    Nisam ni vidio da je prodan danas. Neka se mi svađamo za par milijuna i mislimo da nitko ništa ne vrijedi u HNLu
  • Captain America
    15.3k
    Idući tjedan uz najvaljenu petoricu, nadam se napadaču jer će nas zgazit tempo od 2 utakmice tjedno do tko zna kad.
  • Orc123
    6.1k
    Treba nam sirine..koji k..ac akp se dogovoeio Kaneko, to se rastegnulo u pm na 2tj, cekamo s pojacanjima i to nam je kazna ...ovo je drek ..koga da stavi? drmica? Topica? Sredini nemamo zamjene! Ljubo se dere na beku umjesto da igra u sredini pa da umjesto njega udje Bulat! Koga ce staviti?
  • Olmic
    3.2k
    a kaj ce nam kad ovaj ne bi mijenjao za 3 zivota nikoga
  • Captain America
    15.3k
    Želim vjerovat da ne mijenja jer nema kog uvest, a ne da je mali Čačić. Što su nam donijeli Drmić danas i Topić u subotu? Da smo danas imali nekakvog napadača terijera i Loxin dvojac na klupi, bila bi ovo druga pjesma.
  • Orc123
    6.1k
    Koga da stavi? Nema igraca! Rastezu se ti potpisi! Dogovara se i pregovara da 100 igraca a nitko jos sluzbeno u klubu!
  • vjeko1701
    6.3k
    Hocu prije kraja tjedna vidjet japanca, ukrajinca i dva lokosa na slikanju u dresu.
  • Orc123
    6.1k
    Japanac je trebao biti u Zg! A ne da se to razvuklo u pm....ovog Ukrajinca sutra rijesiti! Ljubo u sredinu da dijeli minute sa Bulatom! Ocekujem sve to do ponedjeljka!
  • vjeko1701
    6.3k
    Ljubo i Bulat alternacije, ukrajinac na beka, japanac nek ili stisne spikica da da vise ili ga posjedne na klupu. Kaca i Stojko za pocetak standardne osice koje saljes iza 60 da dokrajce protivnika.
  • Captain America
    15.3k
    Treba tu i napadač. Drmić danas sramotniji od Petkovićevog penala.
  • Nino Bule
    12.2k
    Nista lijepo otreznjenje, puno je posla pred nama, rampa svima osim šutalu sto se prodaja tice
  • Orc123
    6.1k
    Eto ovaj veli da jos noje rijesen Ukrajinac ...ide mi vise na kurac ta njihova pregovaranja i dogovaranja i zavrsne faze i na putu i jos malo i samo sto nije! Pun k... Mi ih je vise...sve se to događa i ovo danas jer se kasni sa pojacanjima!
  • og1986
    2.9k
    Ciganimo se oko dolazaka više nego tovari
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions