• Facke
    3.7k


    Dobar je Frey. U formi je monstrum.
  • ZGBhoy
    1.7k
    pa velim da neznam, valjalo bi isprobat.
    U Schalkeu se nije snašao i našao formu iz Belgije al možda kod nas ide
  • mali M
    5.3k
    a glete uvijek je drukčije igrati u klubu koji je jak i napada nego kad se netko ubaci u davljenike
  • Nogo
    3.8k
    Frey je samo jedan od napadača koji Dinamo prati.
    Kaneko nedjelja, Titraoui bi trebao doći početkom tjedna.
  • Patak
    2.9k
    Ne znam zašto Kaneka nisu dopeljali na tekmu da osjeti atmosferu, pun Max?
  • Zagi
    7.9k
    Olivari:
    "U ponedjeljak će se održati sastanak Dinamove vrhuške s Božidarom Šikićem, tema će jasno biti dolazak Lukasa Kačavende i Luke Stojkovića u plave dvore. Kako sada stvari stoje, već idućeg tjedan taj bi dvojac trebao odjenuti Dinamov dres."
  • Nino Bule
    13.9k

    Jel se smije pitat zasto se gledaju napadaci ako ih imamo 4, da li je petkovic blize odlasku nego prije ili ce se pokusat rjesit drmic ?
  • Nogo
    3.8k

    Nisu Biščanu po guštu, a ne možeš ih se lako riješiti (ove naše prekobrojne). Koliko znam Petku bi se ponudio novi ugovor, ali nisam siguran želi li ostati. Nešto se pita njega tj. tarzana. Za Drmića nemam info osim da je njemu top (on je rekao da može i zamjena biti). Ja se nadam da će ga se riješiti. Emreli je najveća nepoznanica.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Frey ove sezone svakih 79 minuta gol u Belgiji
    Prošle sezone svakih 114 minuta

    Ne izgleda mi kao nešto ispuhan i potrošen
  • Zagi
    7.9k
    Za Drmića nemam info osim da je njemu top (on je rekao da može i zamjena biti)Nogo

    To me ne čudi.
  • Nogo
    3.8k
    Već sam pisao da sebe ne replayam da Livi čeka ligu petice. Fenerbache je opcija ali kako bi se reklo zadnja. Moguće da će sutra vidjeti da nema ponuda i da ide tamo ali za sada on je naš.
    Ovo u novinama je za sada sve reklo kazalo.
  • blackbully
    4.5k
    Za Drmića nemam info osim da je njemu top (on je rekao da može i zamjena biti)Nogo

    U nedavnom intervjuu za jednu televiziju je rekao da otvara (ili je već otvorio) u Zagrebu agenciju za nekretnine, a žena dizajnerski i modni biznis.
    Tako da vjerujem da mu uz ovo godi bit u Zagrebu i grijati klupu.
  • Common Sense
    809
    Pa njemu je bogme idelano. Nofci su v žepu, a sedi na klupi i špara kolena.
  • austrijanac
    4.2k


    Malo kasnije isti dotični, kojem ni prezime ne zelim spomenut, kaze da bi za Dinamo bilo najbolje da Petko odradi jos jednu godinu pa nakraju ode za džabe.

    Ako bi za to Dinamo bilo najbolje, onda evo ne znam.
    Upravo je Petko igrac kojeg ce biti najteze zamjenit od velike cetvorke, pa valjda bi za Dinamo bilo najbolje da ostane?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions