• Zagi
    7.7k
    Zimus smo ga mogli dobit za 2,5M sad ga ....Armagedon13

    Tu bi bio ustanak da smo potencijala , prinovu iz HNL s 4 golova u polusezoni platili 2.5m eura.
    Vrijedi max 1.3 , a di je lijevi bek itd...
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ljudi ko ga jebe i njega i Miskovica... Ne bi da je Ronaldo da se toliko raspravlja o njegovom odlasku
  • gio
    145


    Moja osobna racunica:
    Zimus 2,5 (navodno)
    odlicna polusezona +1
    pretpoziv u reprezentaciju +0,5
    eventualno jos potencial +0,5
    =4,5 milja

    sve iznad toga svaka cast misku
  • mali M
    5.1k
    Tu bi bio ustanak da smo potencijala , prinovu iz HNL s 4 golova u polusezoni platili 2.5m eura.
    Vrijedi max 1.3 , a di je lijevi bek itd...
    Zagi

    čekaj a tebi bi to bilo normalno? dečka koji je odigrao sezonu u dragovoljcu i nekaj siću u Rijeci dat za njega 2,5mil? zbilja samo pljujete da bi pljuvali.. koda ste u FM-u pa se igrate sa fiktivnim novcima i posljedicama...
  • emilperska
    5.6k
    Ocito je da su nasli klub koji je spreman platit taj iznos. Makar, pricekao bi da se sluzbena cijena objavi na TM pa da vidimo da li je to tih 6m ili recimo 4,5.
    Druga je stvar sta je taj klub dosad najvise nekog platio 1,3 mil i sto se radi o klubu koji je upitno jaci od Rijeke i ocito placaju igraca vise nego ostali da ga navabe da dodu jer osim ak se tam nes drasticno ne promjeni, Frigan je presao u Slaven Belupo Belgije.
    Mi te pare nemamo, nama on ne vrijedi tih novaca i ako je to sve istina, treba tuzit onog tko Ivanuseca pusti za manje od 15.
    Dok je Bruno u klubu, placat drugu spicu 6 milijuna EUR nema smisla, a davat 6 milja za napadaca i onda ga koristit kao krilo bi bilo Ljubicic v2. Ni to ne zelimo.
  • Zagi
    7.7k
    To kaj si ga ti prvi put vidio u HD ne znači da je pao s marsa u Siget.
    Netko je krivo procijenio mnoge stvari, nadam se da nam više nije na plaći, ajmo dalje.
  • deda
    32.6k
    Dečki, ovakva je stvar. Sljedeći koji se ne bude bavio temom dobiva ban. Tko god da bio. Također sljedeći koji će komentirati tuđi karakter i preispitivati njegovo integritet također će biti baniran. Dakle, read my lips, komentirati možete tuđe mišljenje, a ne osobu. I nemojte mi se pozivat na ljudska prava i pm za to se možete obratit upravi vodovoda, na ovom forumu poštivajte pravila i fajrunt.
  • cico
    13
    Pozdrav ekipa. Zna iko kaj se događa s Perkovićem? On je totalno ispao iz kombinacija za beka? Ak se ne varam, nije ni minutu odigrao od kad se vratio s eura
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Odigrao je nešto protiv Sparte.
  • Nino Bule
    13.7k
    Zimus smo ga mogli dobit za 2,5M sad gaArmagedon13

    Preveliku su to tad novci bili kao i ovo sad, netko drugi nek riskira s njim, mozda ispadne novi mandzukic i bude prvi napadac finalista lige prvaka; ali mi za 6 mil moramo dovest kapitalca sa 30 europskih utakmica a ne decka koji je 8 mjeseci u formi u hnl-u.
  • Armagedon13
    959

    Perkovića smo platili 2M ??
  • IstinaZaDinamo
    2k
    pricekao bi da se sluzbena cijena objavi na TMemilperska

    nadam se da se salis s ovim, TM nije niti ce ikad biti sluzben ili mjerodavan za ikakve iznose, nemaju oni uvid u dokumente, nego se vode prema informacijama sa raznih strana osim (ako klubovi ne objave stvarne iznose)
  • Nino Bule
    13.7k

    Pa i perkovica smo preplatili, imao je bolju proslu sezonu od frigana, nastavio napredovat u ovoj i doveden je kao rotacija na stoperu i da jednog dana preuzme tu ulogu, cak ima vise logike nego dovest sestog napadaca i gurat ga na krilo
  • Armagedon13
    959

    Ma ne mislim ja zagovarati njega ili bilo koga.Cijene određuje tržište,navodno je bio želja trenera,a vidjet će mo hoće li doći napadač i kakav
  • Nino Bule
    13.7k

    Mi smo na poziciji napadaca pokriveni, frigan bi bio zalog za buducnost i igrao bi s desnog krila, 6 mil je malo previse za takvu kombinaciju, ocito se vec prije odlucilo okrenut drugim rjesenjima i mislim da je kaneko taj koji ce igrat s desnog krila
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions