• Armagedon13
    959
    Od zadnje info.da "gledamo tri igrača za poziciju lijevog beka" jednog južnoamerikanca i dva skandinavca i one graje oko Piresa-tišina
  • Noel
    6.2k

    Despodov je kapitalac. Njegov dolazak bi bio senzacija.
  • CastAway1986
    1.4k
    možda japanac neki dođe
  • Fanboy
    2.6k
    Nebi sad stavio ulaganja u Frigana i Despodova sa "ili ili" ...

    Frigan je dugoročno ulaganje, ali i kratkoročno jer ipak dobivaš drugog najboljeg strijelca lige i to iz kluba koji je skoro prvu polovicu sezone bio na dnu lige. Rijeka je završila na 4-om mjestu, ali doslovno razlika između 3 i 8 na tablici je bila 7 bodova. Frigan nije to postigao u superdominantnoj Rijeci, već klubu koji se itekako mučio. U drugom dijelu sezone je u 18 utakmica zabio 10 golova. Dečko je veći dio sezone imao 19 godina, a ono najvažnije vidi se da grize na terenu i da trči i daje sve od sebe što je izuzetno bitno, a Bišćan kao trener jako voli takve napadače( na kraju svi mi)....

    Despodov će uskoro navršiti 27 godina i biti će u svojoj 28-oj godini. Cjenovno je na vrhuncu i njegova cijena će definitivno padati kako vrijeme odmiče...On je trenutno ulaganje, a Bugari će nastojati izvući maksimalno koliko mogu. Vidim da je imao avanturu u Italiji sličnu Oršiću u Engleskoj, tj. da nije dobio priliku. Ne znam koliko je poslovni rizik u odnosu koliko košta i koliko bi dao na terenu, ali svakako igrač za veće ambicije kluba.

    Kačavendu definitivno nebi još jedno vrijeme jer se tek pred par mjeseci vratio na teren . On je definitivno velik rizik, a Loksa nastoji utrpati sad duo Stojković i Kačavenda kao neki paket. Čist sumnjam da će i ostali klubovi ići u taj rizik.

    Lijevog beka smo promašili toliko puta da vjerujem kako je mala šansa da niz možemo i dalje nastaviti. Neka se Ljubo vrati u sredinu jer u vezi treba netko pouzdaniji od Bulata(barem dok ne stekne nivo igre i pouzdanje te iskustvo).
  • Fanboy
    2.6k
    Inače Marcel Halstenberg, lijevi bočni Leipziga sa 240 nastupa u Bundesligi prešao u Hannover ( 2 Bundesligu) za pola milje eura. Lik ima 31 godinu i možda se on trebao pecati. Ima dovoljno iskustva, prošle godine nastupio 40 susreta za Leipzig. Na tm-u vrijednost 3,5 milje eura....Igrao pred 2 godine na euru za Njemačku.

    https://www.transfermarkt.com/marcel-halstenberg/leistungsdatendetails/spieler/70243
  • Herñan Crespo
    88
    on je iz obiteljskih razloga otisao u hannover
  • Neki tip
    21.3k
    Ljudi, jel tog Despodova itko ikad igdje spomenuo, osim zonaša ovdje?

    Imam osjećaj da ga se već barem 2 godine spominje, a da zapravo nikad nigdje nisam naišao na neku info da se o njemu razmišlja ili ikada razmišljalo u klubu.

    Je li mi promaknulo ili je on nekako kliznuo iz one druge teme "Scout službe" u ovu pa ispod radara od puste želje nekog forumaša postao zajednička iluzija?
  • Zagi
    7.7k
    Tanka je granica između scout službe i transfera.
    Desopodov, Ojeda i Hojer su u istom trenutku pred potpisom i daleko od transfera.
    Ovisi koji dan smo u kakvom feelingu.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Ako se ja dobro sjećam netko na forumu je primjetio Despodova kada smo trebali potpisat Tekpeteya i od tad se konstantno piše o njemu. Nikad nije spominjan nigdje izvan zone
  • Zagi
    7.7k
    Ne skroz. Kako se ja sjećam, igrali smo s ludom gorom i obojica su nam zapela za oko. Despodov nešto više ali i Tekpetey je opasan.
    Onda se pojavila info da smo zainteresirani za Tekpeteya , 4-5 m eura.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Nisam baš siguran. Evo i gledam sad na internetu, nemogu naći ništa o Despodovu i Dinamu (osim njegove izjave nakon utakmice s nama), dok za Tekpeteya nađem odma
  • Zagi
    7.7k
    ekipa tu na forumu je zapazila Despodova odmah. Sjećam se da je bio priče odmah kak bi on bio dobro rješenje za desno krilo. Valjda su ga znali od prije.
    Tekpetey je bio permanentna opasnost te dvije tekme.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    ekipa tu na forumu je zapazila Despodova odmah.Zagi

    Više manje sam to ja i napisao. Ne sjećam se da se Despodova igdje po medijima povezivalo s nama
  • Zagi
    7.7k
    Ma je imaš praf. Par pivi previše.
    Tekpetey je bio s nama povezan preko medija. Despodov je više dio naše mašte.
  • blue heart 72
    1.7k
    Za razliku od većine, ja čak ni nisam toliko zagrijan za Stojka, a pogotovo Kaču. Ja u njima vidim samo potencijal a za to mi se čini previše love koliko se spominje po medijima. Hipotetski da ih sutra potpišemo, a da ostane Ivanušec, Kaneko i Titroui su izgleda riješeni. Zanima me kako bi im raspodijelili minute i uloge (a da svi budu koliko toliko zadovoljni, a da se ujedno i normalno razvijaju) , pošto znamo da je Bišćan jedan od trenera koji ne miksa previše. Uz to je jasno da je od domaćih igrača Frigan prvi pick od Bišćana, a tu još uvijek nije jasno gdje će Matija završiti. Njegova želja je jasna, i možda nađemo rješenje sa Miškom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions