• Carrasco
    4.1k
    Lovric nije nista bolji od Cuzea,Marina,Menala... glupo je dovodit igraca na racu toga sto je odigrao dobro jednu polusezonu
  • Jaki
    100
    Ja ono sto sam gledao Lovrica rijec je o dobrom igracu i protiv nas je odigrao fino spominje se 2.5 milijuna eura e sad Bjelica je govorio bi se trebali pojačati jos prema naprijed krilo ili spica nadam se samo da Orsic ne ide nigdje.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    ne kaže nitko da nije "dobar" igrač, ali po meni za te novce moraš biti minimalno kvaliteta Soudanija, Fernandeza ili Ivanušeca zbog toga što su to veliki novci za naše prilike. Plus zašto bi dovodili lijevo krilo ako nam treba jebeno desno krilo?!?! Nikakvog smisla mi nema taj transfer...

    osim eventualnog ulizivanja Gorici da im ukrademo sportskog direktora ili budući stadion :rofl:
  • Jaki
    100
    Ni meni bas nije jasno jer je i tu Atiemwen koji igra krilo.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ne treba nam rezervno desno krilo dok su tu Kadzior i Ćuže.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    samo što je Ćuže lijevo krilo, a Kadzior taraba... (dobro ne baš taraba, ali recimo igrač kvalitete jednog Antolića) Tako da bi nam definitivno dobro došlo jedno pojačanje možda i bolje od Hajrovića da ga malo probude...
  • Eduardo
    20.3k
    Jučer su Talijani objavili da bi Dinamo mogao dovesti Maxija Lopeza, 35-godišnjeg argentinskog ofenzivca koji je slobodan igrač od proljeća, kada mu je istekao ugovor s Vascom de Gamom. Međutim, Lopez je dogovorio suradnju s talijanskim prvoligašem Crotoneom.

    Potekao je u River Plateu, iz kojeg je 2005. došao u Barcelonu, gdje je igrao s Ronaldinhom. Ali tamo se nije snašao pa je krenuo u nomadski pohod preko Europe i Južne Amerike: Mallorca, Moskva, Gremio, Catania, Milan, Sampdoria, Chievo, Torino, Udinese i konačno spomenuti Vasco.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    izbjegli smo metak :sweat:
  • reziser
    6.8k
    Antonio Marin (18), jedna od najvećih Dinamovih nada, potpisat će novi petogodišnji ugovor s Dinamom! Marin inače ima ugovor koji ima rok trajanja do 17. siječnja 2021. godine, pa se u plavom domu žele zaštiti novim poboljšanim ugovorom kako ne bi došli u situaciju da se mladoj zvijezdi približi rok isteka starog ugovora.
  • reziser
    6.8k
    i lovrić blizu dinama
    taj lovrić mi se jako svidio....
    vidjet ćemo
  • The Undertaker
    5.4k

    Ako se dobro sjećam, ovo što sam ja gledao Ćužu u LP za mlade, igrao je desno krilo. Lijevo je igrao Marin. Znam da može igrati sve tri napadačke pozicije ali ne znam koja mu je ''prirodna''.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    ma ja govorim sad što igra u Istri di je eksplodiro, a to je lijevo krilo
  • Maki17
    217
    Tuđen je provalio da Oršić odlazi i da je zato pozvan u repku. I da umjesto njega dolazi Lovrić. Osobno mislim da Oršić ne ide nikuda, ima solidan ugovor, cijene ga ovdje i na kraju došao je i do reprezentacije.
  • Ludovic IX
    7.3k
    za mene je recimo lovrić jako jednodimenzionalan igrač. ima dribling ali kad se lopta izgubi, on širi ruke i gestikulira. obrana nula. ne volim takve igrače. neka njega dalje od dinama
  • Dudu
    2.6k
    Orsic je za Lovrica avion..

    Enormno se trosi u defanzivnom dijelu, a uspijeva donositi prevagu u napadu golovima i asistencijama, nema apsolutno nikakvog smisla prodati ga, pogotovo sto ne vjerujem da bi ga netko platio 10+ milijuna koliko sigurno vrijedi Dinamu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions