• deda
    32.6k
    Trenutno je pušteno oko 4300
  • Juznjak
    3.8k
    Je li godišnja dolazi na kućnu adresu ako se uzme online? I ako je kupim danas, a ne dođe do petka jel postoji način da je nekako iskoristim u petak?
  • deda
    32.6k
    Moraš ju preuzeti na karatani.
  • Keyser Soze
    10k
    Prošle sezone sam ju morao ići pokupit na karatanu, ove sezone sam odma tam uzeo, al pretpostavljam da je za online ostalo isto.
  • plavi67
    921
    dobro to da, al mislio sam na sjever i njegovu brojnost kako doma tako i vani
  • NORTE
    11.4k
    za zapad je ostalo jos 112 godisnjih tak da ko misli kupiti nek ne ceka petak, a kamoli europubbb medimurje
    Kakve su trenutne brojke prodanih za obje tribine?

    Znači da je za zapad isto relativno malen postotak tribine omogućen za godišnje.
    Ako se rasprodaju nema druge opcije nego još jedan sektor namjeniti za godišnje, tek je 18.7.

    Zna li se brojka preostalih za sjever?
  • deda
    32.6k
    Zapad 1666 (preostalo 98)
    Sjever 2148 (preostalo 349)
    Ukupno: 3.814
  • Infinity
    16.4k
    Znači da je za zapad isto relativno malen postotak tribine omogućen za godišnje.NORTE

    Vjerojatno je veliki broj ulaznica podijeljen sponzorima, pa zato nije pustena veca kolicina godisnjih. Zapad bi s godisnjim i sponzorima mogao biti 40-50% popunjen.

    U klubu sigurno imaju podatke koliko na utakmice dolaze oni koji su ih kupili u startu, a koliko oni koji ih kupe kasnije, tj. kad vide da li igramo LP ili EL. Moguce da zbog toga nece siriti kapacitet godisnjih.

    Imali smo 19/20 7.544 godisnjih i prosjek 3.953 bez zadnje cetiri korona utakmice. Prosle sezone se prodalo 5.260, a prosjek je bio 6.061. To znaci da veci broj sezonskih nece dovesti veci broj ljudi na HNL, jer ljudi koji sezonske kupuju kasnije, kupuju ih zbog Europe. Klub tako gubi novac, jer im se vise isplati prodavati pojedinacne za Europu, nego sezonske. Stadion ce svakako biti rasprodan, pogotovo donje tribine.
  • Neki tip
    21.3k
    Imali smo 19/20 7.544 godisnjih i prosjek 3.953 bez zadnje cetiri korona utakmice. Prosle sezone se prodalo 5.260, a prosjek je bio 6.061. To znaci da veci broj sezonskih nece dovesti veci broj ljudi na HNL, jer ljudi koji sezonske kupuju kasnije, kupuju ih zbog Europe.Infinity

    Zato bi svakako bilo dobro da se usvoji iduće sezone onaj prijedlog što je netko ovdje imao, čini mi se @Ludovic IX, da se godišnje s popustom prodaju potkraj ove sezone za iduću, ili prije samog početka, a onda ulaznica u recimo 2-3 kruga (nakon jednog pretkola koje igramo, pa nakon drugog..) poskupljuje.

    Ako znaš da ćeš ići na HNL, a Europa je bonus, uzimaš ionako godišnju svakako, a europske kalkulacije naplatiš i svatko za sebe procjenjuje isplati li mu se i kad.
  • deda
    32.6k
    Taj Ludovicov prijedlog je izuzetno dobar i uprava će ozbiljno razmotriti njegovo uvođenje slijedeće sezone.
  • Nino Bule
    13.6k
    Uvijek najbolji prijedlozi sa zone dolaze
  • Zagi
    7.6k
    Uvijek najbolji prijedlozi sa zone dolazeNino Bule
    Što je i logično jer gle koliko nas je,a (manje više) svi volimo dinamo.
    Ono što je meni fascinantno, kako to da netko do sada nije iskoristio to blago i bolje prihvačene ideje progurao pod svoje. U tom okruženju bi ispao L. da Vinci bokte.
  • vjeko1701
    8k
    Kaj misliš kak deda planira preuzeti klub?
  • deda
    32.6k
    Ovakva je situacija danas. U zadnja 24 sata prodano je 104 sezonske ulaznice. Od toga 85 sjevera i 19 zapada.

    Stanje:
    Zapad 1668 (preostalo u ponudi 96)
    Sjever 2187 (preostalo u ponudi 310)
    Ukupno 3855
  • Dino
    2.6k
    Zna li netko kaj da napravim (Jel se nekom vec desilo) ako me stranica ulaznice.hr odvela na naplatu prilikom kupnje godisnje i nakon tog izbacila iz naplate prije nego sam upisao broj kartice? Pokusao sam ponoviti cijeli proces, ali mi vele da je broj clanske vec iskoristen.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.