• Papastrumf
    12.2k

    Tako je. Svaki dan od 11-19:00, osim nedjelje.
  • deda
    32.6k
    Zanimljivo danas je prošlo nekih 160 ulaznica, od toga 95% sjevera.
  • zagr
    505
    ako je prodano preko 2000 godisnjih za sjever bilo bi fakat lijepo da bi takva brojka bila na svakoj tekmi belupa gorice i takvih..
  • plavi67
    921
    Nez kak vi, ali s obzirom na konstantu što se tiče brojnosti Sjevera doma i vani koja već duze vrijeme traje, mislim da se može usporediti sa famoznom 2006. g.
  • DrawTube
    4.8k
    Sjever je počeo posustajati tek na proljeće međutim tad se stvarno potrefilo valja 4 tekme zaredom da je tjedan/kiša

    Ove sezone mislim da ne bu trebali ispod 3k pasti, a na suh dan i 4k na manjim tekmama minimalno

    Također ne znam ima li ijedan klub u HNLu i šire gdje ultrasi na manjim tekmama čine preko 50% gledatelja? Doduše to je više na sramotu puku nego pohvalu Boysima
  • deda
    32.6k
    Boysi rastu iz dana u dan. U svakom pogledu. Još ima prostora.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Ma ja sam uvjeren da će i u petak bit preko 16 tisuća gledatelja, 90% ljudi koji su bili, doći će i u petak. Grad je živ i voli dinamo. Samo treba nastavit sa podrškom i pozitivom i rezultati neće izostat.
  • Ludovic IX
    7.3k
    neznam baš.. 11k u prosjeku svaku tekmu.. istina, jako dobar dio na istoku ali ta je ekipa sad podjeljena na sjever/zapad
  • bbb medimurje
    3.2k
    za zapad je ostalo jos 112 godisnjih tak da ko misli kupiti nek ne ceka petak, a kamoli europu
  • zagr
    505
    svi su pricali da je 1000 boysa u londonu protiv arsenala bilo cudo, prosle sezone nas je bilo 2500 u londonu, ajmo se sjetit samo protiv bremena 2007. oko 10k naših, kaj bi tek bilo da ove godine u lp npr. u osmini finala dobimo bayern ili borrusiju, puta 2 bi se srusil nas eu rekord.
  • marcio amoroso
    36.4k
    ajmo se sjetit samo protiv bremena 2007. oko 10k našihzagr

    U Bremenu nas sigurno nije bilo oko 10 tisuća jer sam bio tamo i jako se dobro sjećam te tekme. Preko 10 tisuća nas je bilo u Stuttgartu. Toga se također sjećam jer sam bio i tamo.
  • zagr
    505
    da, pomiješao sam stugart i bremen.
  • indijanac
    36
    Ako sam dobro upratio, ostalo je nešto manje od 600 godišnjih?
    Fina brojka.
  • Nino Bule
    13.6k
    Ja sam svakako za to da puste još godisnjih u prodaju, mora se radit na dovlacenju ljudi na tribine i 1000 godisnjih vise nece imat nikakav utjecaj na zaradu od karata, jos kad se doda da ce na hnl ulaz za djecu bit besplatan, ako prodamo 5-6000 godisnjih ova sezona bi mogla biti pocetak velikih promjena sto se tice posjete
  • Riot
    1.9k
    Ja sam svakako za to da puste još godisnjih u prodajuNino Bule

    Koliko ih je pušteno sad? Je li uopće možemo premašiti prošlogodišnju brojku i da budu prodane sve?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.