• Revan
    62


    Pozdrav, hoce li godisnje za 2023/2024 dotada izaci pa ce vrijediti? Ili su neovisne o ovoj prijateljskoj?
  • Pop corn
    8.4k
    Pozdrav, hoce li godisnje za 2023/2024 dotada izaci pa ce vrijediti? Ili su neovisne o ovoj prijateljskoj?Revan

    Godišnje ulaznice u prodaju kreću poslije ove utakmice i vrijedit će za sve utakmice, i Premijer ligu i Alpe Adria Cup, te eventualno Kup Krešimira Ćosića ako smo domaćini. Godišnja će isto kao i lani biti "Ugovor sezone" jer znamo što je značila lani, i što će značiti u budućnosti.

    Za ovu utakmicu vrijedit će isključivo pojedinačne ulaznice.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Malo čudno s obzirom da je dotični cijelo vrijeme za KK Dinamo posprdno govorio Rudeš ...i to nakon izjava prijeZagreb1992

    Ni prvi ni zadnji koji naglo promijeni mišljenje i stav kad dobije mogućnost bili trener ili sjediti u loži ili mu daruju dres.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k

    Ne znam da li je ovo acin pravi profil
  • Tundra
    693
    ovakve debilne izjave mu fakat ne trebaju
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    a jebe ga što jedan klub očito radi i ide naprijed a cibona iz godine u godinu sve više tone.
  • flexXy
    2.3k
    Referirao se na dva klauna Tvrtka Puljica i Sesara, koji su odjednom dosljedno promijenili narativ koji guraju oko Cibone.
  • Revan
    62
    Kaj je Puljic napisao, imas link mozda?
  • flexXy
    2.3k

    Ovdje ti je link na clanak. Inace za neupoznate sa radom i djelom gospodina Puljica rekao bih da se radi o covjeku koji je neobjektivnija kosarkaska verzija Alena Lesickog. Dok mu je kompic Sesar bio u klubu pisao je clanke kako je u klubu sve lijepo, imamo megatrenera, spremaju se investitori, itd. Nemam nis protiv KK Dinama, al ovo guranje price o novoj Ciboni nemrem pusit. To je svoj klub koji ima drugacije temelje od Cibone i treba pustit ljude nek rade svoj posao i organski rastu.
  • Revan
    62
    i s tim se slazem, potpuno druga prica, niti smo mi grobari Cibone niti imamo veze s njima. A sada ako bude kakvih transfera, nismo lesinari radi tog. Nije ni meni Sesar legao radi izjava, ali neka vodstvo radi svoj posao. A Puljic neka nas ne spominje.
  • Draž
    1.3k
    Inače, Sesar je deklarirani hajdukovac.
  • Pop corn
    8.4k
    KK Dinamo nikad nije prije, sada ili u budućnosti imao cilj biti "nova Cibona", "zamjena za Cibonu", "nadomjestak Ciboni" i slično. KK Dinamo je KK Dinamo, ima svoj put i nema potrebe da se stalno tu potenciraju usporedbe, priče ili kak to nazvati.

    Nije to savršeni klub, radi se i greški, ali se radi. I raste. I ne zamara se ni s Zadrom, Splitom, Šibenikom ili Cibonom. U usta se ne stavljaju drugi, već se gledaju svoja posla i puštaju svoje teme.

    Tako da više tu temu zatvorimo.

    Možda bolje da pričamo kako je danas u Poslovnom klubu pristupila i 15-a tvrtka. Recimo to je nešto što vrijedi rasprave, jer možda stvori dodanu vrijednost.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Podržavam dolazak Krajinovića ...Pisao sam ovdje o njemu...dečko potencijal ima i uz pravi rad ima domet i za više
  • Zagreb1992
    1.7k
    Filip Kajažić ..igrač Furnira i po meni igrač koji bi dobro došao pod koš Dinamu...Može pokriti poziciju 4/5 ...19 godina ima i fini zalog za budućnost

    eidt: kad uhvatim malo vremena pokušat ću staviti neku kompilaciju videa i svoj scouting mišljenje
  • Zagreb1992
    1.7k
    https://www.youtube.com/watch?v=E8EwAzdhJH4

    Lukša je bio jedna od većih talenata u Ciboni i šteta da nije dobio bolju priliku ...Igrač Zaboka ..pokriva poziciju 4 koji t akođer u modernom small ballu može pokriti i poziciju 5...Ako ga se spoji sa igračem koji je klasični play doći će i njegove dobre stvari na vidjelo ..Solidan u postavljanju bloka i izvlačenje na pick and pop situaciju ....Za visokog igrača moram priznati ima njuh za asistenciju....ono što mi se kod njega sviđa je da pri uručenju lopte kad ga udvojiš nađe odmah slobodnog šutera...Od njega bi Gara i Vručinić profitirali dosta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.