• đole
    254
    Kaneko dolazi s jasnim planom u Zagreb: Postati reprezentativac Japana. Svakako očekujem kamikaza pristup bacanja na glavu na svakoj utakmici, veliku požrtvovnost i borbenost, naročito od jednog Japanca, pripadnika najčasnijeg i najodgovornijeg naroda na planeti Zemlji. Veselim mu se!
  • Jaro
    5.4k
    nek on igra dobro i korisno ta momcad, a ova bacanja na glavu i kamikaza style nek ostavi za WW2 filmove...
  • đole
    254
    a kaj požrtvovnost, borbenost i odgovornost nisu korisni i dobri za momčad? Kajgot.
  • IceMan
    1.5k
    Navodno bi ovaj Japanac trebao biti top pojačanje.

    Di je sad Anton Samovojska da nam kaže riječ dvije o njemu, ipak on prati Japansku ligu :)


    Nego, ako je istina da je Livi prodan zicer (nije ništ službeno) onda očekujem opušteniji pristup prema transferima kao i prema produženjima ugovora. (Petko).


    Golmana ne trebamo dovest tj. zamjenu jer imamo Nevistića, kapnut će 9 milja. Ajmo produžiti Petka i dovest 2-3 igrača koji su nam vidjevši jučer prijekopotrebna za napad na ligu prvaka i novi pohod na HNL. Jer pričalo se da nemamo novac, tj nemamo osiguran novac pa se kao ne zaletavamo, ako sad opet nebudemo niš napravili onda više ni sam neznam kaj je istina a kaj nije i ko je sposoban a ko nesposoban.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Moramo se pomiriti na život bez Petkovića izgleda :fear: ilpqoml9g7dag096.jpg
  • Crusades1986
    9.7k
    Od ovih krkana s Bospora me jedino više nerviraju ovi sa indexa koji po 38. put prenose njihove manipulacije i laži iako dobro znaju da je prethodnih trideset i sedam puta "vijest" koju su prenijeli ispala netočna
  • Papastrumf
    9.5k

    Da. Nepogresivi Turci. Nista do sad nisu slagali i fulali.
  • Facke
    2k


    A koj verujes turskim medijama. Govoriju absolutne gluposti. Pol HNLa i pol Repke je presle u tursku. Otkad je Bjelica tam svi igraci Dinama su potpisali za Trabzon.
  • Nino Bule
    11.4k
    Kolega je ocito sarkastican
  • Crusades1986
    9.7k
    Pa čovjek je sarkastičan
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Taman sam ja mislio lupit link. :worry:
  • diebalo77
    164
    tw56k53nlf0z2y57.jpg
    Ima tko članak možda
  • Noel
    4k
    Produženje Petka uz dolazak Japanca i lijevog beka bi rijesilo dosta toga. Slažem se da sa Nevistićem nema bojazni. Ako bi Petko dobio novi ugovor trebalo bi se razmislit o još jednom napadaču jer Drmić očito kod Biščana nema minutažu ni status a Topić ipak još nije na razini.
  • Yovitssa
    315
    Sad budem i ja ušao u kategoriju "ponavljača" postova, ali bojim se da je Petko odlučio otići, taman to bio neki "Kebabspor" klub. Po meni smo 30% slabiji bez njega, ali nemojmo kriviti upravu ako ga proda ispod cijene jer za njega jedinog od "velike četvorke" Dinama mogu reći da je odlučio da odlazi. To je moj subjektivan dojam.
    Ali isto tako sam mišljenja da bi uprava trebala ponuditi novi ugovor pa taman zato da nama navijačima mogu reći: "eto, probali smo"...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.