• IstinaZaDinamo
    2k
    Samo jedan primjer kako se ne cijeni Sutala. Jest da je ovaj ljevak, i da nisam u toku sa belgijskom ligom ali da on i Sutalo kostaju isto ili tu negdje meni nije normalno

  • Crusades1986
    12.1k
    I to ode u Strasbourg za te pare... koji nije ni blizu po financijskoj moći sa klubovima koji se dovode u vezu za Šutala.
  • vjeko1701
    8k
    Tolić, Janković i Čuže nisu bili ni za širu rotaciju prošle sezone tako da ne spadaju pod

    prodavanjem najboljih igračaxyz

    Ademija je prodao Čačić i murjak. To sa Šimićem nema nikakve veze.

    Da malo pratiš nogomet, znao bi koliko su te lige jače od naše, što se doduše pokazuje svako ljeto pa će i ovo...xyz

    Dragi bog, dosad si pisao samo naricanja, sad si se prebacio na sranja. Da malo pratiš nogomet, znao bi kakve rezultate Dinamo postiže a kakve navedeni klubovi. Ovaj argument o "jačini" lige je jednostavno smiješan.

    Dinamo - 29. klub europe
    Molde - 70. klub europe
    Ludogorec - 78. klub europe
    Sparta - 109. klub europe
    AEK - 134. klub europe
  • Zagi
    7.7k
    Kad čak i Vjeku uspiješ raspizdit, vrijeme je za auto refleksiju.
  • Bosna86
    11.6k
    DAS IST SAPPOROdb-izbjeglica

    Malo van teme, ali pivo i viski iz te regije su najbolji na svijetu… Malo reci umjetnost za proizvode iz Sappora
  • xyz
    840


    Ja kritiziram Šimićeve poteze u ovom prijelaznom roku tj. njihov izostanak. Njega kao osobu ne, ali mislim da nema ni iskustvo za posao ''sportskog direktora'' ni karakter i da bi to trebao prepustiti nekome drugom.
  • jp23
    2.6k
    Njih je nedavno preuzeo isti lik što je vlasnik Chelseaja ako se ne varam
  • xyz
    840


    točno
  • vjeko1701
    8k
    Ne, ti lažeš o Šimićevim potezima ovaj prijelzni rok i to jako jadno...
  • Crusades1986
    12.1k
    Njega kao osobu nexyz

    Zato si i napisao da nije ništa ukrao dok nešto ne stvori... proziran si ko pleksiglas na šalteru u banci
  • SAS1987
    14.7k
    ali mislim da nema ni iskustvo za posao ''sportskog direktora'' ni karakter i da bi to trebao prepustiti nekome drugom.xyz

    Kome? Imaš kakvo ime u mislima?
  • Fanboy
    2.6k
    A dobro šta ste se sad toliko uhvatili, pa nisu Šimić i Bišćan lišeni kritika jer su djeca kluba, niti je ovaj potez loš dugoročno. To ćemo vidjeti kakvi su idući koraci. Ako je zaista u planu neka prodaja Šutala i Ivanušeca, a nažalost prodaja jednog uvijek povuće ambicije drugih onda će to biti velika katastrofa jer da i dovodeš nove klasne igrače opet se momčad mora uigrati.

    Ako se ovaj novac od Livakovića iskoristi za stabilizaciju financija, konkretne poteze za deficitarne pozicije onda je ovo vrhunski napravljen posao. Meni je žao što Livaković odlazi, ponajbolji svjetski golman i Nevestić mu neće moći doći ni do koljena, Livi nas je toliko spasio da je nemoguće nabrojati. Golman koji zaslužuje daleko bolju ligu i klub, no šta je tu je, njegov izbor i želja.

    Važno je da momčad napreduje...
  • Noel
    6.1k

    Sam sebe pobijaš..Kaj sad Bisčan ne valja? Zato jer je reko realno da je ovo najbitnji dio sezone za Dinamo. I drugi dijelovi sezone su bitni al najbitniji je ovaj jer daje temelje ostatku sezone. Kako financijski tako i kompetitivnno.
  • xavier
    12k
    Kome? Imaš kakvo ime u mislima?SAS1987

    Netko tko bi svako malo imao prijelomne presice gdje bi psovao okupljene novinare...oh, wait :sweat:
  • xyz
    840
    Dragi bog, dosad si pisao samo naricanja, sad si se prebacio na sranja. Da malo pratiš nogomet, znao bi kakve rezultate Dinamo postiže a kakve navedeni klubovi. Ovaj argument o "jačini" lige je jednostavno smiješan.

    Dinamo - 29. klub europe
    Molde - 70. klub europe
    Ludogorec - 78. klub europe
    Sparta - 109. klub europe
    AEK - 134. klub europe
    vjeko1701

    Pa što to znači? Isto kao i TM za vrijednost igrača. Uz to, koeficijent pokazuje kakvi su ti rezultati bili prošlih 5 godina, a ne kvalitetu ekipe koju imaš sada.

    Sa svim ovim ekipama se možemo komparirati - Molde je prošle godine uvjerljivo osvojio naslov, a mi smo s Bodom imali velikih problema. Ludogorec smo pobijedili prošle godine, ali konačni rezulta je varljiv. U Bugarskoj smo sretno pobijedili, a na Maksimiru su dobiti 3 crvena i dva penala napravili. Sa rezervama Sparte smo igrali na pripremama i bili smo bolji jer smo igrali 60 minuta s praktično prvom ekipom, ali je završilo neriješeno. O kvaliteti ekipe koja osvoji naslov pored Oly-a, Pao-a, PAOK-a, Arisa ne treba pričati...



    Primjer...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions