• Kaktus Car
    510
    Dovoljno je jaka prva jedanaestorka, s izuzetkom beka i krila, ali s obzirom na ritam subota-srijeda moraš rotirati, a nama su u rotaciji Marin, Topić, Menalo i Sučić o kojem imam visoko mišljenje, ali je tek došaoSan Lorenzo

    Većina tih igrača koji nisu dovoljno dobri za Dinamo bi bili pojačanja ostatku HNLa. Mnogi od njih su već bili bitni igrači u drugim klubovima. Valjda mogu pomoći bar u rotaciji u HNLu, bar prvih par kola dok se ne kompletira kadar.

    Livaković vjerojatno odlazi, a ni Ivanušec nije daleko.San Lorenzo

    Ako Livaković i Ivanušec stvarno uskoro odu onda to naravno mijenja stvari...
  • Noel
    6.1k
    Kaj bus sad rekel vjeko??Trener Biscan lupeta bezveze jel?
  • Orc123
    7.9k
    Nekako mi jucer Ivanusec djelovao ko da nije glavom unutra skroz, ko da je vise glavom u transferu nego u Dinamu.
  • Nino Bule
    13.7k
    Nekako mi jucer Ivanusec djelovao ko da nije glavom unutra skroz, ko da je vise glavom u transferu nego u Dinamu.Orc123

    Slozio bi se da nije znao ovako i prije izgledat, on je jedno godinu i kusur ovako lose izgledao u konstanti, nadajmo se da je stvar samo hvatanja forme i da ce nastavit di je stao
  • NitkoBitan
    17.2k
    Ivanusec je u podcastu rekao da je Dinamovac i da zeli ostavit neki trag u Dinamu prije odlaska. Kakav li je on trag ostavio...

    On je najveci duznik, istrpili smo njegovu losu formu i ozljede i minimal postovanja prema klubu i navijacima je to da odigra jos ovu sezonu. Veto na transfer, nezamjenjiv je za razliku od Livakovica.
  • xyz
    840


    Svi koji su prodani ili poklonjeni u njegovoj eri - Ademi, Tolić, Janković, Ćuže... Nema nijedan primjer da je nekoga dobro prodao. Umijeće je nekoga lošijeg prodati za dobar iznos, a Ivanušeca za 8 milijuna možemo i ja i ti...

    Da malo pratiš nogomet, znao bi koliko su te lige jače od naše, što se doduše pokazuje svako ljeto pa će i ovo...
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Ademi je prodan prije Šimića, Tolić je na posudbi uz odštetu cca 500k ako se dobro sjećam, za Jankovića se ne zna a za Ćužea nije realno bilo dobiti više od 150-200k
  • Nino Bule
    13.7k
    S ademijevim transferom simic bas nista nema, mozda se ne sjecas ali tad je ante cacic upravljo transferima, molio bi te svakako da ne siris dezinformacije i da malo pratis nogomet
  • xavier
    12.1k
    Stvarno je degutantno što @xyz piše.
  • xyz
    840


    A što pišem...



    U pravu si. Iako je Ademi zadnju utakmicu odigrao 19. ožujka, a Šimić postao član Uprave tjedan dana ranije, taj posao je bio ranije zaključen.
  • xyz
    840


    Prijatelju, nauči se malo kućnom odgoju i poštovanju prema onima koji imaju drugačije mišljenje od tvoga.
  • Kaktus Car
    510
    A što pišem...xyz

    Gluposti - i to u najboljem slučaju.
  • Crusades1986
    12.1k
    Nije uopće problem u argumentiranoj i konstruktivnoj kritici oko (ne)rada s transferima koju napišu pojedini forumaši (čak ni kada je ton oštriji), problem je ovo zlonamjerno i pristrano manipuliranje (Šimić je poklonio Ademija i slično) i hraćkanje po čovjeku koji je dobio tuđa govna za čisiti pa je sad čudo kako nije uspio prodat 14 rezervnih igrača u mjesec dana u visini polugodišnjeg budžeta.
  • vjeko1701
    8k
    Ovo mi je minus za Bišćana jer obično ne barata takvim floskulama. U sezoni u kojoj dobar koeficijent i naslov prvaka može donijeti direktan plasman u LP uz dupli nagradni fond iduće sezone, ovo nije ni ne može biti najvažniji dio sezone. Posebno jer proslakom Astane/Tbilisija već imamo garantiranu europsku jesen.
  • San Lorenzo
    15.5k
    A što pišem...xyz

    A gle, ne propuštaš priliku da se posereš po Šimiću, imam osjećaj da si imao pripremljen rant u slučaju poraza jučer, kojeg si svejedno iskoristio da ti ne propadne...na drugoj strani pišeš o Mamiću kao sposobnoj tvornici novca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions