• Olmic
    3.6k
    kad ga nitko drugi nece, a on bi volio probat nesto drugo..
  • Klenx
    5.6k
    Nek proba onda konferencijsku ligu slobodno.

    Jebote Fener
  • Facke
    3.6k


    pa prelazni rok je tek pocel. Di mu se zuri. Bas tu tam imel neke za probati.....steta. Ja mu zelim bolji klub. Al da s Dinama u Fener ide, to nemrem razmeti.
  • og1986
    2.9k
    Čini se kako nitko nije ništa naučio iz slučaja Oršić.
  • San Lorenzo
    15.5k
    Očekujem da se dio novca investira u neko ozbiljno pojačanje...Kaneko ok, dobre brojke u Japanu, ali Europa je drugi svijet i uvijek postoji šansa lošije prilagodbe, Alžirac djeluje kao potencijal koji bi tek kroz godinu-dvije mogao biti igrač, ona dva krilna Alžirca mi izgledaju kao da će biti poslani na posudbu u Rudeš ako ih se stvarno dovede.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Tko hoce ici neka ide, kaj se cudite kao pura dreku. Sto ljudi sto cudi, njegov zivot. Hvala na svemu i sretno livi
  • DrawTube
    4.8k
    3 sranjske prodaje 3 bitna igrača unutar manje os godine dana...
  • Common Sense
    796
    S naše navijačke strane taj transfer nema nikakvog smisla, ali očigledno on više nije htio ostati tu. Znamo svi zašto ga top klubovi nisu razmatrali, a to je distribucija koja mu je manjkava, iako je i taj segment igre unatrag godinu dana dosta popravio.
  • Klenx
    5.6k
    Livi, Orša i Ademi prodani za kikiriki.

    Ako nakon ovoga ne bude rampa na odlaske Šutala, Ivanušeca i Petkovića bar do zime, ako ne i nakon Eura netko treba dobiti nogu u guzicu.

    Petkoviću novi ugovor, ostalima objasniti zašto ostaju i bok.
    Najbolje da sad još utrpamo Ivanušeca i Šutala pa ćemo u grupi imati gol razliku 1 - 27
  • Mlađi referent
    12.3k
    Petkoviću produžit, Šutalo i Ivanušec rampa za odlazak.

    Potrošit ozbiljnu lovu i dovest beka klase Ristovski, ostatak love potrošit da se pojača konkurencija jer ovo kaj nam sad sjedi na klupi je kaos.
  • Orc123
    7.9k

    Ma japanci su cestiti ljudi...jedva ga cekam vidjeti na djelu...definitivno ce mu trebati vremena za prilagodbu ali po meni ce nadograditi momcad...tko god da je gledao ove zadnje utakmice Sapporo i opcenito Jaoansku ligu moze potvrditi da liga nije nista losija od Hnl, samo bolja. Igra je toliko brza u odnosu na jucer nasu utakmicu superkupa, a nevjerojatno koliko ekipe imaju postovanja jedne prema deugima i opcenito igraci. Ima tenzija ali odmah de prihvati greska i pruzi ruka. Vecinom dovode par damo stranaca iz Brazila vecinom ali ima i Europljana i drugih....ima jako puno đaterijala tamo. Meni se jos iz Sappora svidio broj 18 Asano i jedan vezni e sad nisam zapamtio ime....bit ce i Marketinski odlican potez.
  • Zagi
    7.7k
    18 AsanoOrc123

    Špica? Meni je užasan.
    Ima cijela liga ako ćeš tražiti Japance.
  • Orc123
    7.9k

    Nije klasicna spica, vise mi vuce na krilo ali meni se sviđa koliko je dobar isto u driblingu i kako je brz...jedan od boljih u Sapporu, ali da, ima puno boljih u ostalim klubovima. U Saporru se bas istice Kaneko....opcenito me iznenadila bas kvaliteta lige ...
  • Maximo
    490
    Liga je bolja od naše da, a i kad sam vidio naše zamjene na krilima shvatio sam koliko nam očajno treba pojačanje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions