• Lynx17
    4.1k
    U vezi ti algerci, ovo je originalan link:


    Yassine Titraoui (19) does have an offer from Dynamo Zagreb. It's going well. The Paradou will also keep a good percentage on resale. The Croatian club are interested in Boulbina and Bouzida with loans at . Less advanced, the PAC hopes for Belgian clubs #Mercato

    Vidjet cemo ako ce zaista biti i taj "% od buduceg transfera." Jer to bi bilo (jos jedan) znak da smo promijenili nacin ulazni transfera.
  • Lynx17
    4.1k
    BOOM!!!


    Dosli smo do nove informacije!! DOMINIK LIVAKOVIC ce ici u Fenerbahce ili nece. Ovo je 100% !!!!
  • Noel
    6.5k
    TOPOVSKI UDAR!
    LIVAKOVIC DANAS U PRVIH 11.
  • Lynx17
    4.1k
    Samo zelim nesto dodat i u vezi Stojkovic.

    Postoji neke igraci za koji ja imam taj "love at first sight" (ne ljubav, naravno, ali taj osjecaj da ce taj mladi igrac uspijeti). Ne kazem da sam uvijek u pravu, ali rekao bi da nisam uopce los u ti slucaji. To sam odma osjetio i napisao (na sportnetu) o Stojkovica.

    Bez obzira na "vrijedi ovo, ne vrijedi ono" ja bi ga volio vidjeti u Dinamovu dresu. I vjerujem da bi u kratko vrijeme potvrdio da ipak "vrijedi."
  • LovroZG
    1.3k

    Za golmana to može bit još gore ak malo brani. Iako, ajde, oni za par tekmi uđu u ritam.


    Do petka, al možeš i registrirat dva igrača 24h prije prve tekme.
  • plavi72
    926
    Ulaskom u lp ili el mi osiguravamo titulu prvaka iduće sezone/dvije,naša četiri vatrena vrijede puno više od ponuda i turske lige,nadam se da će ostati i odigrati europsko proljeće 2024. !
    A dobre ponude i lige petice naravno da ne možemo odbiti.
  • Jean
    12
    Mislim da je Rajko Magić spreman za sportskog direktora ako trenutna struka zakaže.
  • Orc123
    8.2k

    Kaj nesto je izjavio?
  • Ivdzo11
    4.2k
    Titraoui danas opet gol
  • Lynx17
    4.1k
    Oprostite ako je vec bilo, ali Jedvaj u Panathinaikos je sada sluzbeno.
  • Jean
    12
    On komentira sta bi dinamu trebalo po njemu i zasto. To ima samo kod nas !
  • NitkoBitan
    17.9k
    raspad Dinama ce trajat ravno do 15.7. u 22 sata.NitkoBitan

    :cool:
  • Maximo
    526
    Izgleda da se ivanusec ozljedio,nadam se da taneko dolazi
  • Orc123
    8.2k

    Pa di je igrao? Aha, vidim na sofi...lijepo...nadam se da bude dosao ovaj tj...
  • San Lorenzo
    16.1k

    Prvenstvena utakmica danas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions