• Jura
    210
    Na dan utakmice ok ali dan prije obustaviti prodaju godišnjih ( sjever ) jer je dio ljudi zbog jeftinih 5 eura prešao sa zapada na sjever meni nije logično ali dobro. Ajmo plavi
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Jel shvacas da vise ulaznica za sjever dolje nema,ne moze ti netko prodati cega nema
  • Jura
    210
    Upravo uzeo sjever gore a u ponedjeljak online godišnja za dole
  • criticus
    1.2k

    U kojem svemiru bi to prošlo?! Naravno da se sprdam.

    Odnos kluba prema navijačima ima veliku podlogu za kritiziranje, o cijenama smo već pričali i manje više se složili da je zapad malo skuplji nego smo očekivali, ali mora se reć i da je napravljen iskorak u dostupnosti kupnje ulaznica. Godišnje online, članstvo online, ulaznica na članstvo online, sken karte s mobitela na ulazu. Krivit klub jer nisi na vrijeme iskoristio nešto od tog nije rezonski.
  • deda
    28k
    Trebali su ostaviti 200 ulaznica za sjever dolje sutra da se godišnje mogu kupit.
  • Jura
    210
    Dečki sve 5, jebiga zabrijao sam, koliko su ljudi jamrali oko cijena mislio sam da se ne budu rasprodale pojedinačne i da ću kupiti danas godišnju bez problema. Drago mi je da je potražnja za sjever velika i da živimo neka nova vremena.
  • Neki tip
    19.3k
    Trebali su ostaviti 200 ulaznica za sjever dolje sutra da se godišnje mogu kupit.deda

    Da su ostavili 200, za one koji nisu iz Zgb pa da eto obave sve odjednom, možda bi bilo da fali još 100 ili 200 pa da je eto baš "on" (netko) taman bio na redu i da je onda ponestalo godišnjih. I da kakav je to bezobrazluk, kao da nisu mogli izdati još jednu i bla bla.

    Kad je interes velik, a pozitivno me iznenađuje i jako veseli da jest, onda nezadovoljnih rješenjima ima kakvo god da rješenje ponudiš.

    Mogli su ostaviti 200, mogli su i 500, a mogli su i napraviti baš ovako kako su napravili, napuniti sjever dolje, a godišnje će ljudi nabaviti neki od preostalih 50ak dana koliko su bile ili će biti u ponudi.
  • deda
    28k
    Neće biti nikakve tragedije, ovo što sam naveo smatram da je trebalo zbog ekipa iz udaljenih krajeva mada i oni cijelo vrijeme to mogu napraviti online.
  • Salva
    2.3k
    Nije ni ovako loše. Bude se ekipa naučila i sustav online kupovine će nadvladat ovo debilno stajanje u redovima sat vremena prije utakmice.
  • bluepower86
    778
    Dio godisnjih se trebao ostavit za ljude izvan Zagreba koji su ih planirali sutra kupit na ticket pointu.
  • InatiseSlavonijo
    459


    Svi imamo nekoga u Zagrebu, a imamo i ljude na Zoni koji bi nam uzeli godišnju... evo meni frend kupio odmah drugi dan prodaje.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Vjerojatno si ti jedan kd onih koji je sutra htio kupit pa zato to pises. Evo recimo da je klub ostavio 200 godisnjih a ti bio 201 u redu opet ne bi valjalo,a da je klub ostavio 500 a prodao sutra samo 50 opet nije dobro.
    Rezime svega: vremena je bilo dovoljno za kupiti godisnju a tko nije do sad i dalje ima vremena od ponedjeljka da kupi,opravdanja nema da nije stigao i ne stize ni od ponedjeljka
  • bluepower86
    778
    Oprosti,ali pojedinacne ulaznice su bile u prodaji 7-10 dana i nije planuo sjever dolje,tek nakon objave glasnogovornika danas na presici.Znaci da je dobar dio ljudi planirao sutra kupit godisnju ulaznicu prije utakmice,tako da nemojte filozofirat.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Sta sad zelis reci s tim,da su sa pojedinacnim ulaznicama trebali sacekati do danas?
  • Twisted1
    142
    Zna li netko, može li se s članskom uzeti besplatna karta na drugo ime?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.