• deda
    32.8k
    Bravo :clap:
  • Sunja86
    1.2k
    Zna li se ukupan broj trenutno prodatih karata?
  • deda
    32.8k
    BBBMeđimurje to bolje prati, ja procjenjujem na cca. 3.500
  • bbb medimurje
    3.2k
    3.500deda

    Plus 3000 godisnjih

    Po meni izmedu 6500 i 7000

    Ovo je specificna situacija
    Nikad do sad klub nije prvo pustil ulaznice online pa onda na karatani
    Po mojoj nekoj procjeni barem oko 60% ulaznica se ipak proda na karatani (ipak preko neta platis neku naknadu pa ak uzimas 4 ulaznice ode dosta para na naknadu)
    Od sutra ulaznice su na karatani i vidli budemo kakav bude odaziv
  • M77
    472
    Zapad gore 3, ostalo još jedno slobodno mjesto ako vjerovati ulaznice.hr...
  • M77
    472
    Zapad dolje 3, ostala još 2 slobodna mjesta po ulaznice.hr...
  • deda
    32.8k
    Napisat ću i ovdje. Sjever 5 je otišao, ostao je samo sjever 6, ali ne puni kapacitet jer je smanjen 10% zbog MUPa. Vidjet ćemo da li će alocirati još dio ulaznica iz sektora 1 i 2 koji su namijenjeni godišnjima. Uglavnom za one koji žele na sjever dolje nema još puno razmišljanja.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Također moja prognoza prodanih karata za superkup zajedno s godisnjima do sad je između 8000-9000

    Zapad dolje sigurno prodano cca:3000-3500
    *treba vidjet kaj je s zapadom dolje sektorima 4 i 8 (nema ih niti u ponudi za godisnje niti za pojedinacne)
    Zapad gore sigurno prodano cca:1500-2000
    Sjever dolje sigurno prodano oko 3500
    Sjever gore je jedina nepoznanica

    Jedino nisam naisao na podatak kolko su drugovi tovari prodali, samim time pretpostavljam da interes i nije neki
  • Fanboy
    2.6k
    Koju postavu predviđate da će istrčati ?
  • Olmic
    3.7k
    ista kao protiv slavije prag
  • Blaz
    373
    Mislis Sparta Prag
  • Neki tip
    21.3k
    Ne znam uopće gdje da ovu budalaštinu koja slijedi napišem, ali nekako mislim da je povezana (barem podsvjesno) s temom okršaja Dinama i Hajduka pa ću ovdje, nek moderatori prebace u Šank ako je prebizarno za ovdje.

    Uglavnom..

    Sanjao sam (imao noćnu moru) da sam udomio Dražena Lalića. :eyes: :lol:

    Naime, dođem doma, on smrznut leži u mom boravku, pokriven dekom. Ja kao znam da je on ženin rođak (u stvarnosti nije nit mi žena ikakve veze s Dalmacijom ima), ali ne viđamo ga i nije mi jasno koji k..c je sad došao.

    Ispostavilo se da je u kasinu sve profućkao i postao beskućnik pa ga je žena pustila na dan, dva k nama dok mu se netko od djece ne smiluje i primi ga.

    Ženi šapćem u kuhinji - zovi mu djecu, radi što hoćeš, ali ovog orjunaša ne želim tu gledat. :monkey:

    ....

    Jest da sam ga nedavno sreo u gradu i pomislio kako je jako ostario, ali ovaj bizarluk me po buđenju baš nasmijao. :lol:
  • rob ljubavi
    868
    "Smrznula se bela Lala..."
  • Patak
    2.9k
    Ja sam neki dan sanjao da smo Hajduka u superkupu pobijedili 4:0 pa eto kad se već snovi pišu nek ostane zapisan i ovaj moj...
  • Mr Anderson
    8.3k

    A jebem ti, fakat smo nabrijani. I ja sam sanjao da je bilo 4:0, ali nisam sanjao tekmu nego Bišćana kao da je na nekoj presici s ljutim navijačima i opravdava se zašto je u drugom poluvremenu se povukao umjesto da ih unakazi do kraja. Pretpostavljam da je u tom snu odmah u prvom poluvremenu bilo 4:0.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.