• marcio amoroso
    36.4k

    Pobrisao sam postove koji se ne drže.
  • nwankwo646
    342
    A mora biti nagađanja i tračeva... to je naziv topica :grin:
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ne odgovarajte na upise moderatora kada moderira temu. Nema potrebe da objašnjavam desetorici zašto sam nešto napisao i da me desetorica pitaju što i kako!!
  • Neki tip
    21.3k
    A mora biti nagađanja i tračeva... to je naziv topica :grin:nwankwo646

    O jebogati, pa piše ti gore u odgovoru na moj komentar
  • Sbkbbb
    203
    s9jc9cdrlkk5r2qt.jpg

    Što je ovo?
    Inače pozdrav svima,novi clan
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Što je ovo?Sbkbbb
    Bezvezan izvor izgleda, minutu dvije poslije jos jedan (jos bezvezniji) tip pise istu stvar.

    Dobrodošao na zonu
  • Captain America
    17.6k
    https://www.tuttomercatoweb.com/calcio-estero/tmw-occhi-in-algeria-per-la-dinamo-zagabria-vicino-il-centrocampista-titraoui-1852842 Ovo nije baš bezvezan izvor. Kad naletite na ovak neku vijest, guglajte "ime igrača Dinamo" pa ćete vidit jel neki "Fabrizio Balkano" ili ima nečega.
  • Šteco
    680
    Pa mi imamo najtanju klupu u zadnjih 15 godina.Klenx

    Vrlo hrabra izjava, osim ako misliš da je prevelika razlika između prvih 11 i klupe, u odnosu na prije, iako ni za to nisam siguran.
  • plavi devet
    303
    Yacine Titraoui će 26.07. ove godine napuniti 20 godina, trenutna vrijednost na Transfermarktu mu je 1,1 M eura čime je najvrjedniji igrač svog kluba. Inače Yacine Titraoui je produkt Paradou AC akademije, jedne od najboljih akademija u sjevernoj Africi. Iz njihove akademije u zadnje vrijeme izašli su Ramy Bensebaini, Youcef Atal, Hicham Boudaoui, Adem Zorgane. Svi ovi igrači su otišli u Europu za iznose od 1-4 M eura i sada im je cijena višestruko porasla, tako da bi nam s obzirom na njegove godine mogla biti zanimljiv čak i radi daljnje prodaje i zarade.

    U ovom prijelaznom roku ga se već povezivalo sa belgijskim Charleroi koji bi ga angažirao u slučaju prodaje njegovog sunarodnjaka Zorgane koji je prije dvije godine došao iz istog kluba i postao jedan od najboljih igrača Charleroia sa vrijednosti od 6 M po Transfermarktu.

    Gotovo svaka stranica sa talentima koje pratim na Twitteru u nekom trenutku objavili su njegovu analizu uz komentare kako se radi o jednom od najvećih talenata alžirskog nogometa.

    Igra u vezi, čak možda najviše kao zamjena za Mišića, a može i kao osmica. Kažu da je izrazito agresivan, jedan od najbezobraznijih igrača u Alžiru, jako kvalitetan obrambeno i u reposjedu. Navodno mu ni kreativnost nije loša strana, a ima jako dobru dugu loptu. Ali da ne pričam ja bezveze stavit ću vam poveznicu na analizu Jaceka Kuliga di ga je on u detalje secirao pa možete vidjeti o kakvom tipu igrača se radi.

    Link: https://footballtalentscout.net/2021/07/10/yacine-titraoui/

    Ako je istina ovo da smo zainteresirani za njega veseli me da se češlja i ovo tržište i ovakav tip mladih igrača na kojima se potencijalno može dodatno zaraditi. Ništa od ovog svega napisanog nije garancija da bi njegovim dovođenjem dobili pojačanje, ali definitivno bi zariskirao u ovom slučaju i platio odštetu.
  • OsamŠest
    3.3k
    Soudani će to sredit :grin:
  • Orc123
    7.8k
    Prava agresivna 6ica koja zna igrati nogomet....mogao bi se fino razvijari uz Misica....Mlad i potentan igrac,..takvi uvijek dobrodosli. Ako je odsteta oko 1 mil eura to bi bio odlican posao....
  • Patak
    2.9k
    A koliko puta si gledao tog igrača da znaš da je milijun eura odličan posao, ili da je bolji od nekog našeg izlaznog juniora, npr?
  • mali M
    5.1k
    Čuj sad, pa gledali smo što imamo od izlaznih, struka vjerojatno ima još 300 puta veći uvid, da je po tome onda nebi nikad dovodili nikoga.s jedne strane se zazivaju transferi, s druge strane žele se iskusni, s druge da su mladi i perspektivni za razvoj i prodaju... Naši klinci će uvijek iskočiti ako valjaju pa rekao je to i Šimić u jednom intervjuu...
  • PlavacZRima
    289
    Nemamo mi baš u juniorima igrača takvog profila, defanzivno jak,agilan i solidna tehnika. On bi trebao biti nekakva zamjena za Mišića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions