• xavier
    12.1k
    Da se razumijemo, ja prvi smatram da Olmo ne bi pogriješio kad bi potpisao ovaj ponuđeni ugovor i ostao još godinu dana, ali vidim da svatko ima svoju ideju do kad bi trebao ostati.

    Neki su prije koji mjesec pisali "samo nek nas uvede u LP pa onda može ići". Koja je poanta da nas uvede tamo i onda igramo LP bez njega? Sad neki zagovaraju "bar do zime", ali u zimskom prijelaznom roku klubovi uglavnom kupuju igrače za "zakrpati rupe", a ne igrače koje vide kao nositelje.
  • xavier
    12.1k
    Olmo je stvarno OK dečko i ne igra podmuklu igru ko neki prije domaći igrači kad su htjeki pošto poto van. Ali on im svoj put, sluša svog oca i u planu mu je otići. A koliko poznam Baru mislim da i on kopa rukama i nogama da se mali što prije proda.Mr Anderson

    Što se događa, to ne možemo znati, ali i meni ostavlja dojam nekog tko je stvarno "na mjestu".

    No opet, i on i njegov tata su više puta rekli da je vrijeme za "promjenu sredine".
  • reziser
    6.8k
    možemo biti sretni da je uopće došao u dinamo i igrao za njega
    očito je da želi otići, zov novaca i povratak doma je veliki izazov
  • Papastrumf
    12.4k
    Doma se sigurno nece vratit.
  • Infinity
    16.4k
    Olmo bi do iduceg ljeta mogao postati A reprezentativac Spanjolske, a iduce ljeto je Euro. Ako zele uzeti sto vise love od njega onda trebaju ciljati taj Euro i pokusati ga prodati kao reprezentativca Spanjolske, a ne kao igraca Dinama, jer ce time dodatno dobiti na cijeni.

    Mozda je malo previse ocekivati da igrac Dinama igra za jednu Spanjolsku, ali...

    Ja jos od proljetos odbrajam dane do 01.09. i racunam koliko jos treba izdrzati da ostane. Od proljetos sam vjerovao da ce i ostati iako su svi govorili da to nema smisla, al kako se prijelazni rok blizi kraju tako je optimizam sve veci, sve vise ljudi vjeruje u ostanak. I sad bi odlazak bio ogroman udarac. Vjerujem da ce ostati do ljeta i nadam se da ce biti prodan odmah nakon Eura, tj. da se na njega nece racunati ni minute i da se ekipa spremi bez njega. Nitko sretniji od mene ako ostane i tu sezonu, al u to je tesko vjerovati. Ili ne? Mozda dobijemo trijeznu verziju Sammira :rofl:
  • xavier
    12.1k
    Kako ne voljeti naše novinare, oni već znaju i za koliko će Ivanušec biti prodan kad bude odlazio:

    "Lokomotiva će dobiti 3,1 milijun eura po kvartalima u sljedećih godinu dana, prvu ratu odmah da se isplate zaostale plaće i vrate osmijesi na lica njenih igrača, trenera i „radne zajednice”, a klub iz Maksimira je profitirao jer neće morati usmjeriti na Kajzericu postotak od sljedećeg transfera. Dakle, kada za, primjerice, dvije godine Ivanušec bude prodavan u inozemstvo, „modrima” će pripadati svih 10 do 15 milijuna eura..."

    :cool:
  • Infinity
    16.4k
    Zanimljiva cinjenica je da su dva najskuplja igraca u povijesti kluba varazdinci ponikli u NK Varazdinu.
  • dinamo vitez
    319
    Ne znam je li objavljeno igdje, ali čini se da je Tomo Knežević, nekad velika nada iz godišta '99., potpisao za Trenčin u Slovačkoj. Tako bar tvrdi twitter:

    ECU4SWHWwAAlPeI?format=jpg&name=medium
  • marcio amoroso
    36.6k
    8c073tc6xscmqx6l.jpeg
    Luka dobrodošao :up:
  • El Capitan
    74

    Nije dosta Režek jer opet ostajemo na jednom klasičnom zadnjem veznom (Ademi) a trebaju nam 2.
  • BluePhone67
    4.1k
    Lesi se usvico ko prasac :grimace:
  • dinamo vitez
    319
    Listajući twitter nađoh vijest iz izvora upitne vjerodostojnosti, NETVASCO, koji se bavi vijestima vezanima uz brazilskog velikana, Vasco da Gamu. Oni tvrde da je iduće Dinamovo pojačanje iskusni argentinski centarfor Maxi Lopez koji je prošlih sezonu i pol proveo u njihovom klubu, a najpoznatiji je iz svojih dana u Barceloni kada je pomogao srušiti Chelsea u Ligi prvaka prije 14 godina.

    Ima 35 godina, a prošle je sezone zabio 7 golova uz 6 asistencija u 19 utakmica u brazilskoj Serie A, ove godine 2 gola u 5 utakmica. Slobodan je igrač, a transfermarkt ga procjenjuje na 1 milijun eura. Prije toga je godinama uspješno igrao u talijanskoj Serie A za Cataniju, Chievo, Udinese, Sampdoriju, Torino i Milan.

    Uz pomoć Googleovog prevoditelja, kažu da mu je cilj vratiti se u europski nogomet i živjeti bliže obitelji i djeci. Dinamo je navodno kontaktirao njegove predstavnike i pregovori su pri kraju. On je još uvijek u Rio de Janeiru gdje trenira, ali ga 'intrigira ponovno igranje u Ligi prvaka':

    netvasco.com.br/maxi-lopez

    20190819-145712-1-.jpg

    Ne znam koliko je ovo vjerodostojno, ali u svakom slučaju uzbudljiva završnica prijelaznog roka :D
  • Hipo
    406
    Dobrodosao maxi lopez!! :scream:
  • Eduardo
    20.3k
    Njemu je Icardi ukrao ženu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions