• Guinness
    1.9k
    Upravo ovo je rezultat godina
    Čini se da godišnje ne idu i neće ići baš dobro i da bi Maksimir mogao biti dosta prazniji ove sezone.Maksim Maksimirski

    Ja bi baš rekao da godišnje idu svojim prirodnim tokom i da su ju kupili isti koji su i prošle sezone bili redoviti, oni koji će ju i "isplatiti" do 1.9., ako uopće netko i razmatra financijski aspekt godišnje.
    Brojka od 5 i kusur tisuća prodanih godišnjih od prošle sezone je praktički potpuno irelevantna i ne nudi skoro nikakav uzorak bilo čega...
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Jel se mogu godišnje ulaznice uzet na rate? Ako mogu onda stvarno nije problem dat mjesečno 30-40 eura za godišnju.
  • Cosey
    433
    Jel se mogu godišnje ulaznice uzet na rate? Ako mogu onda stvarno nije problem dat mjesečno 30-40 eura za godišnjudinamo u srcu

    Da, ali samo preko PBZ-a i Erste.
  • Rajkan
    0
    Ima nekog na ticket pointu, ima gužve? Skoknuo bih pod pauzom...
  • deda
    27.5k
    100-tinjak ljudi.cop24forvspecvth.jpg
  • Sajla
    3.2k
    hm, nije baš za skočit za vrijeme gableca :) pitam se hoće li iza 5 biti veća gužva ili baš obrnuto. vjerojatno ću danas otići pa se uvjerim vlastitim očima. s jedne strane priželjkujem gužvu - ali ne dok sam ja u tom redu ;)
  • deda
    27.5k
    Nemoj iza 5. Dolazi nas 100 koji smo se već dogovorili. :cool:
  • Sajla
    3.2k


    a ne, onda sigurno dolazim i vodim ženu, djecu, susjede i rodbinu - pa nek dođu novine snimiti i da stave naslov u stilu "Jagma i pomama za godišnjim ulaznicama, u Dinamu zadovoljno trljaju ruke!" :strong:
  • Juznjak
    2.9k
    Ja imam jedan problem pa ako može netko pomoći. Ne događa mi se prvi put i ne sjećam se kako bih ga ranije riješio. Uglavnom kad uđem na Dinamov link za uzet ulaznicu, u ovom slučaju godišnju, naravno traži prijavu i da potvrdim članstvo. Ako sam ja dobro razumio, trebao bih se prijaviti s podatcima od računa na Ulaznice.hr . Međutim, ja kad upišem podatke stoji mi da se ne podudaraju i da ne mogu nastaviti dalje, a kad probam s istim podatcima na Ulaznicehr sve normalno funkcionira. Je li imao netko isti problem?
  • deda
    27.5k
    Prebrojio sam zapad dolje. Prodano 1137 ulaznica.
  • deda
    27.5k
    Odi direkt na stranicu ulaznice.hr onda.
  • duksy
    59
    Ako ću za tekmu prvog kola 22.7. htjeti koristiti jednu od četiri bestplatne ulaznice sa članske iskaznice, mogu li online uzeti karte ili moram na ticket point?
  • maksimirski istok
    182
    Pojedinačnih ili godišnjih?
  • mokoxax468
    370
    Prebrojio sam zapad dolje. Prodano 1137 ulaznica.deda

    S obzirom da se pričalo da se prodalo oko pola godišnjih za sjever u odnosu na prošlu godinu, znači da je do sada prodano cca 2.200 ulaznica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.