• Neki tip
    21.3k
    To sa zadnjim veznim je samo jednom spomenuto (jest katkad to igrao), u sljedećem postu sam iznio argumente zašto mislim da nije doveden za zadnjeg veznog, već kao 8ca ili 10ka i to je to, nije baš da se ponavljaju postovi da je doveden kao zamjena za Šunjića.
  • Neki tip
    21.3k
    Doduše, Mr Anderson ostavlja otvorenim da će igrati možda i to, ali drugacije od Šunjića, kao i Moro. S tim se slažem. Ali mislim da će prvenstveno imati ulogu razigravača za koju će se boriti s Majerom. Može i kao box to box, umjesto Gojaka.
  • reziser
    6.8k
    za sad su me Pinto i Moubandje jako razočarali
    očekivao sam od njih puno više

    o belom i andriću neću ni slova :D :D i dalje mislim da su promašaji
  • deda
    32.6k
    Moubandje je tu tek par dana, a Pinto nije igrao skoro godinu dana. Vjerujem da će se oni dići, a možda i Belom pomognu golovi u Zaprešiću.
  • reziser
    6.8k

    na žalost, vidi se to neigranje Pinta, naravno da se nadamo da će oba biti pojačanja, a ne prinove...
  • xavier
    12k
    Na desnom boku sad imamo stvarno bizarnu situaciju. Stojanović nam je od samog dolaska dizao tlak svojim glupostima, klub napokon dovede zvučno pojačanje koje cijelo vrijeme zazivamo i što se dogodi? Pinto je totalno van forme i za sad se baš i ne čini kao pojačanje, a Pero se za to vrijeme napokon sabrao i podigao razinu igre te izgleda skoro kao igrač kakvom smo se nadali u vidu Pinta :cool:
  • reziser
    6.8k
    stojanovic je odigrao jako dobro prošlu sezonu, i ovu počeo odlično, i činjenica da igra sve bolje....pinto me za sad razočarao....ali sam optimist aza njegovu igru
    iskusan je on igrač
  • Dudu
    2.6k


    Realno zadnjih godina je bio i presiguran u prvih 11, nije imo nikakvu konkurenciju, zato i nije napredovao, sad kad zna da ga svaka greska moze prebacit na klupu odmah grizes vise.
  • Mr Anderson
    7.9k
    To je ono što je rekao Bjelica. Kupovinom Pinta i Moubandjea i Stojanović i Leovac su se osjetno podigli. Konkurencija.
  • Neki tip
    21.3k
    za sad su me Pinto i Moubandje jako razočarali
    očekivao sam od njih puno više
    reziser

    Ma daaj, pa kak te Moubandje stigao razočarati uopće!? :chin: :smile: Čovjek tek stigao, nit se stigao uigrati niti steći formu s obzirom da nije bio s Dinamom na pripremama, a zadnjih pola godine nije puno igrao.

    Zbilja mu treba dati kredita.. pa on je lijevi bočni iz Toulousea, a ne Messi da odmah radi nekakvu ludu razliku na terenu. :wink:
  • xavier
    12k


    Upravo tako. Ja od njega (mislim na Moubandjea) očekujem da prvenstveno zatvori lijevu stranu u europskim utakmicama te da, kad mu se pruži prilika, uputi dobar i opasan centaršut.
  • Neki tip
    21.3k
    Uvjeren sam da će tako i biti. U solidnom francuskom klubu je godinama to dobro radio, nema razloga sumnjati da će biti koristan.
  • reziser
    6.8k

    činjenica je da ga nismagledao u živo iz objektivnih razloga, nego uz put na telki kolko sam stigao....i mogao
    naravno da nije messi
    tako da o njemu nisam mjerodavan iznositi neko mišljenje. za sad :D
    jedno je gledat na telki drugio u zivo...
    i dalje mislim da ce biti pojačanje kao i pinto
  • The Undertaker
    5.1k
    Stojanović je čitavu prošlu sezonu odigrao, generalno, dobro. Kod njega trud i zalaganje nije upitno pa čak i neko znanje i doprinos napadačkim akcijama. Samo, u obrani radi glupe i katastrofalne greške i to nas je x puta koštalo u prošlosti. Samo je pitanje kada će opet. Na zimu, kad Pinta vratimo u formu, prodati ako je moguće.
  • Guinness
    2.2k
    a šta je sa perzijcem?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.