• Carrasco
    4.1k
    Ivanusec moze jako dobro odigrati na zadnjem veznom, mislim da je ovo vise zamjena za Sunjica nego za Olma.
  • Neki tip
    21.3k
    Često je igrao na zadnjem, da, može to, ali puno je on kreativniji igrač.. Sad, jel bolji kao osmica ili desetka, Bjelica zna bolje nego ja, ali po meni ga šteta koristiti na zadnjem i siguran sam da ga nisu doveli da bi preuzeo Šunjićevu ulogu. A da će katkad "uskočiti" na to mjesto - vjerojatno da.
  • reziser
    6.8k
    neki tip sa zapada :)
    čitam tvoje upise, slični su :D
    kolega sa zapada :D :D
  • Hipo
    406
    Řežek nemoj se ljutit al daj malo smanji upise bez ikakvog smisla, pa nije ovo chat.

    Manje postova al nek budu konstruktivni i vezani za temu u kojoj pišeš.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ne mora biti zadnji veuni ko Šunjić, ni ne može biti Ivanušec takav kao ni Moro. Imam dojam da Bjelica niti ne traži igrača tipa Šunjić, barem prema onom što sam pročitao.
  • Jaki
    100
    Oršić napokon pozvan u reprezentaciju!!!
  • reziser
    6.8k

    ja s tim nisam sretan
    jer igrati neće
    neće biti s klubom i trenizima u klubu, tako da..biti na širem popisu nije neka sreća
  • Papastrumf
    12.2k
    Sigurno nije neka sreca naci se u krugu reprezentacije igracu poput Orsica.
    Stvarno nekad pises teske nebuloze.
  • reziser
    6.8k

    svi ponekad trabunjaju, ne*? :D

    govorim za klub :kiss:
  • xavier
    12k


    Ti nisi zadovoljan jer on "sigurno neće igrati", tovari nisu zadovoljni jer Juranović "neće igrati".

    Najbolje da onda zovu samo 14 igrača :grin:
  • reziser
    6.8k

    ajd
    bitno da ste vi i on zadovoljni :) :yum:
  • Mali dioničar
    15.2k
    Ako Dinamo udje u skupinu LP, ove godine UEFA dijeli bonuse za rezultate proteklih 10 godina za 32 kluba koji udju.

    Dinamu bi po toj osnovi pripalo 7,756 milijuna.

    Dobar tekst, Lipovac, JL.4iqsdvb63rrxmaxe.jpeg
  • El Capitan
    74
    Ispričavam se ali zbilja ne razumijem zašto bi se Ivanušeca stavljalo na zadnjeg veznog. Imaš Mora i Gojaka koji to mogu (pokušati) odglumiti, naprijed imaš Olma (koji sada ziher odlazi) i Majera, dakle nekom logikom stvari se za playmakera bore Majer i Ivanušec, Gojak i Moro mogu igrati box-to-box (samo ne dati Gojaku da puca) a pretpostavljam da nisu toliko neozbiljni da do kraja prijelaznog roka ne dovedu još jednog pravog defanzivca da rasterete Ademija.

    (moglo bi se pričati i o još jednom napadaču ali Gavranu se samo mora otvoriti a Andrić ipak zaslužuje još jednu šansu -ali doslovce još jednu)
  • Ludovic IX
    7.2k
    nije mi jasna konstrukcija - olmo ziher sad odlazi..zbog ivanušecovog dolaska??? baš su isti tip igrača. drugo, znači dat će ga prvom ponuđaču jer se mora prodati? treće, jel došla ijedna službena ponuda?
    ajax je demantirao svoju, onu od wolvesa su prestali čak i ovi naši novinari komentirati.
    on je vrijedna roba ali sumnjam da će ići negdje gdje će biti na klupi a ovi manji se malo teško odvajaju od 25-35 miliona za igrača iz dinama.
    ne kažem da neće 100% otići, ali vjerujem da ni njemu nije pod mus da mora otići i ako ne dođe nešto stvarno jako dobro za njega, da će radije ostati i potpisati taj novi ugovor
  • El Capitan
    74
    Ne vodim transfere i nemam pojma kaj ovi kemijaju ali ništa ništa ništa i onda odjednom 3 milijuna za Ivanušeca mi je nekako znakovito. Tim više jer na pozicijama koje najbolje igra nismo deficitarni. Ja bih osobno bio presretan da Olmo ostane.

    Originalno sam postavio pitanje o Ivanušecovoj poziciji, nisam dobio dojam da je dečko materijal za zadnjeg veznog. Naravno, netko ga je vjerojatno više gledao pa zna bolje od mene. Čini mi se mekan za tu rolu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.