• plavi67
    920
    dajte nam bjeloruse u grupi!
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Ja bi da se igra u Areni Zagreb samo zbog kapaciteta, a ne znam koliko bi bio kapacitet 10 000 gledatelja. Atmosfera bi bila brutalna.
  • Patak
    2.2k
    Ono kaj meni smeta je da nema jasno ocrtanih granica futsal terena. One linije koje se miješaju sa košarkaškim i rukometnim mi pokvare doživljaj.
  • NORTE
    9k
    Ono kaj meni smeta je da nema jasno ocrtanih granica futsal terena. One linije koje se miješaju sa košarkaškim i rukometnim mi pokvare doživljaj.Patak
    To naravno postoji i u futsalu, podloga, ali dinamo nema svoju dvoranu i zato koristi košarkaške parkete.

    r8jci8khcmujf4vy.jpg
  • Mr Blue
    3.3k
    Atmosfera bi bila brutalna.dinamo u srcu

    Misliš? :grin: Ja nisam uvjeren da bi u Areni bila atmosfera kao u Dvojci sad ili u Ciboni...

    Obrazložit ću. Za vrhunsku atmosferu podrazumijevamo i punu dvoranu. Imajmo na umu da je tu Arenu, a uzmimo da je kapacitet 10.000, potrebno napuniti tri puta za ovu rundu Lige prvaka. A realno, u goste nam stižu javnosti potpuno nepoznate ekipe iz recimo Finske i Gruzije, a ni ulog nije naslov prvaka recimo, bez obzira što je hype oko same činjenice da Futsal Dinamo igra Ligu prvaka.

    Pitanje je bi li uspjeli rasprodati tri dana za redom kao Draženov dom dva puta nedavno. Također, od tih 30.000 potencijalnih gledatelja, jedan veliki dio njih bi vjerojatno prvi put ikad bio na futsalu. To je samo po sebi naravno sjajno i volio bi da što više ljudi dođe pogledati futsal i što radi Futsal Dinamo, ali ovdje sad pričamo strogo o toj navijačkoj atmosferi za koju mislim da se ne bi dogodila u tim uvjetima. Dodatno, Arena mi je skroz sterilna po pitanju tribina. Kao da je sve predaleko. U Dvojci i Ciboni na plavom teleskopu samo što ne zagrliš igrača.

    No živi bili pa vidjeli.

    Meni ista stvar smeta, no nažalost to je trenutno tako. Povećanjem generalnog interesa za futsal kao sport, pa i budući uspjesi Futsal Dinama i reprezentacije mogli bi pridonijeti tome da Zagreb dobije dvoranu samo za futsal, odnosno, da neka nova (ili rekonstruirana) dvorana ima mogućnost izvlačenja parketa i postavljanje podloge za futsal. To bi bilo super i što je najvažnije u popularizaciji sporta na televiziji bi to sve skupa izgledalo barem pet puta bolje i privlačnije.
  • Nino Bule
    11.3k
    Arena za final four ako bog da, do tada mi se cibona cini kao najbolji izbor
  • anti190-314
    70
    Osobno mi arena previse vuce na event,trend,modu. Imamo dvojku kao jezgro i cibonu za vece tekme.
  • ksapi
    2k
    Bezveze raspravljate uopće, Arena nije opcija :)
  • xavier
    11.1k
    Ma kakva Arena. Kako je @Mr Blue napisao, da bi imali atmosferu u Areni, ona mora biti puna, a jednostavno ne vjerujem da će zanimanje za ovu fazu LP u ovo doba godine biti tako veliko. Treba uzeti u obzir da i "veliki" Dinamo u isto vrijeme igra ključne utakmice za ulazak u skupinu LP te da još traju godišnji odmori.

    Mene je Cibona jednostavno oduševila. Naravno da atmosfera i u dvojci zna biti odlična, ali Cibona mi je jednostavno puno prikladnija dvorana.
  • Papastrumf
    9.4k
    Treba uzeti u obzir da i "veliki" Dinamo u isto vrijeme igra ključne utakmice za ulazak u skupinu LP te da još traju godišnji odmori.xavier

    Ovo se igra krajem listopada.
    Bez obzira na to, mislim da nikakva Arena ne dolazi u obzir.
  • xavier
    11.1k


    Ne znam zašto sam mislio da je ranije, ali Arena jednostavno nije opcija jer bojim se da nema šanse da se napuni u toj fazi.
  • masacusec
    3k
    Koliko god mi drkali na tu fantomsku scenu prepune arene dok igra Futsal Dinamo, treba biti svjestan da je to (još uvijek) utopija....
    Ono kaj želim reći, bolje krcati yugo45 nego prazan lexus!
  • NitkoBitan
    11.8k
    Ma samo Cibona za prvu fazu (a ni protivnici u pocetku nece biti atraktivni)... potraznju korigirati cijenom i tjt.

    To se igra preko tjedna i mogla bi se poklopiti europska utakmica velikog Dinama i jos k tome gostovanje. Tesko ce se ispunit Arena koliko god mastali o tome.

    I da, clanovi pravo prvokupa :victory:
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k

    + od mene
    korak po korak

    p.s.pozdrav svim zonašima od novoga člana
  • Mr Blue
    3.3k
    Danas je ždrijeb skupina Lige prvaka, od 14 sati na uefa.tv ... saznat ćemo jednog protivnika koji nam stiže u Zagreb sigurno, a saznat ćemo i koje dvije skupine Preliminarne runde pomnije pratimo jer nam pobjednici te dvije skupine stižu u goste (u Glavnu rundu ide i najbolji drugoplasirani, pa nas možda i to zapadne, ali manje su šanse).

    Klupska delegacija je u Nyonu, a javljat će nam se uživo s dojmovima na storyjima na Instagramu i Facebooku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.