• xyz
    840


    Ugovor mu ističe u lipnju 2025 po TM-u...
  • Neki tip
    19.3k
    hajka na pojacanja i pritisak na Upravu da do 1.7. vec moramo imat slozenu momcad...Schpatz

    Barem 3x sam već pisao da se ni dosad nisu dovodila pojačanja prije 1.7., ali ne hvata se, panika je tu i ne da se.

    Bišćan zna da nam trebaju, Šimić zna da nam trebaju, jednostavno mi je nedokučivo otkud tolika nervoza i nepovjerenje.

    Pogotovo jer NITKO nije otišao, dakle za početak imamo posve dobru momčad, a pojačati je još uvijek stignemo.

    Ne velim da ljudi možda nisu i u pravu, možda se ispostavi da smo trebali ranije sve imati složeno, ali ne znam kad je i kako kriterij postalo pojačavanje momčadi u lipnju bez da je ijedan jedini igrač otišao.

    I mislim da tu uopće nije naglasak na nekakvim mamićevcima, raznim smutljivcima i sumnjivcima.

    Možda po društvenim mrežama i da, ne znam, ne pratim to, ali na Zoni je podosta slična atmosfera, a tu sasvim sigurno ne obitavaju ovi gorespomenuti, barem ne u nekom bitnom broju.

    Možda je samo riječ o vrhuncu cjelogodišnje frustracije Čačićevim rezanjem kadra na prvih 11 i 0 zamjena, otprilike, možda o velikim očekivanjima od novih ljudi, možda ljudi u velikoj želji da se nova ekipa pokaže i ne da materijala mamićevcima naprosto gori da se to sve sto prije posloži, Dinamo bude jači nego ikad i začepi usta svima koja čekaju da izleti u zavoju.

    Nemam pojma, razmišljam naglas, možda je nešto od toga, a možda sam na posve krivom tragu.

    Ali znam da Šimić još nije izgubio povjerenje koje imam da će to znati složiti, uz mig Bišćana za dolaske.

    To mi je zasad dovoljno, a jesam li ja naivan ili oprezniji ipak previše paničare, pokazat će vrijeme.
  • Droljo
    5k
    Ne pretjeruj. Daleko je Broz od top 5 veznjaka svijetaImamo Dinamo

    Glavni igrač repke koja dere godinama, finale lp sa interom, neke titule sa dinamom i interom. Neznam da ima 5 boljih u nazad 10 godina...
    Ali ok. Ljepota je u oku promatrača
  • xyz
    840


    Pogotovo jer NITKO nije otišao, dakle za početak imamo posve dobru momčad, a pojačati je još uvijek stignemo.Neki tip

    Otišao kapetan, otišao najbolji strijelac i najproduktivniji igrač zadnje četiri godine, otišli stoperi KTC, Ras, Dilaver.

    Momčad nije dovoljno dobra niti za hnl, a ne želim ni zamisliti što će biti ako ode ili se ozlijedi netko od prvotimaca. Nama treba minimum 5 igrača da nitko ne ode, i to barem dvojica moraju odmah biti pojačanja i igrači za početnu postavu.

    Šimić za sada nije uradio ništa i to je Bišćan jučer indirektno jasno rekao. Mene je samo strah da će se o pojačanjima početi razmišljati kad već kompromitiramo sezonu.
  • Ivanmtk
    678
    možda sam prenaivan i možda se pokaže drugačije, ali ja imam potpuno povjerenje u Šimića i Bišćana. Siguran sam da imaju detaljno razrađen transfer plan. Unutra su 0-24.
  • OsamŠest
    2.6k

    To je jedina istina.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Prekrsit cu djelomicno svoje obecanje da necu komentirat u ovoj temi do 15.7., ostavit cu upis al nevezan za komentiranje traceva i dolazaka/odlazaka.

    Idu mi vec na k ovi koji dizu paniku jer smo eto do 7. mjeseca doveli "samo" jednog igraca, kao da smo prosle ljetne rokove dovodili odmah prije sezone 2-3 igraca pa je ovo eto neka enigma... Mi i sa ovim kadrom vrijednim skoro 100 milijuna eura jednostavno MORAMO biti u stanju proci 2. i 3. pretkolo bez ikakvih pojacanja i bez nekih problema.

    Takoder trebamo biti svjesni da postoji trend na trzistu da cijene igracima padaju prema kraju prijelaznog roka pa tako i uvjeti postavljeni od strane istih. Nije Simic dosao ovdje razbacivat se milijunima (svatko to moze dizuci kredite) i kad nesto slucajno pode po krivu dat petama vjetra, a ne...

    Od ovih panicara i pljuvaca sigurno nece biti isprike krajem 8. mjeseca nakon dovodenja jos 3-4 respektabilna igraca i ulaska u LP.

    Lp do Superkupa
  • seljak86
    2.3k
    99,9% pljuvačina su pripadnici mamićevog kulta ličnosti. Nema tu pomoći.
  • Neki tip
    19.3k
    Nama treba minimum 5 igrača da nitko ne ode,xyz

    To sam i napisao. Nije mi ovo gore prvi post na Zoni.
  • Beowulf112
    301
    Ja nisam bas optimista..pa vidjeli smo kako nam se ekipa mucila u drugom dijelu lanjske sezone..mucili smo se zabijati gllove kad su otisli i orsa i ademi..da je bilo tko u tom trenutku kad su njih dvojica bili jos s nama pitao tko su tri naibolja igraca dinama 98% njih bi medu tri nabrojalo orsu i ademija..i sad smo bez oboiice..pa to je koda real ostane bez Viniciusa i Valverdea..to vise nije ista ekipa..ovi mladi sto je biscan prikljucio mi ne uljevaju povjerenje..mozda i bude nesto od njih ali za godinu ili dvije...a nama je to puno za cekati..takve smo igrace inace slali na kaljenje u loksu,inter,istru itd...pa ko se dokaze na posudbi bi zasluzio priliku u dinamu..a ne da se od starta uci u dinamu..treba zadrzati ekipu koju imamo..pokusat produzit sa petkom i livijem jer ipak su HNL zvijeri..eventualno prodat Šutala ako dode neka ponuda od 25 milijuna ali odmah reagirar sa zamjenom..jer tako to rade veliki klubovi..recimo Jakov Medic iz njemacke 2.lige bi mogao mozda biti dobra zamjena i mozda je dostipan jer mu ugovor istice sljedece godine..ocito orsica nismo mogli vratiti ako su se turci isprsili sa 4milijuna i vecom placom ali mogli bi taj novac usmjeriti na nekoga drugoga...treba nam desno krilo podhitno jer meni je spikic premlak u europi..za hnl je vise nego dobar..i neki solidan lijevi bek..vec sa dva prava pojacanja uz ostanak ostalih standardnih ova ekipa bi bila puno jaca
  • San Lorenzo
    11.5k
    99,9% pljuvačina su pripadnici mamićevog kulta ličnosti. Nema tu pomoćiseljak86

    Tako je, zdravko je moja nit vodilja...trebate prestati vidjeti mamića u svemu, ako Šimić najavi '5-8' igrača, ako trener prije mjesec dana kaže da je nova sezona blizu i da trebamo biti brzi na tržištu, ako trener jučer kaže da nam treba novih igrača, pa jebem mu mater jesu onda i oni dio mamićevog kulta ličnosti?
  • NitkoBitan
    12.2k
    99,9% pljuvačina su pripadnici mamićevog kulta ličnosti. Nema tu pomoći.seljak86

    Ja ih dijelim na pljuvace i panicare. Mamicevci pljuju sve, ali ne panicare jer Dinamu zele sve najgore od odlaska Mamica.

    Panicari su pali pod utjecaj Mamicevih novinarskih patki i katastroficnih clickbait naslova.

    Danas otvorim index i saznajem da ovo ljeto sigurno ostajemo bez 2-3 reprezentativca, jasno, kak da ne :lol:
    Ljudi nazalost citaju i puse te gluposti, raspad Dinama ce trajat ravno do 15.7. u 22 sata. A do tada vise mojih komentara na ovoj temi nema :zip:
  • Neki tip
    19.3k


    Budući da si lajkao xyz-ov komentar koji je suprotan od tvoga, ne znam slažeš li se sa sobom ili s njime, odnosno pretpostavljam da si u svom komentaru ironičan, ali da, mislim da znaju što rade.

    Opet, ja sam glasovao za MOST 2015. I opet bih, iz one pozicije, ali hoću reć da moji izbori znaju biti naivni i blesavi.
  • seljak86
    2.3k
    govorim za komentare na fb jer su oni najbučniji paničari/pljuvači. Takvi visokoumni komentari su često popraćeni komentarima tipa "plakat ćete za maminjom" ili "maminjo kralj". Možda jesam protjero s 99,9%, al većina jesu.
  • Orc123
    5.1k

    Tako je ima ih na tone ali bas i ne vidim kako se tamo neko obracunava s njima, a npr. Ovdje se mamici traze u svemu i to odmah ako si slucajno drugacijeg misljenja. Tamo ni bu ni be da bi im netko ocitao bukvicu. Mene pak npr. Bas briga za takve jer svatko ima pravo na svoje misljenje a tjesim se da Hvala Bogu sigurno ima puno puno vise ljudi i navijaca koji vide da se klub konacno vraca na pravi put....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.