• Mlađi referent
    10.3k
    I Sofa isto.
    Valjda ih je sve zeznula objava Trabzona, a nemaju prevoditelje :sweat:

    tqsnrxsyo5qggo0j.jpeg
  • Infinity
    15.2k
    A i zašto objaviti da pregovaraš ako nije gotovo, to prvi put kod vidim.Krizy

    Neki su ovdje imali ideju prije nego sam to vidio kod Trabzona :rofl:

    Smijesno je. Mislio sam da mi ne valja prevoditelj na Facebooku, ali su doveli kapetana Panathinaikosa i objava izgleda potpuno drugacije. Takodjer su objavili da pregovaraju s nekim iz Valladolida, objava identicna ovoj Orsica. Na Instagramu tog tipa, kao i Orsica nema bas nista.
  • Jaro
    5.4k
    Ako je istina sve sto pisu o Brozovicu i potencijalnim transferima u S.Arabiju/Barcelonu - mozda da Orsic uzme njegovog starog za agenta.
  • plavi67
    920
    e moj orša, od željene engleske do turčije
  • The Undertaker
    3.9k
    Ako se ne varam, oni ne igraju Europu. Dodatni minus.
  • deda
    27.5k
    Volim i cijenim Oršu, ali ako je on stvarno sretan s ovim razvojem karijere nakon Dinama. Hucika je sigurno sretan.
  • Papastrumf
    9.4k
    Jbg, sjebao se s Engleskom dobrano i to je to. Imao je želju vratit se u dinamo, ali klub očito nije htio dati 4 milje € odštete za igrača od 30 godina, koji uz to nije igrao nogomet 6-7 mjeseci.
    Ako je plan ostaviti Ivanušeca, nemam ništa protiv te odluke, ali ako će se Ivanušec prodavati onda su se grdo prevarili jer ne vidim tko će pokriti to lijevo krilo, a i koga mogu dovesti da bude instant pojačanje.
  • Patak
    2.2k
    Dobio je klub, koliko 6,5, a sad 6 mjeseci kasnije ne bi dao 4. Pa to bi bio super posao za bilo koga a ne za najboljeg igrača Dinama. 4 smo dali za Boška Šutala, 2 za igrača iz druge lige...
  • Ludovic IX
    5.1k
    nije ni orša instant pojačanje..on ima problem na početku svake polusezone dok ne uđe u ritam utakmica tako da nakon ove pauze, mi bi njega dobili tek negdje u 9-10 mjesecu..i tko zna dal više ikad onakvog
  • Droljo
    4.7k
    I opet, koji problem? Taman kad ti ode ivanušec..
  • Nousername
    610
    Meni se cini da se Ivanusecu i Dinamu nigdje ne žuri.Odigro je tek jednu polusezonu na bas viskoj razini.Odradit ce ovdje jos vjerovatno jednu polusezonu ili sezonu i nakon toga otici.Nakon toga i mi bismo mogli vratiti Orsica ako se na poziciji krila u dogledno vrijeme ne razvije neki mladi igrac.
  • Droljo
    4.7k
    Možda se sad luka prisjeti...
  • miro
    3.1k
    Badelj ostaje u Genoi još jednu sezonu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.