• Carrasco
    4.1k
    kao da se takmiče tko je gluplji
  • deda
    28k
    Ideja da će oni otići jer ćemo igrat pred praznim stadionom ili će nas ful izbaciti iz Europe je neozbiljna.
  • xavier
    11.1k


    Najbolje da na stadion puštaju samo one koji smatraju da hrvatsko pravosuđe vodi nepošten rat protiv Tatte, zar ne?

    A mi ostali nek si napravimo svoj Dinamo?
  • The Undertaker
    4.1k
    Ako se već pozivamo na moral i poštenje, tko daje nekome pravo i otkuda legitimitet da se "izbacuje" klub iz Europe.
  • deda
    28k
    Ponavljam još jednom. Ova rasprava je potpuno promašena, totalno miješanje krušaka i jabuka, jedna velika neozbiljnost.
  • Bosna86
    11.6k
    Da je grupa htjela izbaciti klub iz europe, davno bi ga izbacila. Negativa nista nece promijeniti na bolje, ali ako ocekujete da ce boysi spustiti glavu da bi vi mogli gledati Real u miru onda promijenite klub jbg. ZDRAVKO MAMIC I NJEGOVA KLIKA SU NEPRIJATELJ BROJ 1 I NIKAKAV TRENUTNI REZULTAT TO NECE PROMIJENITI!
  • Slepipap
    26


    Ma ne remetite vi nista. Vi ste šaka par stotina jadnika koji ne mogu napunit ni vlastitu tribinu a klub vam vodi brđo izbosne. Da ste neka navijacka skupina izbacili bi ih sve skupa naglavacke prije 20 godina. Vi mozete voditi jedino neke vlastite ratove kao sto oni u upravi vode svoje vlastite ratove.
  • deda
    28k
    Šta bi spuštane glave bilo vikanje Mamiću lopove, zločinče, gade, kretenu, lihvaru a ne Mamiću cigane. Nemojte me zajebavat.
  • Bosna86
    11.6k
    A cek tebi ne vodi klub? Ako ne navijas za Dinamo, sta radis ovdje onda
  • BluePhone67
    3.3k
    nece nas izbacit zbog toga, bit ce zatvoren stadion iducu utakmicu... i onda jednostavno zabrane ulazak na stadion ovima što su vikali... imate odlične ideje, svaka vam castCarrasco

    To sam ja rekao, ne nas vise ili boysi. To sam napisao i odgovorio covjeku prije..

    A ti meni odgovori jel si tu mene nazvao glupanom i ostale neistomisljenike u proslom postu sto je ispod ?

    kao da se takmiče tko je glupljiCarrasco
  • Goran
    80
    Vikati Mamiću Cigane je svakako uvredljivo, posebno za Cigane, jer mislim da nema takvoga koji je izvukao 40 milja eura iz nečega za što se kleo da mu je sveto ;-)
    Sigurno da ga se može vrijeđati i bez spominjanja te imenice, makar ju ja ne vežem uz etničku grupu, jer svatko tko je odrastao u mom dijelu Hrvatske zna da postoje bijeli i crni Cigani, Mamić je po svemu što je napravio klubu bijeli Cigan, a to nikakve veze s etnicitetom i rasizmom nema, više s moralom i karakterom.
    To bi se moglo i ići dokazivati na nekom sudu, ali znamo kakvi su sudovi...
    Kolege su dobro rekli, za nas se ovdje primjenjuju standardi Uefe, tako su se neko vrijeme i na precrtanu siluetu ZM, a to je bilo jedino zato što su dužnosnici kluba i HNS-a, jedni te isti, za svoga članstva u komisijima Uefe to odradili, a i ovo su plodovi njihova rada.
    Da vas ne smaram više, sam mislim da bismo mogli i bez Mamiću Cigane, ali mi nije prihvatljiva teza da će za eventualno kažnjavanje kluba više biti krivi navijači što to viču, nego oni zbog kojih se to viče. Mamić i ekipa su uzrok, vrijeđanje navijača posljedica, sve ostalo su zamjene teza i spinovi.
  • BluePhone67
    3.3k
    @SlepiPap ban zbog vrijedjanja
  • Neki tip
    19.4k
    Šta bi spuštane glave bilo vikanje Mamiću lopove, zločinče, gade, kretenu, lihvaru a ne Mamiću cigane. Nemojte me zajebavatdeda

    Upravo to nikako shvatit. Jedino što ja drvim naširoko, a ti, iskusniji, ovak kratko i efektno.
  • Carrasco
    4.1k
    Nikoga nisam nazvao glupanom. Vaša rasprava mi izgleda kao da je netko natjecanje u tome tko će ispast gluplji što ne znači da ste glupi.
  • Goran
    80
    Vi ste šaka par stotina jadnika koji ne mogu napunit ni vlastitu tribinu a klub vam vodi brđo izbosne.SlepiPap

    Isto pitam kao i kolege, kaj nije ovo forum Dinamovaca?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.