• SAS1987
    14.7k
    Ja se nadam da ce domzale prodat onog kovacevica i stavit bartola u prvuNino Bule

    Ne znam kakav je bio dogovor s Domžalama ali ja s njima više ne bi radio jer oni su jako razvojno orijentirani klub koji će forsirati svojeg, pa iakološeg igraća a posuđeni će im biti backup. To je njihovo pravo ali mi moramo zaštititi svoje interese i dogovoriti bolje posudbe.
  • Zagi
    7.7k
    Ha ne znam baš.
    Na kraju se Bartol izborio za prvih 11. Ukupno 1400 minuta.
    Zadnjih 5 tekmi je startao, ostvario 3g+1a u tom periodu. To bi valjda trebalo biti dovoljno da iduću sezonu starta kao prva opcija pa da konačno vidimo koliko može kroz cijelu sezonu.

    Tim igračima treba minutaža, a opet nije baš dobro da te se očito gura ako je netko drugi bolji..
  • marcio amoroso
    36.6k
    Emreli gol za Konyaspor protiv Bešiktaša.
  • Patak
    2.9k
    Ovih dana svim igračima istječu posudbe, ne?

    Vidim npr. Šaraniću je posudba gotova prekosutra, a ugovor mu traje do 2027, a takvih je valjda dvadeset. Morati će uprava dobro odlučiti što sa svim tim igračima, a još su tu i izlazni juniori...
  • Patak
    2.9k
    Je li se zna gdje će Čuže?
  • marcio amoroso
    36.6k
    Koji igrači Dinama koji su bili na posudbi su zaslužili još jednu šansu? Koji igrači su imali po vama najbolju sezonu i zaslužuju mjesto u kadru Dinama?
  • BornaPŽ1986
    1k
    Koji igrači Dinama koji su bili na posudbi su zaslužili još jednu šansu? Koji igrači su imali po vama najbolju sezonu i zaslužuju mjesto u kadru Dinama?marcio amoroso

    Mozda Tolic, po meni
  • The Undertaker
    5.4k
    Po meni, čisto po igrama, Janković, Čavlina (ako za njega vrijedi) i Kulenović. Ako gledamo da li imamo mjesta u rosteru za nekog od njih onda je odgovor da, za sada, nemamo.
  • LovroZG
    1.3k
    Mene Janković baš i nije oduševio. Trudi se, al zasad nije došo do statusa nositelja igre. Često ga je Jakir vadio oko 60. minute zbog svježine.

    Godila bi mu još godina u Rijeci. A ak ga damo kao dio odštete za Frigana, ne bi mi falio jer cijenim Frigana. :)
  • maddaddam
    2.9k
    Godila bi mu još godina u Rijeci. A ak ga damo kao dio odštete za Frigana, ne bi mi falio jer cijenim Frigana. :)LovroZG

    "Hvala svima na dobrodošlici. Rijeka i ja smo kliknuli od samog početka, moja je želja bila postati igrač Rijeke. To su svi u klubu znali. Želim zahvaliti predsjedniku Miškoviću i stručnom stožeru što su mi to omogućili", rekao je Niko Janković po dolasku u Rijeku...

    Nema vise nista sa Dinamom.
  • Krizy
    43.6k
    Tolić asistencija u debiju protiv Olimpije.
  • Krizy
    43.6k
    Super, igrati će u paru :up:
  • deda
    32.7k
    Dobra odluka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.