• Neki tip
    19.4k
    Kako god bilo, ništa ne mijenja na stvari. Bit će kažnjeno prije ili kasnije, ak se nastavi na UEFA tekmama.

    Vrijeđat i prozivat ga se može i bez toga što je kažnjivo.
  • Goran
    80
    Rješenje je jednostavno, Mamići vide da klub i ljubljeni navijači radi njih pate jer zbog skandiranja ne mogu gledati europske tekme na stadionu već moraju na TV-u, a pomogne i svetost mjesta gdje je stariji brat u krletci, pa se odlučuju vratiti klubu 300 milja, povući i Zorana u susjednu zemlju čak i prije prve pravomoćne presude, pokrenuti prave izbore u udruzi građana GNK Dinamo i to je to, nema negativnog skandiranja, nema mržnje što je navedeni razbijao Boyse i plaćao da se na njih puca, da ih se tuče, nezakonito sastavljao liste, samo pozitiva... Tako jednostavno, da klub nije talac jednog čovjeka, a gledanje uživo europskih utakmica mnogima važnije od zakona, morala i pravde.
  • The Undertaker
    4.1k

    Kolega, uočavate li vi kontradiktornost i apsurd da se pozivate na zakon kršeći isti?
  • GZomanid
    572
    Rješenje je jednostavno, Mamići vide da klub i ljubljeni navijači radi njih pate jer zbog skandiranja ne mogu gledati europske tekme na stadionu već moraju na TV-u, a pomogne i svetost mjesta gdje je stariji brat u krletci, pa se odlučuju vratiti klubu 300 milja, povući i Zorana u susjednu zemlju čak i prije prve pravomoćne presude, pokrenuti prave izbore u udruzi građana GNK Dinamo i to je to, nema negativnog skandiranja, nema mržnje što je navedeni razbijao Boyse i plaćao da se na njih puca, da ih se tuče, nezakonito sastavljao liste, samo pozitiva... Tako jednostavno, da klub nije talac jednog čovjeka, a gledanje uživo europskih utakmica mnogima važnije od zakona, morala i pravde.Goran

    Ili se pizda samoproglasi Ciganom pa skandiranje više nije vrijeđanje već klicanje? Zdravko Cigan Mamić?
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Puno je lakse trazit rjesenje tako da se boysima nabija na nos sto stete klubu nego ici kontra struje i ove nametnute sizofrenije tako da se jednostavno klubu postavi pitanje zasto je vratio mladjeg Mamica.
    Zato jer od boysa odgovor cak i mozes ocekivat, mozes ocekivat i da oni doooooobro razmisljaju o tome i vazu, pokusavaju nac nekakvo rjesenje najbolje za sve.
    A od kluba mozes dobit samo onu stvar. Cak ni laz, cak ni pricu za malu djecu, samo zid sutnje i nikakav odgovor.
    Sve je puno lakse nego trazit rjesenje od onoga ko te ne jebe dva posto i ima svoju misiju.
  • Tradicija bunta
    5.5k


    Skandiranje Mamicu cigane nije protuzakonito.
  • GZomanid
    572
    Skandiranje Mamicu cigane nije protuzakonito.Tradicija bunta

    Sam mamic je potencirao preko čička tezu da je povik cigane rasizam, pa sad imamo ovo. Kakav mrtvi rasizam u HR, pa mi imamo 20 crnaca i sve ih volimo :rofl:
  • BluePhone67
    3.3k
    Kolega, uočavate li vi kontradiktornost i apsurd da se pozivate na zakon kršeći isti?The Undertaker

    Slazem se da se ne slazem sa Vama jer ocito zakon nije isti i pisan za sve, pa tako imamo masu BBB koji su svoje grijehe platili masno sa kaznama po sudovima i jos ih placaju i placat ce ih po zurnom postupku dok ostali poput ZM i ostalih prolaze ispod radara ko izbjelice sa Zavalja u Bihacu preko Pljesevice kroz Hrvatsku pa put putuje moj jaran do Slovenije i sve to javnom turom i masno placenim prijevozom sto ih provode "nasi" pod burnim okom nase i njihove policije praveci se da nista ne znaju. Ovdje nije u pitanju da se ne krsi zakon, kao sto nije upitno da se steti klubu, igracima, navijacima i ne znam kome jos, ovdje je ocito da se samo jedna strana gazi, upire prstom u njih jer prozivaju na one koji sve to rade i vise, gore i jace i dalje to nesmetano rade i ljudi im pljescu kada izadju iz pritvora. Pravda nije ista, niti zadovoljena kao nekog Dinamovca koji voli svoj klub i to je ono sto mene boli, jer nema smisla da ja napadam Boyse koji su svoje grijehe platili na sudu pa cak i kada nisu krivi, a drugi se vracaju da jos pospreme koju kunu prije presude. Naravno da treba sve osuditi, naravno da djeca ne moraju patit i gledat utakmicu na TV, a imaju placenu godisnju al kada cemo krenut nekim redom pa pohapsiti stvarne stetocine u klubu, pa ajmo onda osudjivat i ostale jer napominjem da je na svakog 100 boysa bio jedan iz skupstine kaznjen za lopovluk, klub bi nam bio cist ko suza.
  • The Undertaker
    4.1k

    Nisam pravnik ali mislim da ipak jest, u kontekstu koji se koristi na stadionu (kao rasizam i etnička diskriminizacija). Uostalom, to što ga UEFA kažnjava i prijetnje prekidanjem utakmica u HNL-u sugerira da ipak jest.
  • GZomanid
    572
    Po meni je glavni apsurd da mi raspravljamo da li će nas netko kazniti zbog skandiranja ili baklji, a zapravo bi bilo sasvim normalno da nas ta slavna i visoko moralna organizacija izbaci na 10-tak godina sa svih natjecanja jer nas vode osuđeni kriminalci koji se bave utajama poreza i muljažama s transferima.. I to ne samo nas nego i repku jer država koja ne sankcionira kriminalno ponašanje ne zaslužuje nastupati na nikakvim prvenstvima.
  • deda
    28k
    Jebiga onda bi morali sami sebe ukinut jer su oni jedna od većih mafijaških organizacija u svijetu.
  • xavier
    11.1k


    To što UEFA zbog nečeg kažnjava, ne znači nužno da je to inače protuzakonito.
  • Bosna86
    11.6k
    Frend mi dolazi na pice nakon 25 min kasnjenja, moja reakcija pa gdje si dosad pederu ( ima li moja reakcija veze s pederima ).. dalje racun u birtiji 99, frend daje 100 i ceka kunu nazad, moja reakcija daj nemoj biti cigan ( vrijedjam li cigane ? )...
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Nisam pravnik ali mislim da ipak jest, u kontekstu koji se koristi na stadionu (kao rasizam i etnička diskriminizacija). Uostalom, to što ga UEFA kažnjava i prijetnje prekidanjem utakmica u HNL-u sugerira da ipak jest.The Undertaker

    Ja ti mogu iz prve ruke reci da nije, barem na teritoriju RH. U najboljem slucaju se radi o neujednacenoj sudskoj praksi, tj. kako to koji sudac tumaci.
    To sto UEFA kaznjava ne mora uopce znacit da je to u nekoj zemlji prekrsaj.
    Oni imaju svoj obrazac i sto je njima prihvatljivo, a sto nije i ravnaju se po tome, ne po lokalnom zakonodavstvu.
  • Tradicija bunta
    5.5k


    Kad bi se uefa vodila nacelom ciscenja ribe od glave, onda bi trebala izbacit i sebe na 15ak godina. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.