• Dragon1Warrior123
    3k
    Ali u stvari ajde pričekat cu, mozda pljujem bezveze.
  • Captain America
    15.2k
    Skinuli smo s ugovora igrača koji nije imao mjesta kod 4 različita trenera, a ne bi imao ni kod Bišćana kad znamo što traži od igrača. Tu još treba dodati Vrbančića i možda Brkljaču koji dolaze od mladih, a očito se i traži pojačanje u veznom redu. Sigurno nije imao mali ugovor i pitanje je dal mu itko može dati tolki ugovor od potencijalnih kupaca. Ako nismo morali platit zadnje 2 godine ugovora, skroz korektan potez uprave.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Morali su uzet bar postotak...
  • Orc123
    6k
    Ljudi moji milju eura da se nije moglo uzet na Tolicu onda fakat u k..ac! Pa nije on Atienwen jbt....
  • serbus
    3.8k
    Ja volim te nešablonske igrače kao Tolić, za HNL tekme protiv bunkera ja neznam puno boljih igrača u dinamu. Ima potez, zna s loptom a mane je trebalo sakriti bolje... nije ni star igrač ja stvarno neznam zašto se nije na njemu zaradilo i više minuta odigralo.
  • OsamŠest
    2.7k

    Ispod 7m ja ne bi pričao. A ak mi zatraže i Jankovića, odma bi odustao i ostavio Tolića na klupi da ulazi zadnjih 25 sekundi svakih 10 utakmica..

    Ljudi znaju posao, ajmo pustit nek sve ide svojim tokom..
  • Captain America
    15.2k
    Ljudi moji milju eura da se nije moglo uzet na Tolicu onda fakat u k..ac!Orc123

    Da ih stavimo malo u okvire. Po TM je Slovan vrjedniji od Gorice, Varaždina, Istre, Belupa i Rudeša. Tolića nitko ne može prisilit da potpiše ugovor za nekog kraj ovakve plaće u Dinamu (pretpostavljam da je imao 300K), a ne možeš očekivat od kluba poput Slovana koji je zadnje 3 godine dao najviše 350K za odštetu da plati milijun Tolića i još mu da ugovor na razini ovog u Dinamu.
  • xyz
    840

    Na Toliću se moralo nešto uzeti. Pa on je imao 7+14 u slovenskoj ligi. Ne znam baš da su mogli milijun eura, ali pola toga iznosa se moralo uzeti. Moglo se tu dogovoriti i da ide bonus za ulazak u grupe europskog takmičenja što će Slovan gotovo sigurno ostvariti. Loš posao po meni.
  • Dragon1Warrior123
    3k
    Razumijem što hoćeš reć, ali ne vjerujem da smo ga baš jedino Slovanu mogli prodat. I u tom slučaju nikako nema smisla da sam igrač prekine ugovor bez neke isplate jer sebe oštećuje time.
  • Nolifer
    7.1k
    Mogli su mu dat još jednu priliku i onda razlaz, ali pustit ga praktički za džabe je nevjerojatno. Ako ništa dobar bi bio za rotaciju, jer ak se neko ozljedi opet će se kemijat i kukat, samo da se ne dogodi isto i sa Kulenovićem...
  • xyz
    840


    Ovo je u rangu onih tekstova Olivarija kako je Dinamo na Oršićevom transferu zaradio 10 milijuna eura jer mu ne treba još 3 godine plaćati preko milijun eura plaće... Darovali smo igrača koji ima tržišnu vrijednost. Pa bolje ga je bilo nekome dati pod račun nego ovako. Ne bih se čudio da mu još nisu isplatili nešto za raskid ugovora.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Nije ovo dobar posao šta je je...ipak se radi o igraču Dinama koji ima nekakav renome, sam igrač je prošle sezone natukao 7 golova i 14 asistencija, tako da ovo djeljenje bez centa odštete nije baš mudra odluka.
  • miro
    3.6k
    Šteta....ali sad očekujem da će ti novi "rotacijski igrači" bit bolji od njega. Sretno Tola!
  • Orc123
    6k

    I zato smo ga trebali dati za đabe? Daj me ne zajebavaj ...govorimo o igracu koji je bio jedan od najboljih igraca Slovenske lige, jos u relativno mladim godinama....pol milje smo mogli dobiti i da je sepav....ako nismo zaradili na tom transferu nista onda to nije dobar deal i nitko me nece uvjeriti u suprotno ..jbt hajduk za Jaira dobio pola milje, primjera radi .... Tolic mozda nije za prvih 13-14 u Dinamo ali daleko od toga da smo ga morali poklanjati. Odlazi jer se nije izborio za prvih 11 u Einamu a ne u Rijeci, Loxi, Osijeku..!
  • BBB Mataa998
    1.4k

    S tim sto si u bilo kakvom obliku usporedio Orsica i Tolica za mene znaci prestanak citanja tvog komentara nakon spominjanja Orsica. Kao sto je netko napisao kod 4 trenera nije postao standardan igrac i opet bi trebao dobiti sansu. U danasnjem nogometu takvi igrace sve manje prolaze i to je to.
    Ne zelim da se netko pronadje u ovome ali ako netko misli da bi klub odbio ponudu od nekih 1M€ i pustio Tolica za dzabe onda je taj covjek debil.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions