• IstinaZaDinamo
    2k
    Znaci on je otisao u Kustosiju besplatno na zimu, pa na posudbu u Olimpiju i sad nazad u Dinamo? Nadam se da se nije Barra "ugradio" ovdje.
  • Armagedon13
    959
    Skuplji je od Fayea
  • Zagi
    7.9k
    A ne nije.

    Mali je inače top. Baš sam bio razočaran kad su ga pustili.

    Gledam usporedno njega i Brkljaču na 6-ici i reko ili ja ne znam ništa o nogometu pa mi je Anes nekoliko razina bolji ili naši treneri.

    Izgleda da je samo Barra izveo manevar da mali dobije minutažu i da sebe legalno ugradi u transfer.
  • Jurki
    11.8k
    Kolko je Krdzalic placen Kustosiji?
    Edit: opce ne kuzim cemu je mali dobio ispisnicu, a sad vracen u klub nakon pola godine.
    Ok ak je tak dobar.. dobro da smo ga potpisali.. vec me vise zanima ko je zajebal pa malom dao ispisnicu.
  • immerwieder
    1.4k
    očito netko u klubu tko je u talu s ugrađenim,
    i zato mi se sviđa kaj je došel Banović, da to sve rastera
  • Armagedon13
    959
    Nisu svi igrači mogu na posudbe pa su neki potpisivali ugovore sa opcijom otkupa po unaprijed dogovorenojcijeni,tipa Čavlima u Lokomotivu otkup 0.5M
  • Ivdzo11
    4.2k
    Koliko je Kacevenda los danas mislim da se Sikic crveni od sramote svoje da on trazi 6-8 mil za njega....
  • Droljo
    8.2k
    Koja smo mi drolja od reprezentacije
  • Captain America
    17.8k
    Koliko je Kacevenda los danas mislim da se Sikic crveni od sramote svoje da on trazi 6-8 mil za njega....Ivdzo11

    Nema ti taj ni trunke srama.
  • Droljo
    8.2k
    Tu se vidi kolko nam je liga slaba i nikakva. Ti dečki izdominiraju seniore puno puta kroz sezonu a vršnjacima ne mogu ništa
  • Droljo
    8.2k
    Išao pogledati krdžalića na TM i on je u niagari agenciji. Tu su i toplaka ugurali
    uc7vhcvpq1pofeeb.png
  • Orc123
    8.2k

    Kaj najgore vec krahem 1. Pol poceo sepati jer igra i pretjerano agresivno za njegove frisko zalijecene ligamente...ja ga ne bi dovodio ni pod razno osim ako ne bi isao za 1mil eura ...Frigan 0 bodova ko krilo jer nije krilo i defenzivno stoji nikako...ko napadac moze ali za normalnu odstetu od max 2.5 mil eura....Bulat jos jednom pokazao da ima finu loptu ali je defenzivno uzasan. Perkovic danas bas los, a Baturina solidan ali mora i moze bolje.
  • xyz
    840
    Ova U21 prvenstva su dobra iz razloga što je to praktično jedina prilika za vidjeti kako hnl zvjezdice izgledaju u poluozbiljnoj utakmici. Naši igrači su tehnički dobri, ali im nedostaje motorika, snaga, brzina odlučivanja, a danas ni trenerov izbor igrača i taktika nisu bili dobri.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ja bih rekao da su nasi igraci s prijašnjim trenerima bili dosta lijeni i fizicki nespremni za 90 minuta europskog nogometa, dolaskom Biscana bi se to trebalo uvelike promjeniti, a cak sam cuo iz dosta izvora za biscanov stozer da su strasni momci, gdje god su radili sjajni su bili
  • striko
    1.6k
    Franjić od prve minute a skoro da nije ni igrao u ovoj godini. Još kad sam vidio Palaversu na klupi, vjerojatno nije ni njemu jasno kako imaju njegov broj u imeniku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions