• Jaro
    7.5k
    pa nakon kaj su uzeli sve osim Bockaja i Stefulja, vrijeme je da nesto posalju u kontra smijeru...
  • Mlađi referent
    12.3k
    Dobro je.

    Sad su počeli i njihove slat nama, a ne samo uzimat. Krećemo se.
  • Charlie Braun
    16
    Jedan turski novinar navodi sa smo zainteresirani za mladog krilnog igrača iz Galatasaraya koji puni 18 godina za par dana...xyz

    Oni su (prema turskim novinarima) kupili cijelu našu prvu momčad, red je da i mi Turcima maznemo prvog igrača.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Prema statistici čini se mali zvjerka. Ali to je sve Junior league tako da...
  • Zagi
    7.9k
    Kad smo kod statistike, Šakota je navodno imao 10 golova i 14 asistencija u 26 utakmica.
  • criticus
    2.3k
    Al ovaj put bez mikulenasaDroljo

    Mooolim?!
  • Droljo
    8.2k
    Sori :roll:
  • Orc123
    8.2k

    Sa 17 g najskuplji igrac Kirgistana i najveci talenat njihovog nogometa ....zasto da ne!? Ulaganje u buducnost....ne placa se odsteta tako da.....treba privlaciti takve talente pa ako uspije super a ako ne nema veze ...
  • Infinity
    16.5k
    Decko ima 17 godina, a igrao je za U19, pa ta statistika ima malo vecu vrijednost. I koliko god Kirgistan bio nebitan u nogometnom svijetu, on je sa 17 debitirao za A selekciju. Potencijal vjerojatno postoji. Mogao bi igrati za juniore, nauciti jezik, prilagoditi se i za dvije godine da imamo top krilo.
  • Sajla
    5.2k
    treba privlaciti takve talente pa ako uspije super a ako ne nema vezeOrc123

    može biti Olmo, može biti Burton. ali ako ne dođe nećemo nikad znati ;)
  • Orc123
    8.2k

    Ili mozda neka posudba u 2. Ligu sa dvojnom registracijom.....
  • Mali dioničar
    15.5k
    Ili mozda neka posudba u 2. Ligu sa dvojnom registracijom.....Orc123

    Bolje ga prodati Kustošiji sa buy-back opcijom koju aktiviraš za 6 mjeseci.
  • Infinity
    16.5k
    Opcije su mnoge. Mi smo doveli hrpu mladih potencijala, cak i iz inozemstva. O mnogima se nije nesto posebno ni pisalo. Uopce se ne bih iznenadio da ovog dovedemo, al Galatasaray trenutno stoji jako dobro i nismo nikakva premija u odnosu na njih, pa da tek tako dodje. Trebao bi se odraditi ozbiljan posao.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Galatasaray je trenutno u ekspanziji i iskreno je jako teško zamisliti da im možemo ovoga maznuti.
    Ono što nam može ići u prilog je da oni svojoj djeci daju puno manje šanse nego mi.
  • Orc123
    8.2k

    Iskulirat cu te jos sad....jer mi jedan pametan covjek tako rekao. . .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions