• Droljo
    8.2k
    Ako je bađet 60 mil i odluče ga kresati na 50 to je ok. Ako si se riješio curenja para iz kluba i tih 50 se stvarno troši na šta treba bez rikverca i nenormalnih provizija, rominga i hotela po hercegovini eto nas na istome sa 10 mil manjim bađetom. A opet novine ne lažu da idemo sa kresanjem. Win win
  • Tradicija bunta
    6.5k
    Ne vidim sto se tu ima kresati uopce i zbog cegaPapastrumf

    Dal ima logike imat 40+ igraca s profi ugovorom nakon ukidanja B ekipe?
  • Papastrumf
    12.5k
    Klub nema sto stediti ove godine, pogotovo ne na prvoj momcadi. Klub mora spremno docekati modificirana europska takmicenja sljedece sezone i nikako ne dopustiti hajduku niti bilo kome drugome da ugrozi titulu ove godine.

    Dal ima logike imat 40+ igraca s profi ugovorom nakon ukidanja B ekipe?Tradicija bunta

    To je nonsens pa makar nista i ne kostali. Nema potrebe da dinamo ima toliko igraca pod ugovorom, pogotovo ako to nisu perspektivni mladi igraci od 18-20 godina, a dinamo pod ugovorom ima dosta onih koji ne spadaju u tu skupinu.

    Mislim da samo treba promijeniti retoriku. Ne smanjujes budžet nego se rjesavas nepotrebnih ugovora.
  • Tradicija bunta
    6.5k
    Mislim da samo treba promijeniti retorikuPapastrumf

    Ko da je mijenja kad nitko iz kluba nije dao nikakvu izjavu 3 mjeseca... pod pretpostavkom da stvarno jest receno (a jest) da ce se smanjiti neki troskovi, na kraju je od toga stvorena fama da ce se to odnositi na prvu ekipu. Ljudi nisu ni svjesni da gutaju udice onih sta mole boga da se dogodi flop ove sezone. Isti novinari koji su pisali da se previranja u klubu dogadaju jer stizu kamioni eura,sad pisu da se nema za kiflu.
    19.6. je,stanite na loptu malo.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Mislim treba smanjiti broj ugovora, a da se ugovor Viti Čaiću koji je upadno loš u svakoj tekmi koju sam gledao, a gledao sam ga minimalno 8-10 puta i koji ne može prismrditi prvih 11 juniora.

    Gdje je tu logika?
    Daj ugovor nekolicini najboljih, ali stvarno najboljih juniora, ali ako ga daš Čaiću to je meni isto kao da uzmeš novac i baciš ga kroz prozor.
  • Captain America
    17.8k
    Vidi se na primjeru Bruninog novog ugovora to kresanje troškova. Jel Bruno naš najbolji igrač? Je. Kolku Drmić ima plaću? 1.2 milijuna. Treba li najbolji igrač bit najbolje plaćen u svlačionici? Treba.

    Pregovara se s nekakvim potencijalima bez ozbiljne europske utakmice u karijeri poput Vipotnika i Frigana (spominje Istrijan na snetu da je opet poslana ponuda za Bakrara) koji će možda jednog dana bit Brunina razina, a imaš doslovno gem u svlačionici s kojim se cjenkaš oko produženja plaće u iznosu kakav ima Menalo.
  • Papastrumf
    12.5k
    Isti novinari koji su pisali da se previranja u klubu dogadaju jer stizu kamioni eura,sad pisu da se nema za kiflu.Tradicija bunta

    Bez obzira sto oni pisu, sumnjam da itko ovdje misli da dinamo nema za kiflu. Dapace, velika vecina ovdje ocekuje da se ove sozone ulozi u pojacanja, a koja su svakako potrebna na nekim pozicijama. To sto su neki nerealni pa ocekuju gotovu momcad 19.6., to je drugi par opanaka.
  • Bosna86
    11.7k
    Pregovara se s nekakvim potencijalima bez ozbiljne europske utakmice u karijeri poput Vipotnika i Frigana (spominje Istrijan na snetu da je opet poslana ponuda za Bakrara)Captain America

    Izvor informacija Davorin Olivari

    Da su oni stvarno prve želje Dinama, oni bi bili već u klubu… Petković zaslužuje milju ove sezone sigurno, vjerovatno i one tamo… Ali za 3-4 g, čovjek koji je već sad hodajući medicinski karton, biti će neupotrebljiv a biti će najplaceniji igrač u svlačionici… To je sva suština trakavice njegovog novog ugovora
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Mozemo mi tu pisati sve i svasta, koga dovesti, koga prodati, kome produziti kome ne produziti ugovor... Mislim da ljudi koji su trenutno tu imaju plan koji je sigurno bolji od bilo kojeg u zadnjih 20-ak godina. Nekome ce se svidjeti, nekome ne...

    Tek za nekih 3 mjeseca cemo moci dati sud na odluke ove uprave skupa sa Biscankm, ja im zasad dajem 4, jer se vec neke igrace otpisalo (nadam se ne bez odstete), dovelo se cini se kvalitetnog igraca, sa nekima se jos pregovara, povezalo se sa Futsalom, daje se vise prostora navijacima...
  • Ali
    2.2k
    Pustimo novinare, oni će uvijek pisati kaj im netko plati da pišu !

    Svaka nova uprava u svim kompanijama u pravilu kada dodje spominje "kretanje troškova...." to je jednostavno praksa. Ok razumljivo.
    Mene zabrinjava smjer ušteda, cjenkanje sa najboljim igračem oko ugovora (pričamo u razilaženju od cca 1mil € , a istovremeno si objavio da si u zadnjih šest mjeseci objavio kako je potpisano desetak ugovora sa ruku na srce široj javnosti nepoznatih imena. U najmanju ruku kao da imaš jednu drugu momčad u drugoj ligi i još jednu u trećoj.

    Da smo raskinuti ugovore sa deset njih kaj neznan ni gdje su stvarno, nepotpisali niti jednog hnl igrača koji se sada vrte po naslovima, a zadržali postojeći kadar i I podebljali dva tri ugovora kaj ističu slijedeće ljeto i kupili iz Austrije ili Švicarske lige lijevog neka i iskrcali još 5-6 milja za neko solidno ime iz Europe. To bi bio dobar smjer. Jer bi on značio dugoročno razmišljanje.
  • Captain America
    17.8k
    Da su oni stvarno prve želje Dinama, oni bi bili već u klubu…Bosna86

    Tu si u pravu. Spomenuo sam Frigana jer je i Tironi izvještavao o sastanku Miškovića i Šimića, a on ipak ima kakav takav info. Vjerujem da si u pravu (naposljetku i prošli tjedan si nas upozorio za Khaoiua tako da si sigurno informiran) i nadam se da će nas Šimić razveselit.

    Ali za 3-4 g, čovjek koji je već sad hodajući medicinski kartonBosna86

    Jedino se s ovim ne bi složio. Kolko pamtim zadnje 2 godine je imao ozljedu ramena 2021., ove godine se ozljedio u prijateljskoj na onakvom travnjaku i sad je imao ozljedu nakon duela s Rječaninom. Ne bi rekao da mu je karton zabrinjavajući.
  • Kujtim Shalla
    3k
    Na osnovu napisanih, i signala na prvu, nij mi jasno kresanje budžeta u najvažnijoj sezoni ikada. Ulazak u ligu šampiona mislim da. Će biti duplo. Bodovi koeficijenti itd. Ovdje u Danskoj kopenhagen će uložiti u momčad velike novce jer kažu ako se dočepaju lige prvaka gotovo nemoguće će biti izaći iz nje. Zalog za buducnost. A mi režemo budžet. Daj bože da se svi pozitivno iznenadimo. Shvaćam da je moguće da petko insistira da ide. Ali mi takvog igrača ne možemo dofurati. Sa respekt om za frigana i vipotnika ali oni petku nemogu ni kopačke čistit
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kolko pamtim zadnje 2 godine je imao ozljedu ramena 2021., ove godine se ozljedio u prijateljskoj na onakvom travnjaku i sad je imao ozljedu nakon duela s Rječaninom.Captain America

    Protiv Škupija na početku sezone isto, a i na pripremama prošle sezone na zimu, nije ga bilo protiv Rijeke na Maksimiru.

    Ali zar nije baš o Petku bila riječ kad je na podcastu netko rekao da igra pod redovitim bolovima?
  • Nino Bule
    13.9k

    Ivanusec je nedavno pricao da sira javnost ne zna s kakvim problemima petko igra i da je stalno pod inekcijama/blokadama, ja iskreno nemam pojma kakvih problema ima i jesu li kronicni ali ljudi u klubu sigurno znaju.
  • Captain America
    17.8k
    Protiv Škupija na početku sezone isto, a i na pripremama prošle sezone na zimu, nije ga bilo protiv Rijeke na Maksimiru.Mlađi referent

    Tak je. Nisam spomenuo Rijeku jer nije bio duži oporavak u pitanju. 3 dana nakon Rijeke je već igrao prijateljsku i nastavio s HNLom u normalnom ritmu.

    Ali zar nije baš o Petku bila riječ kad je na podcastu netko rekao da igra pod redovitim bolovima?Mlađi referent

    Ivanušec je misteriozno rekao da ljudi ne znaju cijelu priču.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions