• seljak86
    2.4k
    E onda ima takva godišnja biti i jeftinija ak će nas uskratiti za Europu.... iako mi za godišnju koja uključuje Europu mi nije bed dati i duplo više od prošlogodišnje....
  • Efes Pilsen
    7.1k
    Evo primjer Slovan Bratislava za nadolazecu sezonu:

    Popust 50% za djecu stariju od 6 godina, mladu od 15 (do 6 godina je dzabe ulaz)

    Penzioneri, invalidi 30%

    Godisnja se odnosi na ligu, kup i juniore. Prednost pri kupnji ulaznica za europske susrete.
    Popust od 10% u shopu i popust od 15% na godisnju za slijedecu sezonu.
    Sektor C je ekvivalent nasem sjeveru i kosta 120 eura.

    jpzo67mean4puhlt.jpg
  • Tundra
    529
    iako mi za godišnju koja uključuje Europu mi nije bed dati i duplo više od prošlogodišnje....seljak86

    Također, samo da ne moram stajti u redu za karte i gurati se. To mi je i poanta kupovine godišnje. Internetsku prodaju karata za Europu uopće ne uzimam kao relevantnu, jer kod nast to jednostavno ne funkcionira kada krene navala i rušenje sustava.
  • Crusades1986
    10k
    Pa dobro, ako će godišnjaci imat rezerviranu prodaju (a sigurno hoće) jedan ili dva dana ne bi trebalo bit problema sa preopterećenjem sustava jer je to ograničen broj karata u igri. Nije isto kao kad bude slobodna prodaja za tipa Chelsea pa svi navale i sruše servere.
  • NORTE
    9.6k
    Evo primjer Slovan BratislavaEfes Pilsen
    Nema potrebe se uspoređivati s drugom državom, a oni imaju i novi moderni stadion gdje bi svaka usporedba odmah trebala stati.

    Ali vrijedi reći da im je posjeta dosta slaba.
  • Efes Pilsen
    7.1k
    Pa ima potrebe, mi bi svi europske na godisnjim ulaznicama, a ne nude se nigdje drugdje. Stadion je nov i pokazuje da posjeta sama ne dolazi.. Takoder, nema obezvrijedivanja proizvoda, standard je manje vise isti..
  • NitkoBitan
    13k
    iako mi za godišnju koja uključuje Europu mi nije bed dati i duplo više od prošlogodišnjeseljak86

    Ne volim ovaj stav. Tebi mozda nije bed i briga te oce bit godisnja 80 ili 150 eura, ali daj razmisli kako je nekom drugom kome je svaki euro bitan. Prosle godine su cijene bile korektne a ne vidim neki razlog za skok istih. Niti je bolja infrastruktura, niti imamo bolju momcad (ne znam kaj vise ide u cijenu godisnjih)... Istina da je inflacija i da klubu rastu troskovi ali ima 100x drugih nacina za povecat prihode (ili smanjit troskove) koji ne bi ukljucivali deranje koze najvjernijima.
  • seljak86
    2.4k
    Pretjerao sam s "duplo više", ali ako je prošle godine luksuz ulaska s godišnjom na sve europske bio prejeftin, za takvo nešto sam spreman iskeširati i više. Jer godišnje nisu samo stvar financijske isplativosti nego i opće praktičnosti.
  • NitkoBitan
    13k
    ali ako je prošle godine luksuz ulaska s godišnjom na sve europske bio prejeftinseljak86

    A cuj, to je na kraju ispalo jeftino. Godisnje su izasle u prodaju i prije nego se znalo koje cemo europsko natjecanje igrat (ako cemo uopce). Oni koji su riskirali ti su i profitirali (neki su cekali 4. pretkolo za kupnju i to mi je malo dziberski, ja bi dosta skratio vremenski period mogucnosti kupnje). Zato sam ja samo za HNL godisnje gdje znas kaj placas, a za grupnu fazu nek klub regulira cijenu pojedinacnih ulaznica/paketa ovisno o natjecanju i bok (popust i pravo prvokupnje za godisnjake).
  • bluepower86
    847
    Ne treba previse filozofirat godisnja u 2 opcije- jedna samo za hnl,druga skuplja hnl-europske.Hvala dovidenja.
  • SAS1987
    13.7k
    jedna samo za hnlbluepower86

    Nema smisla jer bi takvu godišnju kupilo manje od 1% godišnjaka.
  • NORTE
    9.6k
    Ako sam dobro shvatio bit će samo jedna vrtsa godišnjih.
    Hr ili Hr+Eu.
    Navala će biti samo ako bude ova standardna na koju smo naučili u zadnjih 20 godina.
  • Efes Pilsen
    7.1k
    Eto, bez komplikacija.. skuplja nego prosle sezone, ali ukljucuje europske utakmice.
    Nema nista za euro gostovanja, nadam se da ce bit isto kao prosle sezone
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.