• BornaPŽ1986
    1k
    nema mi $misla odlazak u trenutno najlošiju momčad AmerikeOsamŠest
    Ili ce na posudbu u Barcu ili sl. ako je izvedivo ili ce uzivati u Miami vibes, boli ga briga. On je svoje pokazao.
  • OsamŠest
    2.7k

    Možda je neka fora di će prvu godinu ugovora odradit u Barceloni, a onu oproštajnu od nogometa u Americi..
  • BornaPŽ1986
    1k
    Da, to sam procitao da je moguca opcija
  • Droljo
    5.8k

    Mislim da od naših jedino luka modrić može uzeti takvu lovu... Zato velim
  • Mrvica
    3.5k

    Ko bi odbio 600 milijuna u 3 sezone, pa za te pare bi igrao nogomet na minskom polju :rofl:
    Mislim osvojio je brdo toga i zašto ne u te 3 sezone prije kraja karijere pokupit brdo love već kad može. Ali da, žalosno je to što takve velikane od igrača nećemo gledat u LP.
  • DrawTube
    3.4k
    Nadam se da Modrić neće podleći parama i da će se oprostiti od nogometa na prepunom Bernabeuu gdje će mu skandirati ime, ali ovakve ponude ne možeš odbiti


    Sve će izgleda kroz par godina otići na bliski istok, F1 je tamo, svjetsko prvenstvo bilo u Katru, dobar dio red bullovih natjecanja, evo sad i velikani nogometa poput Ronalda, Benzeme, pa evo i Kante ide u Al Itthad . Ne bi me čudilo da za 10 godina izlobiraju Uefu te da Al Nassr i Al Itthad igraju finale Lige prvaka
  • NitkoBitan
    13.2k
    Ako mu se vec islo u muslimansku drzavu mogao je igrat u Maroku, Turskoj :lol:

    Na pitanje zašto je odlučio doći u Saudijsku Arabiju, odgovorio je: "Musliman sam, a ovo je muslimanska država. Oduvijek sam želio živjeti ovdje"
  • Mali Zeus
    10.4k
    Na pitanje zašto je odlučio doći u Saudijsku Arabiju, odgovorio je: "Musliman sam, a ovo je muslimanska država. Oduvijek sam želio živjeti ovdje"NitkoBitan

    Lik sere ko grlica.
  • Fanboy
    2.3k


    Messi je kupio stan za 7 mil eura u Miamiju još 2021 godine..Očigledno se ovo dosta dugo planiralo...
  • Mali dioničar
    14.9k
    Messi je kupio stan za 7 mil eura u Miamiju još 2021 godine..Očigledno se ovo dosta dugo planiralo...Fanboy

    Sudeći po kretanju cijena nekretnina zadnje 2 godine u Miamiju, ne loš potez.

    cconinh12nzrookh.jpeg
  • Oluja
    3.8k
    ma to je tek toliko da ima gdje prenoćiti ako navrati, da se ne trpa nikome
  • Juznjak
    3.2k
    eb4fl1bd0776ls69.jpeg
    Ja sam jako iznenađen, iako znam da ga se ovdje jako puno spominjalo.
  • Eduardo
    17.9k
    Zvuči kao neka zajebancija. 5M€ + bonusi za igrača Kustošije :gasp:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.