• Slavonac
    383


    ne, ja sam pisao na SVE dinamove mail adrese....marketing, info, ulaznice itd ^^...
  • maksimirski istok
    202
    Jesu li stigle članske, ili nas ima još koji čekamo
  • miro
    3.5k
    Ja sam 8 komada platio i predao i sve su mi došle prije 2 tjedna osim jedne. Bio u Ilici, rekli da oni nemaju ništa s tim (?) da nek pitam u klubu
  • Džudžan86
    245

    Slična situacija, predao 5, došle 4
  • Mr Anderson
    6k
    Mojima svima došle točno nakon mjesec dana.
  • Draž
    1.2k
    Treba shvatiti da je u posljednja dva mjeseca bio nenormalan priljev pristupnica, nekaj na kaj cure koje rade u Članstvu nisu bile spremne jer se nikad nisu susrele s time.
    Snašle su se sjajno, ali grešaka ima.
    Ja sam Povjerenik već sedam godina i znam da na kraju uvijek svi dobiju svoje iskaznice.
    Ako netko nije dobio iskaznicu može poslati upit na ili neka kontaktira svog povjerenika.
    Kaj da vam kažem da sam ja svoju iskazincu, a povjerenik sam, dobio tek dva mjeseca nakon produljenja članstva :joke:
  • Mrvica
    3.6k
    Zaručnica i njezin brat su dobili iskaznice poprilično brzo mogu reć. Dogovor je bio da pošalju i jednu i drugu člansku na moju adresu u Istri, al nisu nego samo njezinu. Za njegovu je trebalo par dana više da stigne jer je dečko u BiH, al je stigla dosta brzo. Jedina "greška" je bila da je zaručnica dobila 2 puta svoju člansku tako da ima dvije, al nije Bog zna kakva greška. Sve u svemu stiglo sve dosta brzo.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Napokon dosla clanska. Vec sam se zabrinuo...
    Pokloncic :ok:
  • NitkoBitan
    13.5k
    Jedan forumas je u jednoj temi (ne sjecam se kojoj) napisao da u klubu razmisljaju o godisnjim ulaznicama iskljucivo za HNL. S obzirom na to da se krajem 6. ili pocetkom 7. mjeseca (nije to toliko daleko) ocekuju informacije o godisnjim ulaznicama za iducu sezonu osvjezavam temu komentarom.

    Podrzavam iskljucivo HNL godisnje ulaznice koje bi vrijedile i za Superkup i mozda 2. i 3 pretkolo i iskljucivale play-off rundu i utakmice grupne faze. Kod dosadasnjeg modela godisnjih me iritiralo takozvano kalkuliranje kupnje do zadnjeg pretkola. Vecina koja namjerava uzet HNL godisnju uzela bi ju na pocetku sezone, klub bi znao na cemu je kao i grupa.

    Cjenovno bi takva godisnja trebala biti pristupacna. Sad bubam, ako je cijena karte za sjever 5 eura (18 domacih tekmi - 90 eura) onda bi godisnja trebala iznositi 50-60 eura za clanove i 60-70 za neclanove. Svi vlasnici godisnje ulaznice bi trebali imati pravo prvokupa i pravo popusta na ulaznicu za europske utakmice i pravo prvokupa za sva gostovanja.
  • bluepower86
    850
    Ne razumijem zasto godisnja nebi vrijedila kao i dosada za europske,nek budu vise cijena i u redu ili opcija jeftinije i skuplje godisnje.S takvim nacinom ce ljudi koji su vjerni na hnl-u ostat bez karte za europske utakmice.Pretvaramo se kao da imamo 15,20 tisuca ljudi u prosjeku ili sa godisnjim kartama a zapravo imamo 5,6k.Lp
  • Nino Bule
    12k

    Kako ces ostat bez karata za europsku kad bi godisnjaci imali pravi prvokup za europsku
  • deda
    29.5k
    Oni koji još nisu dobili članske, a učlanjenje je rađeno u onom hypeu u ožujku neka hitno pošalju upite u klub ili nekom od povjerenika kako bi se to riješilo do početka prodaje godišnjih. Prema trenutnim informacijama prodaja godišnjih će krenuti 4. srpnja.
  • blue heart 72
    1.5k
    Kaj se godišnjih tiče ja bi to postavio na sljedeći način:
    A) Normalna godišnja (HNL, kup i pretkola u Europi)
    B) Godišnja Gold (na postojeću normalnu dodatak za play off i grupnu fazu)
    C) Godišnja Premium (all inklusive)

    Možda zvuči komplicirano, svaka godišnja bi imala mogućnost nadoplate. Znači uzmeš normalnu godišnju i ako je osigurana grupna faza svatko ima mogućnost izbora hoće li ostati samo na normalnoj godišnjoj ili će uzeti Gold odnosno Premium godišnju. Za članove popust od 20%
  • NitkoBitan
    13.5k
    Za svakog postoji realna mogucnost da propusti neku europsku utakmicu (bolest, obaveza...) i u tom slucaju racunica kaze da se vise isplati uzet za HNL pa kupovat pojedinacne europske. Zato sam ja vise za godisnju iskljucivo za HNL. Ako se vec nekom ide na europske nek uzme paket za europske (ako ga bude).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.